Aby naše stránky správne fungovali, je potrebné mať zapnutý Javascript.
Futbal
Futbalnet
Hokej
Cyklistika
Tenis
Formula 1
MMA
VIAC
Výsledky
Halové športy
Zimné športy
Ďalšie športy
Život po kariére
Sportnet na východe
Blog
Športové osobnosti
Prehľad
Súťaže
Zväzy
Kluby
Prestupy
Členovia
Archív
Podcasty
Šport v TV
Výsledky
Muži
Ženy
Mládež
Slovenský futbalový zväz
MONACObet liga
III. liga
Slovnaft Cup
Prezidentský pohár
Viac
Západoslovenský futbalový zväz
Majstrovstvá regiónu - IV. liga HUMMEL ZsFZ
V. liga Juhovýchod HUMMEL ZsFZ
V. liga Severozápad HUMMEL ZsFZ
VI. liga Sever HUMMEL ZsFZ
VI. liga Juh HUMMEL ZsFZ
Viac
Oblastné súťaže
Oblastný futbalový zväz Nové Zámky
Oblastný futbalový zväz Trnava
Oblastný futbalový zväz Trenčín
Oblastný futbalový zväz Dunajská Streda
Oblastný futbalový zväz Galanta
Oblastný futbalový zväz Komárno
Oblastný futbalový zväz Levice
Oblastný futbalový zväz Nitra
Oblastný futbalový zväz Považská Bystrica
Oblastný futbalový zväz Prievidza
Oblastný futbalový zväz Senica
Oblastný futbalový zväz Topoľčany
Únia ligových klubov
Niké liga
Viac
Stredoslovenský futbalový zväz
Majstrovsto regiónu - IV. liga
V. liga
VI. liga
Viac
Oblastné súťaže
Oblastný futbalový zväz Banská Bystrica
Turčiansky futbalový zväz Martin
Liptovský futbalový zväz
Oblastný futbalový zväz Kysúc
Oblastný futbalový zväz Lučenec
Oblastný futbalový zväz Rimavská Sobota
Oblastný futbalový zväz Veľký Krtíš
Oblastný futbalový zväz Žiar nad Hronom
Oblastný futbalový zväz Žilina
Oblastný futbalový zväz Zvolen
Oblastný futbalový zväz Dolný Kubín
Slovenský futsal
Niké Futsal Extraliga
Slovenský pohár SF
Viac
Východoslovenský futbalový zväz
Majstrovstvo regiónu IV. liga Východ
V. liga Juh dospelí VsFZ
V. liga Sever dospelí VsFZ
VI. liga Košicko-gemerská dospelí VsFZ
VI. liga Podtatranská dospelí VsFZ
Viac
Oblastné súťaže
Oblastný futbalový zväz Košice-okolie
Podtatranský futbalový zväz
Oblastný futbalový zväz Prešov
Oblastný futbalový zväz Bardejov
Oblastný futbalový zväz Humenné
Oblastný futbalový zväz Michalovce
Oblastný futbalový zväz Rožňava
Okresný futbalový zväz Stará Ľubovňa
Oblastný futbalový zväz Trebišov
Oblastný futbalový zväz Vranov nad Topľou
Ondavský oblastný futbalový zväz Svidník
Spišský oblastný futbalový zväz
Bratislavský futbalový zväz
Majstrovstvá regiónu - IV. liga BFZ
V. liga BFZ
Viac
Oblastné súťaže
Oblastný futbalový zväz Bratislava-mesto
Oblastný futbalový zväz Bratislava-vidiek
Slovenský futbalový zväz
Viac
Bratislavský futbalový zväz
Viac
Oblastný futbalový zväz Bratislava-mesto
Oblastný futbalový zväz Bratislava-vidiek
Únia ligových klubov
Viac
Západoslovenský futbalový zväz
Viac
Oblastný futbalový zväz Nové Zámky
Oblastný futbalový zväz Trnava
Oblastný futbalový zväz Trenčín
Oblastný futbalový zväz Dunajská Streda
Oblastný futbalový zväz Galanta
Oblastný futbalový zväz Komárno
Oblastný futbalový zväz Levice
Oblastný futbalový zväz Nitra
Oblastný futbalový zväz Považská Bystrica
Oblastný futbalový zväz Prievidza
Oblastný futbalový zväz Senica
Oblastný futbalový zväz Topoľčany
Slovenský futsal
Viac
Slovenský futsal - Bratislava
Slovenský futsal - Stredoregión
Slovenský futsal - Východoregión
Slovenský futsal - západoregión
Stredoslovenský futbalový zväz
Viac
Oblastný futbalový zväz Banská Bystrica
Turčiansky futbalový zväz Martin
Liptovský futbalový zväz
Oblastný futbalový zväz Kysúc
Oblastný futbalový zväz Lučenec
Oblastný futbalový zväz Rimavská Sobota
Oblastný futbalový zväz Veľký Krtíš
Oblastný futbalový zväz Žiar nad Hronom
Oblastný futbalový zväz Žilina
Oblastný futbalový zväz Zvolen
Oblastný futbalový zväz Dolný Kubín
Plážový futbal Slovensko
Viac
Východoslovenský futbalový zväz
Viac
Mestský futbalový zväz Košice
Oblastný futbalový zväz Košice-okolie
Podtatranský futbalový zväz
Oblastný futbalový zväz Prešov
Oblastný futbalový zväz Bardejov
Oblastný futbalový zväz Humenné
Oblastný futbalový zväz Michalovce
Oblastný futbalový zväz Rožňava
Okresný futbalový zväz Stará Ľubovňa
Oblastný futbalový zväz Trebišov
Oblastný futbalový zväz Vranov nad Topľou
Ondavský oblastný futbalový zväz Svidník
Spišský oblastný futbalový zväz
Ročník
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
Tour de France 2024
Program a etapy
Výsledky
Všetky tímy
Informácie
1. Etapa
Florencia > Rimini | Rimini, ITA
Romain Bardet
(Team DSM-Firmenich Postnl)
Detail podujatia
2. Etapa
Cesenatico > Bologna | Bologna, ITA
Kévin Vauquelin
(Arkea-B&B Hotels)
Detail podujatia
3. Etapa
Piacenza > Turín | Turín, ITA
Biniam Girmay
(Intermarché - Wanty)
Detail podujatia
4. Etapa
Pinerolo > Valloire | Valloire, FRA
Tadej Pogačar
(UAE Team Emirates)
Detail podujatia
5. Etapa
Saint-Jean-de-Maurienne > Saint-Vulbas | Saint-Vulbas, FRA
Mark Cavendish
(Astana Qazaqstan Team)
Detail podujatia
6. Etapa
Mâcon > Dijon | Dijon, FRA
Dylan Groenewegen
(Team Jayco Alula)
Detail podujatia
7. Etapa
Nuits-Saint-Georges > Gevrey-Chambertin | Gevrey-Chambertin, FRA
Remco Evenepoel
(Soudal Quick-Step)
Detail podujatia
8. Etapa
Semur-en-Auxois > Colombey-les-Deux-Églises | Colombey-les-Deux-Églises, FRA
Biniam Girmay
(Intermarché - Wanty)
Detail podujatia
9. Etapa
Troyes > Troyes | Troyes, FRA
Anthony Turgis
(TotalEnergies)
Detail podujatia
10. Etapa
