Správy

IV. liga SZ ZsFZ: Trebatice sa vytrápili so Šimonovanmi, Myjava si poradila s Bánovcami, vo Vrbovom sa nehralo

Martina Radošovská|2. sep 2018 o 21:15

Prinášame vám výsledkový servis 5. kola IV. ligy SZ ZsFZ a fotogalériu zo zápasu Trebatice – Šimonovany-Partizánske

Trebatice – Šimonovany 0:7 (0:4)

Trebatice si doma s ťažkým súperom nevedeli rady od úvodných minút. Ten urobil krátky proces, keď sa gólmi Rolinca, Gálisa a Bartošeka dostal rýchlo do vedenia. Pred odchodom do šatní zvyšoval z bieleho bodu ešte Sobota – 0:4. Po výmene strán hostia pokračovali v dobrom tempe. Najskôr sa dvomi gólmi presadil Hlatký, v závere zápasu využil šancu opäť Rolinec – 0:7.

Góly: 12. a 86. Rolinec, 16. Gális, 24. Bartošek, 43.(11m) Sobota, 58. a 65. Hlatký.

TREBATICE: Veselý – Chebeň, Masár, Kirka, Matyáš, Klačman (9. Horanský), Majgot, Machač, Šiška, Jakubek, Pekarovič.

ŠIMONOVANY: Kopecký (78. Beňuška) – Hözl (64. Vida), Halás, Sobota, Oršula, Rybanský, Chrenko, Gális, Bartošek (55. Hlatký), Jánošík, Rolinec.

Bánovce nad Bebravou – Myjava 0:5 (0:2)

Myjava sa ujala úlohy favorita už v úvodných minútach, kedy si vytvárala sľubné šance, ktoré však skončili nepresnou koncovkou. To hostia napravili v 12. minúte Vladom, ktorý poslal Vávrovu spätnú prihrávku do brány domácich – 0:1. Skóre sa menilo v 35. minúte, kedy sa hlavou presadil Rapavý – 0:2. Po výmene strán sa obraz hry nemenil a hostia dominovali. Už v 53. minúte mohli zvýšiť Horešom z priameho kopu, no ten mieril príliš vysoko. Krátko na to Vávrov center zakončil Rapavý na 0:3. V zápase sa blysol aj kapitán mužstva Horeš, ktorému patrila 61. minúta – 0:4. Na konečných 0:5 nedal šancu domácemu gólmanovi Pecha.

Góly: 12. Vlado, 35. a 56. Rapavý, 61. Horeš, 66. Pecha.

BÁNOVCE: Ondruška – Okrucký (61.Gábriška), Tabak, Hrabal (73.Pakanec), Žatko, Igaz (65.Kmeťo), Kyselica, Zajac, Rusnák, Láska (50.Kráľ), Zita.

MYJAVA: Kubica – Lopušan (57.Kočica), Sivák, Horeš, Toman – Karika (62.Pecha), Marček (62.Jastráb), Vlado, Vávra (73.Zelenay) – Jorík (46.Flamík), Rapavý.

Jaslovské Bohunice – Prievidza 5:1 (2:0)

Jaslovské Bohunice mali od začiatku zápas pevne v rukách, aj keď bol súper behavý. Prvý gól prišiel po krídelnej akcii, kedy si loptu narazil Kaništiak, obohral hosťujúceho brankára a zakončoval do prázdnej brány na 1:0. Do polčasu sa domáci presadili ešte raz Krajčovičovou krásnou strelou asi z 20 metrov pod brvno – 2:0. Krátko po výmene strán zvýšil domáci Machovič z bieleho bodu, po krídelnej akcii ho nasledoval Habovský, ktorý spätnú prihrávku zakončil k vzdialenejšej tyči – 4:0. V 67. minúte sa k slovu dostali aj hostia, kedy si kolmú prihrávku pred bránu spracoval Antala a znížil do prázdnej brány – 4:1. V záverečných minútach upravil na konečných 5:1 Buchanec z penalty.

Góly: 20. Kaniščák, 39. Krajčovič, 49. (11m) Machovič, 63. Hrabovský, 84. (11m) Buchanec – 67. Antala.

J. BOHUNICE: Matejkovič – Jakubička, Kadlečík, Krajčovič (60. Buchanec), Hlavatovič, Machovič, Janso, Kaniščák, Juriš, Dobiš (85. Balun), Hrabovský (74. Rajnic).

PRIEVIDZA: Pös – Karabinoš, Šifalovič, Spevár, Cicko (58. Antala), Belanec, Šlabjar, Gunda, Krčík (84. Kliniec), Lenhard (79. Gróf), Lazár (46. Svitok).

Vrbové - Boleráz

Vo Vrbovom sa cez víkend nehralo kvôli nevyhovujúcemu stavu hracej plochy, predbežný termín stretnutia je určený na 19. septembra 2018 o 15:30, termín však musí odsúhlasiť ŠTK ZsfZ.

Lehota pod Vtáčnikom – Prečín 5:0 (1:0)

Góly: 5. Kamdem, 52. Grigorio, 59. Benčat, 77. Vieria, 86. (11m) Nunes.

LEHOTA: Jurenka – Thanh, Roháč (77. Orság), Benko, Hubočan, Grigorio (78. Nunes), Kohút (67. Rybár), Xia (62. Viktory), Kamdem (75. Fergel), Benčat, Vieira.

PREČÍN: Opat – Herco, Sádecký, Strapko (78. Košút), Pauer, Rosina, Orávik, Michalec, Gajdošík, Kresáň (64. Strelčík), Pavlík.

Domaniža – Trenčianske Stankovce 1:0 (1:0)

Góly: 34. Sádecký.

DOMANIŽA: Zdurienčík – Petrík, Kvaššay, Svoboda, Floriš, Augustín, Braciník, Lednický (68. Haviar), Čelko (75. Sviečka), Valjent (88. Seko), Sádecký.

T. STANKOVCE: Zemanovič – Antošík (82. Svatík), Marušinec, Čibík, Maník, Nosek, Škvarka, Kučera (46. Žiška), Ďuráči, Ďanovský, Repa.

Častkovce – Partizánske 4:1 (3:1)

Góly: 6., 20. a 23. Adamec, 80. Kvasnička – 16. Kučera.

ČASTKOVCE: Kukučka – Takáč, Sarr, Mišura, Kurín (81. Kolarovič), Kováčik, Kvasnička (82. Madro), Adamec (77. Mizerák), Husár (57. Bartoš), Fako (65. Halás), Bakši.

PARTIZÁNSKE: Gašparík – Zentko, Jambor, Křapka, Petreje, Januška, Kučera, Obžera, Tkáč, Obert (70. Košík), Beňuška.