MS v snookri 2023

MS v snookri sa v roku 2023 hrajú od 15. apríla do 1. mája. Ako tradične, svetový šampionát hostí divadlo Crucible v anglickom Sheffielde.

Obhajcom titulu bol fenomenálny Ronnie O'Sullivan, ktorý má na konte až 7 triumfov. Ďalší však nepridal, keďže skončil už vo štvrťfinále.

Vo finále, ktoré je rozdelené bolo dvoch dní (30. apríl a 1. máj), uspel Luca Brecel. Ten zdolal štvornásobného šampióna Marka Selbyho 18:15 a získal premiérový titul majstra sveta.

Belgičan Luca Brecel sa stal v roku 2023 majstrom sveta v snookri.
5
Na MS chcel vyhrať aspoň jeden zápas, napokon je nový šampiónLuca Brecel vo finále MS v snookri zdolal Marka Selbyho.
5
Anglický hráč snookru Mark Selby a jeho reakcia po maximálnom nábehu vo finále MS.
2
Atmosféra bola elektrizujúca. Selby zahral vo finále MS dokonalú hruŠtvornásobný majster sveta predviedol maximálny nábeh 147 bodov.
2
Na snímke vľavo Jakub Paur a v sklze Jurij Medveděv.
Finále Slovnaft Cupu aj boj o titul majstra sveta. Športový program na dnes (1. máj)Pozrite si prehľad športových udalostí v pondelok 1. mája. Aký je program dňa?
Belgický hráč snookru Luca Brecel.
5
Keď volal s otcom, hrozivo prehrával. O jeho obrate hovorí celá krajina Vo finále MS v snookri sa stretnú Luca Brecel a Mark Selby.
5
Maxim Štrbák (vľavo) a Leo Eperješi na MS v hokeji do 18 rokov 2023.
Osemnástka sa na MS pobije o medailu. Športový program na dnes (30. apríl)Pozrite si prehľad športových udalostí v nedeľu 30. apríla. Aký je program dňa?
Kapitán Maxim Štrbák v súboji s fínskym útočníkom počas štvrťfinále Fínsko - Slovensko.
Osemnástku čaká boj o finále. Športový program na dnes (29. apríl)Pozrite si prehľad športových udalostí v sobotu 29. apríla. Aký je program dňa?
Ronnie O'Sullivan.
2
O´Sullivan titul neobháji, štvrťfinálový súper predviedol skvelú otočkuS Belgičanom Lucom Brecelom prehral 10:13 na frejmy.
2
Hokejisti Žiliny sa tešia z gólu v zápase proti Humennému.
Boj o extraligu aj o titul v Premier League. Športový program na dnes (26. apríl)Pozrite si prehľad športových udalostí v stredu 26. apríla. Aký je program dňa?
Slovenská hokejová reprezentácia počas tréningu.
Hokejistov čaká zraz v Trenčíne. Športový program na dnes (25. apríl)Pozrite si prehľad športových udalostí v utorok 25. apríla. Aký je program dňa?
Hráči Slovenska na MS do 18 rokov 2023.
Slovákov čaká na MS U18 kľúčový zápas. Športový program na dnes (24. apríl)Pozrite si prehľad športových udalostí v pondelok 24. apríla. Aký je program dňa?
Zobraziť viac