Orléans > Saint-Amand-Montrond | Saint-Amand-Montrond, FRA
Jasper Philipsen
(Alpecin - Deceuninck)
Detail podujatia
11. Etapa
Évaux-les-Bains > Le Lioran | Le Lioran, FRA
Jonas Vingegaard
(Team Visma | Lease a Bike)
Detail podujatia
12. Etapa
Aurillac > Villeneuve-sur-Lot | Villeneuve-sur-Lot, FRA
Biniam Girmay
(Intermarché - Wanty)
Detail podujatia
13. Etapa
Agen > Pau | Pau, FRA
Jasper Philipsen
(Alpecin - Deceuninck)
Detail podujatia
14. Etapa
Pau > Saint-Lary-Soulan Pla d'Adet | Saint-Lary-Soulan Pla d'Adet, FRA
Tadej Pogačar
(UAE Team Emirates)
Detail podujatia
15. Etapa
Loudenvielle > Plateau de Beille | Plateau de Beille, FRA
Tadej Pogačar
(UAE Team Emirates)
Detail podujatia
16. Etapa
Gruissan > Nîmes | Nîmes, FRA
Jasper Philipsen
(Alpecin - Deceuninck)
Detail podujatia
17. Etapa
Saint-Paul-Trois-Châteaux > Superdévoluy | Superdévoluy, FRA
Richard Carapaz
(EF Education - EasyPost)
Detail podujatia
18. Etapa
Gap > Barcelonnette | Barcelonnette, FRA
Victor Campenaerts
(Lotto Dstny)
Detail podujatia
19. Etapa
Embrun > Isola 2000 | Isola 2000, FRA
Tadej Pogačar
(UAE Team Emirates)
Detail podujatia
20. Etapa
Nice > Col de la Couillole | Col de la Couillole, FRA
Tadej Pogačar
(UAE Team Emirates)
Detail podujatia
21. Etapa
Monako > Nice | Nice, FRA
Live
Detail podujatia
SFZ
Futbalnet
Prehľad
Súťaže
Komisie
Muži
Ženy
Mládež
Slovenský futbalový zväz
MONACObet liga
III. liga
Slovnaft Cup
Prezidentský pohár
Viac
Športovo-technická komisia
Disciplinárna komisia
Ekonomická komisia
Komisia delegátov
Komisia futsalu
Komisia pre štadióny a ihriská
Komisia rozhodcov
Komora pre riešenie sporov
Legislatívno-právna a etická komisia
Licenčná komisia
Matričná komisia
Odvolací orgán licenčného konania
Odvolacia komisia
Rozhodcovský súd
Výkonný výbor
Zmierovacia komisia
SLOVNAFT CUP - Výsledky sezóny 2022/23
6. júl 2023 o 11:21
Share
Tweet
Slovenský pohár - Slovnaft Cup 2022/23
Výsledky
Predkolo
23.07. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | predkolo
TJ Busov Gaboltov
0
-
0
OcFK MARHAŇ
Busov Gaboltov (Gaboltov) | Gaboltov
24.07. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | predkolo
TJ Slovan Červeník
3
-
8
ŠPORTOVÉ KLUBY BLAVA 1928
TJ Slovan Červeník (Červeník) | Červeník
24.07. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | predkolo
1. FC Černík
0
-
1
FC Komjatice
Futbalove ihrisko 1.FC Černik (Černik) | Černik
24.07. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | predkolo
TJ Spartak Horná Streda
2
-
1
PFK Piešťany
Horná Streda (Horná Streda) | Horná Streda
24.07. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | predkolo
MTJ Pravenec
5
-
2
FK Junior Kanianka
MTJ Pravenec (Pravenec) | Pravenec
24.07. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | predkolo
OFK Mokrý Háj
1
-
1
4 - 3 p.k.
TJ Iskra Holíč
Pod Vintoperkom (Mokrý Háj) | Mokrý Háj
24.07. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | predkolo
TJ Slovan Nitra-Chrenová
2
-
5
ŠK Veľké Zálužie
TJ Slovan Nitra - Chrenová (Nitra) | Nitra
27.07. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | predkolo
TJ Družstevník Blatnica
0
-
1
TJ Družstevník Bitarová
TJD Blatnica (Blatnica) | Blatnica
27.07. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | predkolo
FK Široké
2
-
6
OŠK Sokol Chminianska Nová Ves
Futbalové ihrisko Chminianska Nová Ves (Chminianska Nová Ves) | Chminianska Nová Ves
27.07. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | predkolo
Obecný futbalový klub Perín
1
-
1
4 - 5 p.k.
FK KRÁSNA
TJ Družstevník Perin (Perín - Chym) | Perín - Chym
27.07. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | predkolo
TJ Oravan Rabča
0
-
1
TJ Sokol Liesek
Oravan RABČA (Rabča) | Rabča
27.07. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | predkolo
ŠK Harichovce
2
-
4
OŠK Teplička
ŠK Harichovce (Harichovce) | Harichovce
27.07. 17:15
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | predkolo
TJ Lokomotíva Ruskov
2
-
1
TJ MARATÓN Seňa
Šport Centrum (Ruskov) | Ruskov
30.07. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | predkolo
TJ Nenince
2
-
5
TJ PARTIZÁN OSRBLIE
TJ Nenince (Nenince) | Nenince
30.07. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | predkolo
TJ Štart Kokava nad Rimavicou
0
-
0
TJ Sklotatran Poltár
Štart Kokava nad Rimavicou (Kokava nad Rimavicou) | Kokava nad Rimavicou
30.07. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | predkolo
TJ Prameň Dolná Strehová
1
-
7
FK Slovenské Ďarmoty
TJ Prameň Dolná Strehová (Dolná Strehová) | Dolná Strehová
30.07. 17:30
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | predkolo
FK Iskra Hnúšťa
5
-
1
ŠK Partizán Čierny Balog
FK Iskra Hnúšťa (Hnúšťa) | Hnúšťa
31.07. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | predkolo
MŠK Tisovec
1
-
2
FK BREZNO
Futbalový štadión mesta Tisovec (Tisovec) | Tisovec
31.07. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | predkolo
OŠK Spišský Štvrtok
1
-
2
FK Veľká Lomnica
OŠK Spišský Štvrtok (Spišský Štvrtok) | Spišský Štvrtok
31.07. 17:25
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | predkolo
OFK 1950 Priechod
2
-
2
2 - 4 p.k.
TJ Slovan Tomášovce
Obecný futbalový štadión Priechod (Priechod) | Priechod
31.07. 17:30
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | predkolo
FC Slovan Modra
1
-
1
5 - 4 p.k.
