Nedeľa, 5. decembra, 2021Meniny má Oto

Slovensko čakajú súboje Dávida s Goliášom, Messiho s Neymarom vyzve majster (TV tipy)

Športový TV program na dnes. Slovnaft Cup či šláger Ligue 1 Paríž St. Germain (PSG) - Lille OSC. (Autor: TASR/AP)
Sportnet|25. okt 2021 o 08:30

Športový program na najbližších sedem dní.

BRATISLAVA. Slovnaft Cup pokračuje zápasmi 4. kola a prinesie viaceré zaujímavé konfrontácie. Opäť dôjde k súbojom Dávida s Goliášom.

Fortunaligistu AS Trenčín vyzve dedinka Príbelce, ktorá má len niečo cez 500 obyvateľov. Spišské Podhradie zasa nastúpi proti FC ViOn Zlaté Moravce.

Náročnú úlohu majú aj Lipany proti MFK Ružomberok či Slávia Košice, ktorú čaká ŠK Slovan Bratislava.

V hre sú stále aj Sásová, Rovinka, Belá, Stropkov či Vranov nad Topľou. Šlágrom 4. kola bude duel Podbrezová - Spartak Trnava.

Newsletter: Športové udalosti týždňa (TV tipy)

Športový prehľad toho najdôležitejšieho a najzaujímavejšieho, čo ponúkne najbližší týždeň.

Prihláste sa na odber na e-mail jedným klikom >>>

Zaujímavé zápasy prinesú aj európske futbalové súťaže. Hviezdami nabitý Paríž St. Germain nastúpi proti úradujúcemu majstrovi Ligue 1 Lille OSC.

Hráčom Lille sa však nedarí a pohybuje sa až v strede tabuľky. Podarí sa triu Lionel Messi, Neymar a Kylian Mbappé nájsť recept na obranu súpera?

Pokračujú aj hokejové boje v Tipos extralige či Slovenskej hokejovej lige (SHL). Na svoje si prídu aj fanúšikovia golfu či šípok.

Prinášame vám prehľad toho najdôležitejšieho a najzaujímavejšieho, čo ponúkne najbližších sedem dní. Kompletnú kurzovú ponuku nájdete na DOXXbete.

PONDELOK (25. október)

Futbal

  • 19:00 Besiktas Istanbul - Galatasaray Istanbul, Süper Lig (Sport 2)
  • 20:55 Getafe CF - Celta Vigo, La Liga (Nova Sport 3)

  • 14:30 Dubnica - Šamorín, II. liga (Futbalnet.tv)

Hokej

  • 18:00 Avangard Omsk - SKA Petrohrad, KHL (Sport 1)

Tenis

  • 14:05 ATP 250 Petrohrad (Nova Sport 1)


UTOROK (26. október)

Futbal

  • 18:25 SV Babelsberg 03 - RB Lipsko, Nemecký pohár (Nova Sport 2)
  • 18:25 Spezia Calcio - FC Janov, Serie A (Nova Sport 4)
  • 18:55 Deportivo Alavés - Elche CF, La Liga (Nova Sport 3)
  • 20:40 Arsenal FC - Leeds United, anglický Ligový pohár (Nova Sport 2)
  • 20:40 Chelsea FC - Southampton FC, anglický Ligový pohár (Nova Sport 1)
  • 20:40 AC Miláno - FC Turín, Serie A (Nova Sport )
  • 21:25 Villarreal CF - Cádiz CF, La Liga (Nova Sport 3)

  • 17:00 Podbrezová - Trnava, Slovnaft Cup

Hokej

  • 17:40 Mountfield HK Hradec Králové - Rytíři Kladno, česká Tipsport extraliga (ČT Sport)
  • 18:30 Dynamo Moskva - Lokomotiv Jaroslavľ, KHL (Sport 2)

Tenis

  • 12:05 ATP 250 Petrohrad (Nova Sport 1)

Hádzaná

  • 20:45 Füchse Berlín - HT Tatran Prešov, Európska liga (Sport 1)


STREDA (27. október)

