ME vo volejbale 2023

Fotka zo zápasu Slovan Bratislava - DAC Dunajská Streda.
3
Šláger Slovan - DAC a záver Vuelty aj Okolo Slovenska. Športový program na dnes (17. september)Pozrite si prehľad športových udalostí v nedeľu 17. septembra. Aký je program dňa?
3
Poľskí reprezentanti sa tešia po triumfe vo finále ME vo volejbale 2023.
Tešia sa po 14 rokoch. Poľskí volejbalisti zdolali Talianov a druhýkrát v histórii vyhrali MEBronz si vybojovali Slovinci.
Marcus Thuram.
Slováci na Davis Cup, milánske derby i futsalová kvalifikácia. Športový program na dnes (16. september)Pozrite si prehľad športových udalostí v sobotu 16. septembra. Aký je program dňa?
Hokejisti HC Slovan Bratislava.
Tipos extraliga štartuje východniarskym derby. Športový program na dnes (15. september)Pozrite si prehľad športových udalostí v piatok 15. septembra. Aký je program dňa?
Poľskí volejbalisti sa tešia z bodu v semifinále ME 2023.
Poliaci zlomili negatívnu sériu, olympijskí šampióni zabojujú iba o bronzSemifinálový zápas Poľska rozhodoval slovenský rozhodca Igor Porvazník.
Štart úvodnej etapy Okolo Slovenska 2023.
ME vo volejbale vrcholí a druhá etapa Okolo Slovenska. Športový program na dnes (14. september)Pozrite si prehľad športových udalostí vo štvrtok 14. septembra. Aký je program dňa?
Poľskí reprezentanti na ME vo volejbale 2023.
Budú hrať Poliaci opäť len malé finále? Taliani uspeli v tajbrejkuZoznam semifinalistov je kompletný.
Jesus Herrada na Vuelta a Espaňa 2023.
Skupinová fáza Davis Cupu a kopcovitá etapa Vuelty. Športový program na dnes (12. september)Pozrite si prehľad športových udalostí v utorok 12. septembra. Aký je program dňa?
Slovinskí volejbalisti na ME 2023.
Pokúsia sa zopakovať výsledok z posledných ME. Slovinci si zahrajú v semifináleVo štvrťfinále zdolali Ukrajincov.
Športový TV program: Slovenských futbalistov čaká ďalší zápas kvalifikácie na EURO 2024.
Uspejú futbalisti proti Lichtenštajnsku? Začína sa aj hokejová extraliga (TV tipy)Športový program na najbližších sedem dní.
Zobraziť viac