SDM Domino
Štadión FC Slovan Modra (Modra) | Modra
31.07. 17:30
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | predkolo
ŠK Igram
2
-
2
4 - 2 p.k.
MŠK Senec
SK 932 Igram (Igram) | Igram
31.07. 17:30
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | predkolo
FC SLOVAN Častá
2
-
0
TJ SLOVAN Vištuk
Častá (Častá) | Častá
31.07. 17:30
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | predkolo
ŠK Svätý Jur
0
-
5
PŠC Pezinok
ŠK Svätý Jur (Svätý Jur) | Svätý Jur
03.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | predkolo
TJ Tatran Chlebnice
2
-
0
TJ Družstevník Dlhá nad Oravou
TJ Tatran Chlebnice (Chlebnice) | Chlebnice
1. kolo
24.07. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
TJ Slovan Magura Vavrečka
1
-
3
FK Poprad
TJ Slovan Magura Vavrečka (Vavrečka) | Vavrečka
24.07. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
TJ Jasenov
4
-
0
Futbalový klub II.Rákóczi Ferenc Borša
TJ Jasenov (Jasenov) | Jasenov
29.07. 17:30
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
Oravan Oravská Jasenica
1
-
1
1 - 4 p.k.
Futbalový klub Čadca
ORAVAN Oravská Jasenica (Oravská Jasenica) | Oravská Jasenica
29.07. 17:45
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
TJ Slovan Skalité
1
-
2
ŠK Čierne
TJ Slovan Skalité (Skalité) | Skalité
30.07. 10:30
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
OŠK Podolie
2
-
2
1 - 3 p.k.
MFK Vrbové
Futbalový štadión OŠK Podolie (Podolie) | Podolie
30.07. 16:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
MTJ Pravenec
0
-
3
ŠKF Sereď
MTJ Pravenec (Pravenec) | Pravenec
30.07. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
TJ Slovan Krušovce
2
-
2
2 - 3 p.k.
OFK Solčany
Krušovce (Krušovce) | Krušovce
30.07. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
TJ Slovan Zemianske Kostoľany
1
-
0
OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom
Ihrisko TJ Slovan Zemianske Kostoľany (Zemianske Kostoľany) | Zemianske Kostoľany
30.07. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
TJ Lokomotíva Bánov
2
-
0
ŠK Termál Podhájska
futbalový štadión Bánov (Bánov) | Bánov
30.07. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
FK Sitno Banská Štiavnica
0
-
0
4 - 2 p.k.
MFK Zvolen
FK Sitno Banská Štiavnica (Banská Štiavnica) | Banská Štiavnica
30.07. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
FK Selce
1
-
2
FK Šalková
Štadión FK Selce (Selce) | Selce
30.07. 17:30
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
FK Danubia Veľký Biel
3
-
6
ŠK Tomášov
Veľký Biel (Veľký Biel) | Veľký Biel
30.07. 17:30
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
TJ Spartak Radôstka
1
-
6
MŠK Kysucké Nové Mesto
TJ Spartak Radôstka (Radôstka) | Radôstka
31.07. 15:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
OŠK Švošov
4
-
1
OFK Slovenská Ľupča
OŠK Švošov (Švošov) | Švošov
31.07. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
ŠPORTOVÉ KLUBY BLAVA 1928
1
-
3
FK Beluša
ŠK Blava (Jaslovské Bohunice) | Jaslovské Bohunice
31.07. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
OŠK Trenčianske Stankovce
5
-
0
FK TEMPO Partizánske
Oddychové centrum (OC - Tr.Stankovce) (Trenčianske Stankovce) | Trenčianske Stankovce
31.07. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
ŠK Báb
1
-
3
FC Slovan Hlohovec
ŠK Báb (Báb) | Báb
31.07. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
TJ Spartak Horná Streda
0
-
4
AFC Nové Mesto nad Váhom
Horná Streda (Horná Streda) | Horná Streda
31.07. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
FC Topoľčany
0
-
1
OFK Tovarníky
Štadión Vojtecha Schotterta (Topoľčany) | Topoľčany
31.07. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
ŠK Nevidzany
2
-
1
TJ Slovan Čeľadice
ŠK Nevidzany (Nevidzany) | Nevidzany
31.07. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
FK Bestrent Horná Krupá
0
-
1
TJ Slavoj Boleráz
TJ Družstevník Horná Krupá (Horná Krupá) | Horná Krupá
31.07. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
Sokol FC Chocholná - Velčice
3
-
0
TJ Spartak Kvašov
Štadión Chocholná (Chocholná - Velčice) | Chocholná - Velčice
31.07. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
TJ Plevník - Drienové
1
-
4
TJ Partizán Prečín
Plevník-Drienové (Plevník - Drienové) | Plevník - Drienové
31.07. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
FC Družstevník Rybky
1
-
3
TJ Družstevník Radimov
Rybky (Rybky) | Rybky
31.07. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
Telovýchovná jednota Kopčany
3
-
2
TJ Baník Brodské
Kopčany (Kopčany) | Kopčany
31.07. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
ŠK Kmeťovo
0
-
0
8 - 7 p.k.
TJ Veľké Lovce
ihrisko ŠK Kmeťovo (Kmeťovo) | Kmeťovo
31.07. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
TJ Salka
3
-
1
Futbalový klub Slovan Šahy
štadión TJ Salka (Salka) | Salka
31.07. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
MŠO Štúrovo
0
-
1
TJ Družstevník Veľké Ludince
MŠO Štúrovo (Štúrovo) | Štúrovo
31.07. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
OFK Branč
1
-
0
ŠK Šoporňa
Futbalový štadión OFK Branč (Branč) | Branč
31.07. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
TJ Kostolné Kračany
0
-
1
MŠK - Thermál Veľký Meder
Športový areál TJ (Kostolné Kračany) | Kostolné Kračany
31.07. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
ŠK Bešeňov
2
-
2
4 - 2 p.k.
FK Slovan Duslo Šaľa
ihrisko Bešeňov (Bešeňov) | Bešeňov
31.07. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
Telovýchovná jednota Družstevník Trstice
3
-
0
FC Neded
TJ Družstevník Trstice (Trstice) | Trstice
31.07. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
FK Veľký Cetín
0
-
8
OFK Malženice
Štadión FK Veľký Cetín (Veľký Cetín) | Veľký Cetín
31.07. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
TJ Tatran Uhrovec
2
-
4
FC Baník Prievidza
TJ Tatran Uhrovec (Uhrovec) | Uhrovec
31.07. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
ŠK Hrochoť
0
-
0
6 - 7 p.k.