Futbal

  • 14:50 FK Mladá Boleslav - FC Viktoria Plzeň, Český pohár (ČT Sport)
  • 16:50 FK Teplice - AC Sparta Praha, Český pohár (ČT Sport)
  • 18:25 Bayer Leverkusen - Karlsruher SC, Nemecký pohár (Nova Sport 2)
  • 18:25 Juventus FC - US Sassuolo, Serie A (Nova Sport 4)
  • 18:50 SK Slavia Praha - SK Sigma Olomouc, česká Fortuna liga (O2TV Sport, O2TV Fotbal)
  • 18:55 Rayo Vallecano - FC Barcelona, La Liga (Nova Sport 3)
  • 20:40 West Ham United - Manchester City, anglický Ligový pohár (Nova Sport 1)
  • 20:40 Borussia Mönchengladbach - Bayern Mníchov, Bundesliga (Nova Sport 2)
  • 20:40 Hibernian FC - Celtic Glasgow, Scottish Premiership (Premier Sport 1)
  • 20:40 Empoli FC - Inter Miláno, Serie A (Nova Sport 4)
  • 21:25 Real Madrid - CA Osasuna, La Liga (Nova Sport 3)

  • 14:30 Galanta - Humenné, Slovnaft Cup (Futbalnet.tv)
  • 14:30 Spišské Podhradie - Zlaté Moravce, Slovnaft Cup
  • 14:30 Sásová - Rovinka, Slovnaft Cup
  • 14:30 Belá - Vranov nad Topľou, Slovnaft Cup
  • 14:30 Slávia Košice - Slovan Bratislava, Bratislava, Slovnaft Cup
  • 14:30 Stropkov - Púchov, Slovnaft Cup
  • 14:30 Lipany - Ružomberok, Slovnaft Cup
  • 14:30 Príbelce - Trenčín, Slovnaft Cup

  • 17:00 Skalica - Petržalka, II. liga

Hokej

  • 17:30 Trnava - Dubnica, SHL
  • 18:00 Brezno - Žilina, SHL
  • 18:00 Levice - Humenné, SHL
  • 18:00 Považská Bystrica - Topoľčany, SHL
  • 18:00 Skalica - Modré krídla Bratislava, SHL
  • 18:00 Žiar nad Hronom - Martin, SHL

Tenis

  • 12:05 ATP 250 Petrohrad (Nova Sport 1)

Moderná gymnastika

  • 12:05 MS v modernej gymnastike (RTVS Dvojka)


ŠTVRTOK (28. október)

Futbal

  • 18:55 Celta Vigo - Real Sociedad, La Liga (Nova Sport 3)
  • 20:40 SSC Neapol - Bologna FC, Serie A (Nova Sport 4)
  • 21:25 Levante UD - Atlético Madrid, La Liga (Nova Sport 3)

Hokej

  • 19:00 Frölunda HC Göteborg - Djurgårdens IF, švédska SHL (Sport 2)

Tenis

  • 12:05 ATP 250 Petrohrad (Nova Sport 1)

Golf

  • 19:30 Bermuda Championship, 1. deň (Eurosport 2)

Moderná gymnastika

  • 12:05 MS v modernej gymnastike (RTVS Dvojka)


PIATOK (29. október)

Futbal

  • 20:25 TSG Hoffenheim - Hertha Berlín, Bundesliga (Nova Sport 3)
  • 20:55 Paríž St. Germain - Lille OSC (Nova Sport 1)

  • 15:00 Podbrezová - Slovan Bratislava B, II. liga
  • 17:00 Trnava - Senica, Fortuna liga (Nova Sport 1, VOYO)

Hokej

  • 16:20 HC Oceláři Třinec - HC Sparta Praha, česká Tipsport extraliga (O2TV Sport)
  • 18:30 Dynamo Moskva - SKA Petrohrad, KHL (Sport 2)
  • 19:15 Bratislava Capitals - Graz 99ers, IHL

  • 17:00 Liptovský Mikuláš - Banská Bystrica, Tipos extraliga
  • 17:20 Spišská Nová Ves - Košice, Tipos extraliga (RTVS Dvojka)
  • 17:30 Michalovce - Prešov, Tipos extraliga
  • 17:45 Zvolen - Trenčín, Tipos extraliga (Sport 2)
  • 18:00 Nitra - Nové Zámky, Tipos extraliga