TJ Sokol Medzibrod
Futbalové ihrisko ŠK Hrochoť (Hrochoť) | Hrochoť
31.07. 17:30
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
MŠK Kráľová pri Senci
0
-
1
TJ Rovinka
MŠK Kráľová pri Senci (Kráľová pri Senci) | Kráľová pri Senci
31.07. 17:30
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
FC Zohor
0
-
3
MFK Rusovce
FC Zohor (Zohor) | Zohor
31.07. 17:30
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
CFK Pezinok - Cajla
0
-
1
FK Slovan Most pri Bratislave
CFK Pezinok-Cajla (Pezinok) | Pezinok
31.07. 17:30
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
ŠK Šenkvice
2
-
0
SFC Kalinkovo
ŠK Šenkvice (Šenkvice) | Šenkvice
31.07. 17:30
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
Obecný športový klub Láb
0
-
2
FC - Žolík Malacky
OŠK Láb (Láb) | Láb
31.07. 17:30
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
TJ Družstevník Malá Mača
2
-
2
4 - 3 p.k.
FC Pata
TJ Družstevník Malá Mača (Malá Mača) | Malá Mača
02.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
Lokomotíva Devínska Nová Ves
1
-
1
4 - 2 p.k.
NŠK 1922 Bratislava
Športový areál Devínska Nová Ves (Bratislava - Devínska Nová Ves) | Bratislava - Devínska Nová Ves
02.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
TJ Partizán Domaniža
3
-
3
3 - 5 p.k.
Telovýchovná jednota JEDNOTA Bánová
TJ Partizán Domaniža (Domaniža) | Domaniža
02.08. 17:30
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
FK Karpaty Limbach
0
-
2
ŠK Bernolákovo
GFC Grinava (Pezinok) | Pezinok
03.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
TJ Vápeč Horná Poruba
1
-
1
4 - 3 p.k.
FK Slovan Bolešov
Horná Poruba (Horná Poruba) | Horná Poruba
10.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
FC SLOVAN Častá
0
-
8
FK Inter Bratislava
Častá (Častá) | Častá
10.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
PŠC Pezinok
0
-
0
1 - 4 p.k.
ŠK Vrakuňa Bratislava
Štadión PŠC Pezinok (Pezinok) | Pezinok
10.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
0
-
0
FK Senica
10.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
ŠK Veľké Zálužie
0
-
4
KFC Kalná nad Hronom
ŠK Veľké Zálužie (Veľké Zálužie) | Veľké Zálužie
10.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
OFK Mokrý Háj
0
-
0
0 - 3 p.k.
OK Častkovce
Pod Vintoperkom (Mokrý Háj) | Mokrý Háj
10.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
ŠK SÁSOVÁ
1
-
5
ŠK Badín, občianske združenie
ŠK Sásová Aréna (Banská Bystrica) | Banská Bystrica
10.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
FK BREZNO
2
-
0
FTC Fiľakovo
Brezno - mestský štadión (Brezno) | Brezno
10.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
FK Slovan Kúpele Sliač
4
-
2
TJ Tatran VLM Pliešovce
Futbalový štadión Slovan (Sliač) | Sliač
10.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
MFK Detva
0
-
3
Futbalový klub Podkonice
Mestský futbalový štadión Detva (Detva) | Detva
10.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
FK Iskra Hnúšťa
1
-
2
TJ Baník Kalinovo
FK Iskra Hnúšťa (Hnúšťa) | Hnúšťa
10.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
Obecný futbalový klub Hliník nad Hronom
2
-
3
FK FILJO LADOMERSKÁ VIESKA
TJ PS Hliník nad Hronom (Hliník nad Hronom) | Hliník nad Hronom
10.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
TJ PARTIZÁN OSRBLIE
0
-
9
Futbalový klub Spišská Nová Ves
Osrblie (Osrblie) | Osrblie
10.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
TJ Vinohrad Čebovce
0
-
1
"TJD Príbelce"
TJ Vinohrad Čebovce (Čebovce) | Čebovce
10.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
TJ Slovan Tomášovce
1
-
1
6 - 7 p.k.
MŠK Rimavská Sobota
Slovan Tomášovce (Tomášovce) | Tomášovce
10.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
MFK Strojár Krupina
1
-
3
Športový klub Vinica
MFK Strojár Krupina (Krupina) | Krupina
10.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
MFK Baník Veľký Krtíš
2
-
1
OŠK Radzovce
Správa ŠZ mesta Veľký Krtíš (Veľký Krtíš) | Veľký Krtíš
10.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
FK 09 Bacúch
2
-
2
6 - 5 p.k.
ŠK Závažná Poruba
Futbalový štadión FK 09 Bacúch (Bacúch) | Bacúch
10.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
MFK Spartak Hriňová
5
-
4
MESTSKÝ FUTBALOVÝ KLUB ŽARNOVICA
Mestský štadión Hriňová (Hriňová) | Hriňová
10.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
TJ Sklotatran Poltár
1
-
2
Slávia TU Košice
Sklotatran Poltár (Poltár) | Poltár
10.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
TJ Družstevník Bitarová
3
-
5
MŠK Námestovo
TJ Družstevník Bitarová (Bitarová) | Bitarová
10.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
FK Slovan Trstená
0
-
2
TJ Sokol Zubrohlava
Pod Kľozovom Trstená (Trstená) | Trstená
10.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
TJ SPARTAK Vysoká nad Kysucou
1
-
4
ŠK Javorník Makov
TJ SPARTAK Vysoká nad Kysucou (Vysoká nad Kysucou) | Vysoká nad Kysucou
10.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
FK Slovenské Ďarmoty
0
-
2
MŠK NOVOHRAD Lučenec
Slovenské Ďarmoty (Slovenské Ďarmoty) | Slovenské Ďarmoty
10.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
OŠK RENOP Liptovská Teplá
1
-
0
TJ Družstevník Liptovská Štiavnica
OŠK RENOP Liptovská Teplá (Liptovská Teplá) | Liptovská Teplá
10.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
TJ Slovan Bystrička
2
-
0
ŠK Dynamo Diviaky
TJ Slovan Bystrička (Bystrička) | Bystrička
10.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
FK Nižná
1
-
2
ŠK Tvrdošín
GABIÓN ARÉNA štadión SNP Nižná (Nižná) | Nižná
10.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
TJ Tatran Chlebnice
1
-
0
TJ Tatran Oravské Veselé
TJ Tatran Chlebnice (Chlebnice) | Chlebnice
10.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
TJ Višňové
0
-
2
OŠK Baník Stráňavy
TJ Višňové (Višňové) | Višňové
10.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
TJ Pokrok Stará Bystrica
1
-
4
FK Tatran Turzovka
TJ Pokrok Stará Bystrica (Stará Bystrica) | Stará Bystrica
10.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
ŠK Turčianska Štiavnička
0
-
3
RSC HAMSIK ACADEMY Banská Bystrica o.z.