  • 17:30 Trnava - Žilina, SHL
  • 17:30 Levice - Topoľčany, SHL
  • 17:30 Martin - Brezno, SHL
  • 17:30 Považská Bystrica - Modré krídla Bratislava, SHL
  • 17:30 Skalica - Dubnica, SHL
  • 17:30 Žiar nad Hronom - Dubnica, SHL

Tenis

  • 12:05 ATP 250 Petrohrad (Nova Sport 1)

Krasokorčuľovanie

  • 21:55 Krátky program športových dvojíc, Grand Pix Kanada (ČT Sport)
  • 23:30 Krátky program mužov, Grand Pix Kanada (ČT Sport)

Golf

  • 19:30 Bermuda Championship, 2. deň (Eurosport 2)

Šípky

  • 19:30 World Series of Darts Finals, 1. deň (Nova Sport 2)


SOBOTA (30. október)

Futbal

  • 13:25 Leicester City - Arsenal FC, Premier League (Premier Sport 1)
  • 15:25 Bayer Leverkusen - VfL Wolfsburg, Bundesliga (Nova Sport 4)
  • 15:25 Union Berlín - Bayern Mníchov, Bundesliga (Nova Sport 3)
  • 15:55 Liverpool - Brighton & Hove Albion FC, Premier League (Premier Sport 1)
  • 16:55 FC Metz - AS Saint-Étienne, Ligue 1 (Nova Sport 1)
  • 17:55 Hellas Verona - Juventus FC, Serie A (Nova Sport 4)
  • 18:25 Tottenham Hotspur - Manchester United, Premier League (Premier Sport 1)
  • 18:25 Valencia CF - Villareal CF, Premier League (Nova Sport 3)
  • 20:40 FC Turín - UC Sampdoria, Serie A (Nova Sport 4)
  • 20:55 FC Barcelona - Deportivo Alavés, La Liga (Nova Sport 3)

  • 14:30 Banská Bystrica - Rohožník, II. liga
  • 14:30 Košice - Bardejov, II. liga
  • 14:30 Komárno - Trebišov, II. liga (Futbalnet.tv)
  • 14:30 Námestovo - Petržalka, II. liga
  • 14:30 Púchov - Dubnica, II. liga
  • 14:30 Skalica - Humenné, II. liga

  • 18:00 Liptovský Mikuláš - Dunajská Streda, Fortuna liga (VOYO)
  • 18:00 Michalovce - Pohronie, Fortuna liga (VOYO)
  • 18:00 Ružomberok - Sereď, Fortuna liga (VOYO)
  • 18:00 Žilina - Zlaté Moravce, Fortuna liga (VOYO)

Hokej

  • 1:05 Washington Capitals - Arizona Coyotes, NHL (Dajto, Nova Sport 2)
  • 2:05 Vegas Golden Knights - Anaheim Ducks, NHL (Nova Sport 1)
  • 15:15 Rögle BK - Djurgårdens IF, švédska SHL (Sport 2)
  • 18:00 Färjestad BK - Frölunda HC Göteborg, švédska SHL (Sport 2)
  • 19:25 Nashville Predators - New York Islanders, NHL (Nova Sport 1)
  • 19:45 HC Pustertal Wölfe - Bratislava Capitals, IHL

Tenis

  • 14:20 ATP 250 Petrohrad, semifinále (Nova Sport 1)

MMA

  • 20:00 Jan Blachowicz vs Glover Teixeira, UFC 267 (Premier Sport 2)

Krasokorčuľovanie

  • 1:55 Krátke tance, Grand Pix Kanada (ČT Sport)
  • 3:40 Krátky program žien, Grand Pix Kanada (ČT Sport)
  • 21:55 Voľné jazdy športových dvojíc, Grand Pix Kanada (ČT Sport)
  • 23:30 Voľné jazdy mužov, Grand Pix Kanada (ČT Sport)

Rýchlokorčuľovanie

  • 9:00 Svetový pohár, short track (ČT Sport)

Golf

  • 19:00 Bermuda Championship, 3. deň (Eurosport 2)

Šípky

  • 19:05 World Series of Darts Finals, 2. deň (Nova Sport 2)

Moderná gymnastika

  • 9:55 MS v modernej gymnastike (RTVS Dvojka)


NEDEĽA (31. október)

Futbal

  • 12:25 Inter Miláno - Udinese Calcio, Serie A (Nova Sport 4)
  • 12:55 Motherwell FC - Glasgow Rangers, Scottish Premiership (Premier Sport 1)
  • 13:55 Cádiz CF - RCD Mallorca, La Liga (Nova Sport 3)
  • 14:55 Norwich City - Leeds United, Premier League (Premier Sport 1)
  • 15:25 FC Augsburg - VfB Stuttgart, Bundesliga (Nova Sport 4)
  • 16:10 Atlético Madrid - Betis Sevilla, La Liga (Nova Sport 3)
  • 17:00 Stade Brest - AS Monaco, Ligue 1 (Nova Sport 2)
  • 17:20 SK Slavia Praha - FC Viktoria Plzeň, česká Fortuna liga (O2TV Sport, O2TV Fotbal)
  • 17:25 Aston Villa - West Ham, Premier League (Premier Sport 1)
  • 17:55 Salernitana Calcio - SSC Neapol, Serie A (Nova Sport 4)
  • 20:40 AS Rím - AC Miláno, Serie A (Nova Sport 4)
  • 20:55 Real Sociedad - Athletic Bilbao, La Liga (Nova Sport 3)

  • 10:00 Šamorín - Žilina B, II. liga (Futbalnet.tv)
  • 17:00 Trenčín - Slovan Bratislava, Fortuna liga (Dajto, VOYO)

Hokej

  • 1:05 Toronto Maple Leafs - Detroit Red Wings, NHL (Nova Sport 1)
  • 3:05 Vancouver Canucks - Edmonton Oilers, NHL (Nova Sport 1)
  • 17:00 HC Kometa Brno - HC Oceláři Třinec, česká Tipsport liga (ČT Sport)
  • 18:05 Carolina Hurricanes - Arizona Coyotes, NHL (Nova Sport 1)

  • 12:00 Modré krídla Bratislava - Dubnica, SHL
  • 17:00 Skalica - Topoľčany, SHL

  • 15:45 Slovan Bratislava - Košice, Tipos extraliga (RTVS Dvojka)
  • 16:00 Michalovce - Trenčín, Tipos extraliga
  • 17:00 Liptovský Mikuláš - Nové Zámky, Tipos extraliga
  • 17:00 Poprad - Banská Bystrica, Tipos extraliga
  • 17:00 Prešov - Spišská Nová Ves, Tipos extraliga
  • 17:45 Nitra - Zvolen, Tipos extraliga (Sport 2)

Tenis

  • 14:35 ATP 250 Petrohrad, finále (Nova Sport 1)

Basketbal

  • 20:45 Dallas Mavericks - Sacramento Kings, NBA (Nova Sport 1)

Cyklokros

  • 13:00 Svetový pohár, preteky žien (Eurosport, ČT Sport)
  • 15:00 Svetový pohár, preteky mužov (Eurosport, ČT Sport)

Box

  • 3:00 Jose Zepeda - Josue Vargas (Sport 1)

Krasokorčuľovanie

  • 2:25 Voľné jazdy žien, Grand Pix Kanada (ČT Sport)
  • 3:25 Voľné tance, Grand Pix Kanada (ČT Sport)
  • 22:50 Exhibícia, Grand Pix Kanada (ČT Sport - ReLive)

Rýchlokorčuľovanie

  • 8:00 Svetový pohár, short track (ČT Sport)

Golf

  • 18:00 Bermuda Championship, 4. deň (Eurosport 2)

Šípky

  • 13:05 World Series of Darts Finals, štvrťfinále (Nova Sport 2)
  • 19:05 World Series of Darts Finals, semifinále a finále (Nova Sport 2)


Newsletter: Športové udalosti týždňa (tv tipy)

Športový prehľad toho najdôležitejšieho a najzaujímavejšieho, čo ponúkne najbližší týždeň.

Prihláste sa na odber na e-mail jedným klikom >>>

Súvisiace články