ŠK Turčianska Štiavnička (Turčianska Štiavnička) | Turčianska Štiavnička
10.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
TJ Slovan Dudince
0
-
3
ŠK Prameň Kováčová
Slovan Dudince (Dudince) | Dudince
10.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
TJ Sokol Liesek
1
-
2
MŠK FOMAT Martin
Sokol Liesek (Liesek) | Liesek
10.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
TJ Dvorníky - Včeláre
1
-
4
FK Kechnec
TJ Dvorníky - Včeláre (Dvorníky - Včeláre) | Dvorníky - Včeláre
10.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
FK Olcnava
2
-
1
MFK Gelnica
TJ Olcnava (Olcnava) | Olcnava
10.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
OFK Vikartovce
0
-
4
MŠK Spišské Podhradie
OFK Vikartovce (Vikartovce) | Vikartovce
10.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
FK KRÁSNA
1
-
7
MFK Vranov nad Topľou
MFK Košice - Krásna (Košice - Krásna) | Košice - Krásna
10.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
FC LOKOMOTÍVA KOŠICE
2
-
2
1 - 4 p.k.
MFK Spartak Medzev
Lokomotíva Košice - Čermeľ (Košice - Sever) | Košice - Sever
10.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
MFK Ťahanovce
1
-
5
TJ Mladosť Kalša
MFK Ťahanovce (Košice - Ťahanovce) | Košice - Ťahanovce
10.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
ŠK Nacina Ves
2
-
0
OŠK Pavlovce nad Uhom
ŠK Nacina Ves (Nacina Ves) | Nacina Ves
10.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
TJ Lokomotíva Ruskov
0
-
5
MFK Snina
Šport Centrum (Ruskov) | Ruskov
10.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
OŠK Fintice
0
-
4
FC Pivovar Šariš Veľký Šariš
OŠK Fintice (Fintice) | Fintice
10.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
FK Šarišské Dravce
4
-
0
MFK Slovan Sabinov
FK Šarišské Dravce (Šarišské Dravce) | Šarišské Dravce
10.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
AŠZ Torysa
0
-
2
Stará Ľubovňa Redfox Football Club
TORYSA stadium (Torysa) | Torysa
10.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
FK Gemerská Hôrka
0
-
4
MFK Rožňava
FK Gemerská Hôrka (Gemerská Hôrka) | Gemerská Hôrka
10.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
OŠK Teplička
2
-
4
1.FK Svidník
Teplička (Teplička) | Teplička
10.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
FK Krásnohorské Podhradie
0
-
0
5 - 4 p.k.
OŠK Rudňany
Pod Hradom (Krásnohorské Podhradie) | Krásnohorské Podhradie
10.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
TJ Družstevník Borov
2
-
2
3 - 1 p.k.
FK Gerlachov
Štadión Milana Černegu (Medzilaborce) | Medzilaborce
10.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
MFK Bytča
7
-
3
ŠK Belá
Mestský štadión Bytča (Bytča) | Bytča
10.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
FC Komjatice
1
-
7
FKM Nové Zámky
FC Komjatice (komjatice) | komjatice
11.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
Futbalový klub Svit
0
-
0
4 - 5 p.k.
1. MFK Kežmarok
Futbalový štadión Svit (Svit) | Svit
11.08. 17:30
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
FK Jesenské
2
-
2
4 - 5 p.k.
FC 98 Hajnáčka
Futbalový štadión Jesenské (Jesenské) | Jesenské
17.08. 16:30
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
FK Veľká Lomnica
1
-
8
Partizán Bardejov BŠK
Futbalové ihrisko vo Veľkej Lomnici (Veľká Lomnica) | Veľká Lomnica
17.08. 16:30
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
TJ Busov Gaboltov
1
-
2
MFK Slovan Giraltovce
Busov Gaboltov (Gaboltov) | Gaboltov
17.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
FC Slovan Modra
0
-
8
FC Slovan Galanta
Štadión FC Slovan Modra (Modra) | Modra
17.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 1.kolo
OŠK BEŠEŇOVÁ
2
-
3
ŠK Odeva Lipany
Betónová aréna Bešeňová (Bešeňová) | Bešeňová
2. kolo
09.08. 17:30
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 2.kolo
Lokomotíva Devínska Nová Ves
2
-
1
MFK Rusovce
Športový areál Devínska Nová Ves (Bratislava - Devínska Nová Ves) | Bratislava - Devínska Nová Ves
10.08. 17:30
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 2.kolo
TJ Salka
0
-
5
TJ Družstevník Veľké Ludince
štadión TJ Salka (Salka) | Salka
16.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 2.kolo
OFK Tovarníky
0
-
3
Spartak Myjava
OFK Tovarníky (Tovarníky) | Tovarníky
23.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 2.kolo
FK Krásnohorské Podhradie
0
-
1
MFK Zemplín Michalovce
Pod Hradom (Krásnohorské Podhradie) | Krásnohorské Podhradie
23.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 2.kolo
TJ Družstevník Borov
0
-
8
SLAVOJ TREBIŠOV
Štadión Milana Černegu (Medzilaborce) | Medzilaborce
23.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 2.kolo
TJ Slovan Zemianske Kostoľany
0
-
3
ŠKF Sereď
Ihrisko TJ Slovan Zemianske Kostoľany (Zemianske Kostoľany) | Zemianske Kostoľany
24.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 2.kolo
OŠK RENOP Liptovská Teplá
0
-
2
MFK Ružomberok
OŠK RENOP Liptovská Teplá (Liptovská Teplá) | Liptovská Teplá
24.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 2.kolo
TJ Slavoj Boleráz
1
-
1
2 - 4 p.k.
FC Spartak Trnava
Slavoj Boleráz (Boleráz) | Boleráz
24.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 2.kolo
FC Slovan Hlohovec
0
-
14
AS Trenčín
FC Slovan (Hlohovec) | Hlohovec
24.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 2.kolo
Futbalový klub Čadca
0
-
2
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
FK Čadca (Čadca) | Čadca
24.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 2.kolo
FC Baník Prievidza
0
-
4
MFK Skalica
Mestský futbalový štadión Prievidza (Prievidza) | Prievidza
24.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 2.kolo
OFK Dunajská Lužná
0
-
5
FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble
Štadión Jozefa Straku Dunajská Lužná (Dunajská Lužná) | Dunajská Lužná
24.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 2.kolo
Športový klub Vinica
1
-
7
MFK Dukla Banská Bystrica
ŠK Vinica (Vinica) | Vinica
24.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 2.kolo
ŠK Nacina Ves
1
-
4
FC KOŠICE
ŠK Nacina Ves (Nacina Ves) | Nacina Ves
24.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 2.kolo
Telovýchovná jednota Družstevník Trstice
1
-
7
KFC Komárno
TJ Družstevník Trstice (Trstice) | Trstice
24.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 2.kolo
TJ Sokol Zubrohlava
1
-
3
Futbalový klub Humenné
TJ Sokol Zubrohlava (Zubrohlava) | Zubrohlava
24.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 2.kolo
TJ Lokomotíva Bánov
1
-
3
FC ŠTK 1914 Šamorín
futbalový štadión Bánov (Bánov) | Bánov
24.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 2.kolo
Telovýchovná jednota Kopčany
0
-
7
FC Petržalka
Kopčany (Kopčany) | Kopčany
24.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 2.kolo
FC - Žolík Malacky
1
-
5
FK Dubnica nad Váhom
Futbalový štadión - Zámocký park Malacky (Malacky) | Malacky
24.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 2.kolo
ŠK Tomášov
2
-
3
MŠK Púchov
ŠK Tomášov (Tomášov) | Tomášov
24.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 2.kolo
MFK Spartak Medzev
1
-
2
1. FC TATRAN Prešov
MFK Spartak Medzev (Medzev) | Medzev
24.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 2.kolo
OŠK Baník Stráňavy
1
-
4
MŠK Považská Bystrica
OŠK Baník Stráňavy (Stráňavy) | Stráňavy
24.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 2.kolo
FK Tatran Turzovka
1
-
5
MFK Dolný Kubín
Tatran Turzovka (Turzovka) | Turzovka
24.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 2.kolo
TJ Jasenov
4
-
0
MFK Slovan Giraltovce
TJ Jasenov (Jasenov) | Jasenov
24.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 2.kolo
ŠK Čierne
1
-
4
FK Poprad
ŠK Čierne (Čierne) | Čierne
24.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 2.kolo
MŠK Kysucké Nové Mesto
1
-
0
RSC HAMSIK ACADEMY Banská Bystrica o.z.
MŠK Kysucké Nové Mesto (Kysucké Nové Mesto) | Kysucké Nové Mesto
24.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 2.kolo
MFK Spartak Hriňová
0
-
3
FK Šalková
Mestský štadión Hriňová (Hriňová) | Hriňová
24.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 2.kolo
OŠK Trenčianske Stankovce
2
-
0
AFC Nové Mesto nad Váhom
Oddychové centrum (OC - Tr.Stankovce) (Trenčianske Stankovce) | Trenčianske Stankovce
24.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 2.kolo
Sokol FC Chocholná - Velčice
1
-
4
TJ Partizán Prečín
Štadión Chocholná (Chocholná - Velčice) | Chocholná - Velčice
24.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 2.kolo
MŠK - Thermál Veľký Meder
2
-
1
OFK Malženice
Štadion Veľký Meder (Veľký Meder) | Veľký Meder
24.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 2.kolo
TJ Rovinka
0
-
0
3 - 4 p.k.
FK Inter Bratislava
MALINOVO (Malinovo) | Malinovo
24.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 2.kolo
FK Slovan Most pri Bratislave
1
-
2
FC Slovan Galanta
Most pri Bratislave (Most pri Bratislave) | Most pri Bratislave
24.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 2.kolo
TJ Družstevník Radimov
1
-
3
OK Častkovce
TJ Družstevník Radimov (Radimov) | Radimov
24.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 2.kolo
ŠK Kmeťovo
1
-
3
FKM Nové Zámky
ihrisko ŠK Kmeťovo (Kmeťovo) | Kmeťovo
24.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 2.kolo
TJ Sokol Medzibrod
0
-
3
Futbalový klub Spišská Nová Ves
Sokol Medzibrod (Medzibrod) | Medzibrod
24.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 2.kolo
TJ Vápeč Horná Poruba
1
-
4
Telovýchovná jednota JEDNOTA Bánová
Horná Poruba (Horná Poruba) | Horná Poruba
24.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 2.kolo
ŠK Bernolákovo
0
-
4
ŠK Vrakuňa Bratislava
Športový areál Jána Popluhára Bernolákovo (Bernolákovo) | Bernolákovo
24.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 2.kolo
TJ Družstevník Malá Mača
1
-
0
ŠK Bešeňov
TJ Družstevník Malá Mača (Malá Mača) | Malá Mača
24.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 2.kolo
ŠK Šenkvice
2
-
2
6 - 5 p.k.
ŠK Igram
ŠK Šenkvice (Šenkvice) | Šenkvice
24.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 2.kolo
FK Slovan Kúpele Sliač
0
-
2
FK BREZNO
Futbalový štadión Slovan (Sliač) | Sliač
24.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 2.kolo
ŠK Badín, občianske združenie
0
-
1
Futbalový klub Podkonice
ŠK Badín (Badín) | Badín
24.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 2.kolo
FK 09 Bacúch
3
-
3
6 - 5 p.k.
Slávia TU Košice
Futbalový štadión FK 09 Bacúch (Bacúch) | Bacúch
24.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 2.kolo
ŠK Javorník Makov
4
-
2
MŠK NOVOHRAD Lučenec
ŠK Javorník Makov (Makov) | Makov
24.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 2.kolo
TJ Slovan Bystrička
6
-
3
TJ Tatran Chlebnice
TJ Slovan Bystrička (Bystrička) | Bystrička
24.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 2.kolo
MFK Bytča
1
-
2
MŠK FOMAT Martin
Mestský štadión Bytča (Bytča) | Bytča
24.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 2.kolo
FK Olcnava
1
-
3
MŠK Spišské Podhradie
TJ Olcnava (Olcnava) | Olcnava
24.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 2.kolo
FK Kechnec
1
-
0
MFK Vranov nad Topľou
FK Kechnec (Kechnec) | Kechnec
24.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 2.kolo
FC Pivovar Šariš Veľký Šariš
0
-
4
MŠK Tesla Stropkov
FC Pivovar Šariš (Veľký Šariš) | Veľký Šariš
24.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 2.kolo
FK Šarišské Dravce
0
-
1
Stará Ľubovňa Redfox Football Club
FK Šarišské Dravce (Šarišské Dravce) | Šarišské Dravce
24.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 2.kolo
MFK Rožňava
2
-
0
1.FK Svidník
Rožňava (Rožňava) | Rožňava
24.08. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 2.kolo
1. MFK Kežmarok
2
-
1
Partizán Bardejov BŠK
Futbalový štadión Kežmarok (Kežmarok) | Kežmarok
24.08. 17:25
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 2.kolo
FK Sitno Banská Štiavnica
1
-
3
TJ Baník Kalinovo
FK Sitno Banská Štiavnica (Banská Štiavnica) | Banská Štiavnica
31.08. 16:30
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 2.kolo
OFK Solčany
1
-
2
FK Rača Bratislava
Štadión OFK Solčany (Solčany) | Solčany
31.08. 16:30
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 2.kolo
OŠK Švošov
3
-
0
MŠK Námestovo
OŠK Švošov (Švošov) | Švošov
31.08. 16:30
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 2.kolo
MFK Baník Veľký Krtíš
0
-
2
MŠK Rimavská Sobota
Správa ŠZ mesta Veľký Krtíš (Veľký Krtíš) | Veľký Krtíš
31.08. 16:30
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 2.kolo
TJ Mladosť Kalša
1
-
3
MFK Snina
Mladosť Kalša (Kalša) | Kalša
06.09. 15:30
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 2.kolo
FK FILJO LADOMERSKÁ VIESKA
2
-
4
FK DAC 1904 Dunajská Streda
Športový areál Ladomerská Vieska (Ladomerská Vieska) | Ladomerská Vieska
06.09. 16:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 2.kolo
"TJD Príbelce"
1
-
4
MŠK Žilina
TJD Príbelce (Príbelce) | Príbelce
06.09. 16:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 2.kolo
ŠK Tvrdošín
0
-
4
FK Železiarne Podbrezová
štadión ŠK Tvrdošín (Tvrdošín) | Tvrdošín
06.09. 16:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 2.kolo
ŠK Prameň Kováčová
0
-
3
FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa
Štadión ŠK Prameň Kováčová (Kováčová) | Kováčová
07.09. 16:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 2.kolo
MFK Vrbové
1
-
4
FK Beluša
Mestský futbalový štadión Jozefa Adamca vo Vrbovom (Vrbové) | Vrbové
07.09. 16:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 2.kolo
ŠK Nevidzany
0
-
1
KFC Kalná nad Hronom
ŠK Nevidzany (Nevidzany) | Nevidzany
07.09. 16:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 2.kolo
FC 98 Hajnáčka
2
-
3
ŠK Odeva Lipany
Futbalový štadión Hajnáčka (Hajnáčka) | Hajnáčka
24.09. 15:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 2.kolo
OFK Branč
0
-
2
ŠK Slovan Bratislava futbal
Futbalový štadión OFK Branč (Branč) | Branč
3. kolo
13.09. 16:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 3.kolo
FK Kechnec
2
-
3
1. FC TATRAN Prešov
FK Kechnec (Kechnec) | Kechnec
14.09. 16:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 3.kolo
Lokomotíva Devínska Nová Ves
3
-
1
ŠK Vrakuňa Bratislava
Športový areál Devínska Nová Ves (Bratislava - Devínska Nová Ves) | Bratislava - Devínska Nová Ves
14.09. 16:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 3.kolo
TJ Družstevník Veľké Ludince
1
-
6
KFC Komárno
TJ Družstevník Veľké Ludince (Veľké Ludince) | Veľké Ludince
14.09. 16:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 3.kolo
ŠKF Sereď
1
-
1
4 - 2 p.k.
FK Rača Bratislava
Športový futbalový štadión Sereď (Sereď) | Sereď
14.09. 16:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 3.kolo
MFK Rožňava
0
-
7
MFK Zemplín Michalovce
Rožňava (Rožňava) | Rožňava
14.09. 16:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 3.kolo
TJ Jasenov
1
-
3
SLAVOJ TREBIŠOV
TJ Jasenov (Jasenov) | Jasenov
14.09. 16:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 3.kolo
FK Inter Bratislava
1
-
1
3 - 4 p.k.
FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble
Štadión Jozefa Straku Dunajská Lužná (Dunajská Lužná) | Dunajská Lužná
14.09. 16:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 3.kolo
ŠK Šenkvice
1
-
7
FK Dubnica nad Váhom
ŠK Šenkvice (Šenkvice) | Šenkvice
14.09. 16:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 3.kolo
FK Beluša
0
-
4
AS Trenčín
TJ Kovo Beluša (Beluša) | Beluša
14.09. 16:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 3.kolo
TJ Partizán Prečín
0
-
1
Telovýchovná jednota JEDNOTA Bánová
Partizán Prečín (Prečín) | Prečín
14.09. 16:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 3.kolo
OK Častkovce
2
-
1
FC Petržalka
Futbalový štadión Častkovce (Častkovce) | Častkovce
14.09. 16:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 3.kolo
FK BREZNO
2
-
1
Futbalový klub Podkonice
Brezno - mestský štadión (Brezno) | Brezno
14.09. 16:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 3.kolo
Futbalový klub Spišská Nová Ves
0
-
2
MŠK Žilina
Futbalový štadión Spišská Nová Ves (Spišská Nová Ves) | Spišská Nová Ves
14.09. 16:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 3.kolo
TJ Baník Kalinovo
1
-
10
FK DAC 1904 Dunajská Streda
TJ Baník Kalinovo (Kalinovo) | Kalinovo
14.09. 16:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 3.kolo
FK 09 Bacúch
0
-
11
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
Futbalový štadión FK 09 Bacúch (Bacúch) | Bacúch
14.09. 16:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 3.kolo
OŠK Švošov
0
-
2
Futbalový klub Humenné
OŠK Švošov (Švošov) | Švošov
14.09. 16:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 3.kolo
ŠK Javorník Makov
0
-
2
MFK Ružomberok
ŠK Javorník Makov (Makov) | Makov
14.09. 16:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 3.kolo
MŠK Kysucké Nové Mesto
0
-
3
MFK Dolný Kubín
MŠK Kysucké Nové Mesto - UT (Kysucké Nové Mesto) | Kysucké Nové Mesto
14.09. 16:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 3.kolo
1. MFK Kežmarok
2
-
0
MŠK Spišské Podhradie
Futbalový štadión Kežmarok (Kežmarok) | Kežmarok
14.09. 16:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 3.kolo
Stará Ľubovňa Redfox Football Club
1
-
5
MŠK Tesla Stropkov
MFK Stará Ľubovňa (Stará Ľubovňa) | Stará Ľubovňa
14.09. 18:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 3.kolo
FK Šalková
1
-
10
ŠK Odeva Lipany
FK Šalková (Banská Bystrica) | Banská Bystrica
14.09. 18:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 3.kolo
FK Poprad
0
-
4
FK Železiarne Podbrezová
NTC Poprad (Poprad) | Poprad
20.09. 16:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 3.kolo
MŠK FOMAT Martin
0
-
1
FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa
Športový park Pltníky - UT (Martin) | Martin
21.09. 15:30
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 3.kolo
MŠK Rimavská Sobota
2
-
4
MFK Dukla Banská Bystrica
Futbalový štadión Rimavská Sobota (Rimavská Sobota) | Rimavská Sobota
21.09. 15:30
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 3.kolo
TJ Slovan Bystrička
1
-
10
MŠK Považská Bystrica
TJ Slovan Bystrička (Bystrička) | Bystrička
21.09. 15:30
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 3.kolo
MFK Snina
1
-
4
FC KOŠICE
Futbalový štadión Snina (Snina) | Snina
21.09. 16:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 3.kolo
KFC Kalná nad Hronom
0
-
1
Spartak Myjava
KFC Kalná nad Hronom (Kalná nad Hronom) | Kalná nad Hronom
21.09. 16:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 3.kolo
MŠK - Thermál Veľký Meder
0
-
3
MFK Skalica
Štadion Veľký Meder (Veľký Meder) | Veľký Meder
21.09. 16:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 3.kolo
FKM Nové Zámky
1
-
2
FC ŠTK 1914 Šamorín
Štadión Ladislava Gancznera (Nové Zámky) | Nové Zámky
28.09. 15:30
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 3.kolo
FC Slovan Galanta
0
-
6
MŠK Púchov
FC Slovan Galanta (Galanta) | Galanta
28.09. 15:30
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 3.kolo
TJ Družstevník Malá Mača
0
-
7
ŠK Slovan Bratislava futbal
TJ Družstevník Malá Mača (Malá Mača) | Malá Mača
28.09. 15:30
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 3.kolo
OŠK Trenčianske Stankovce
0
-
6
FC Spartak Trnava
Oddychové centrum (OC - Tr.Stankovce) (Trenčianske Stankovce) | Trenčianske Stankovce
4. kolo
11.10. 15:30
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 4.kolo
FC KOŠICE
2
-
3
KFC Komárno
Košická futbalová aréna (KFA) (Košice - Staré Mesto) | Košice - Staré Mesto
18.10. 14:30
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 4.kolo
Futbalový klub Humenné
2
-
1
FK DAC 1904 Dunajská Streda
Futbalový štadión Humenné (Humenné) | Humenné
18.10. 14:30
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 4.kolo
1. MFK Kežmarok
0
-
1
MFK Dukla Banská Bystrica
Futbalový štadión Kežmarok (Kežmarok) | Kežmarok
18.10. 14:30
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 4.kolo
FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa
0
-
1
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
Žiar nad Hronom (Žiar nad Hronom) | Žiar nad Hronom
18.10. 14:30
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 4.kolo
MŠK Považská Bystrica
2
-
2
7 - 8 p.k.
FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble
MŠK Považská Bystrica (Považská Bystrica) | Považská Bystrica
19.10. 14:30
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 4.kolo
1. FC TATRAN Prešov
1
-
0
FK Železiarne Podbrezová
Futbalový štadión Ličartovce (Ličartovce) | Ličartovce
19.10. 14:30
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 4.kolo
Telovýchovná jednota JEDNOTA Bánová
2
-
1
OK Častkovce
TJ JEDNOTA Bánová (Žilina) | Žilina
19.10. 14:30
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 4.kolo
SLAVOJ TREBIŠOV
0
-
4
AS Trenčín
SLAVOJ Trebišov (Trebišov) | Trebišov
19.10. 14:30
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 4.kolo
FK BREZNO
1
-
3
MŠK Púchov
Brezno - mestský štadión (Brezno) | Brezno
19.10. 14:30
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 4.kolo
FC ŠTK 1914 Šamorín
2
-
1
MŠK Žilina
FC ŠTK 1914 Šamorín (Šamorín) | Šamorín
19.10. 15:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 4.kolo
Lokomotíva Devínska Nová Ves
0
-
3
MFK Ružomberok
Športový areál Devínska Nová Ves (Bratislava - Devínska Nová Ves) | Bratislava - Devínska Nová Ves
19.10. 19:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 4.kolo
Spartak Myjava
4
-
1
MFK Dolný Kubín
Spartak Myjava (Myjava) | Myjava
25.10. 14:30
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 4.kolo
ŠK Odeva Lipany
0
-
1
MFK Skalica
ŠK Odeva Lipany (Lipany) | Lipany
25.10. 14:30
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 4.kolo
FK Dubnica nad Váhom
0
-
3
MFK Zemplín Michalovce
Mestský športový areál Dubnica nad Váhom (Dubnica nad Váhom) | Dubnica nad Váhom
26.10. 14:30
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 4.kolo
ŠKF Sereď
0
-
3
FC Spartak Trnava
Športový futbalový štadión Sereď (Sereď) | Sereď
09.11. 13:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | 4.kolo
MŠK Tesla Stropkov
2
-
3
ŠK Slovan Bratislava futbal
MŠK TESLA Stropkov (Stropkov) | Stropkov
5. kolo
08.11. 13:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | osemfinále
KFC Komárno
2
-
0
FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble
KFC Komárno (Komárno) | Komárno
08.11. 13:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | osemfinále
Futbalový klub Humenné
0
-
1
1. FC TATRAN Prešov
Futbalový štadión Humenné (Humenné) | Humenné
08.11. 13:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | osemfinále
MFK Skalica
1
-
1
4 - 3 p.k.
MFK Ružomberok
Mestský futbalový štadión Skalica (Skalica) | Skalica
08.11. 15:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | osemfinále
FC Spartak Trnava
2
-
2
4 - 3 p.k.
MFK Zemplín Michalovce
Štadion Antona Malatinského (Trnava) | Trnava
09.11. 13:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | osemfinále
FC ŠTK 1914 Šamorín
1
-
1
4 - 3 p.k.
MŠK Púchov
FC ŠTK 1914 Šamorín (Šamorín) | Šamorín
09.11. 13:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | osemfinále
Telovýchovná jednota JEDNOTA Bánová
0
-
3
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
TJ JEDNOTA Bánová (Žilina) | Žilina
09.11. 13:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | osemfinále
AS Trenčín
5
-
0
Spartak Myjava
Mestský futbalový štadión na Sihoti Trenčín - UT (Trenčín) | Trenčín
07.02. 16:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | osemfinále
MFK Dukla Banská Bystrica
1
-
2
ŠK Slovan Bratislava futbal
Štadión Štiavničky (Banská Bystrica) | Banská Bystrica
Štvrťfinále
28.02. 14:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | štvrťfinále
KFC Komárno
0
-
2
FC Spartak Trnava
KFC Komárno (Komárno) | Komárno
01.03. 16:30
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | štvrťfinále
FC ŠTK 1914 Šamorín
1
-
1
3 - 4 p.k.
ŠK Slovan Bratislava futbal
MOL Aréna (Dunajská Streda) | Dunajská Streda
07.03. 14:30
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | štvrťfinále
1. FC TATRAN Prešov
0
-
1
AS Trenčín
Futbalový štadión Ličartovce (Ličartovce) | Ličartovce
08.03. 14:30
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | štvrťfinále
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
2
-
2
3 - 4 p.k.
MFK Skalica
Mestský futbalový klub Tatran Liptovský Mikuláš (Liptovský Mikuláš) | Liptovský Mikuláš
Semifinále
15.03. 18:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | semifinále
AS Trenčín
1
-
2
FC Spartak Trnava
Mestský futbalový štadión na Sihoti Trenčín - UT (Trenčín) | Trenčín
05.04. 18:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | semifinále
FC Spartak Trnava
3
-
0
AS Trenčín
Štadion Antona Malatinského (Trnava) | Trnava
12.04. 18:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | semifinále
ŠK Slovan Bratislava futbal
2
-
1
MFK Skalica
Národný futbalový štadión - Tehelné pole (Bratislava) | Bratislava
19.04. 17:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | semifinále
MFK Skalica
3
-
3
pp
ŠK Slovan Bratislava futbal
Mestský futbalový štadión Skalica (Skalica) | Skalica
Finále
01.05. 15:00
|
Slovnaft Cup - Slovenský pohár | finále
FC Spartak Trnava
3
-
1
pp
ŠK Slovan Bratislava futbal
Štadion Antona Malatinského (Trnava) | Trnava
Súvisiaci obsah
29.04.2024
Slovnaft Cup – Oznam o tlačových konferenciách pred finále
29.04.2024
27.04.2024
SLOVNAFT CUP - Kapitán MFK Ružomberok Marek Zsigmund pred finále: Spartaku nedáme nič zadarmo
27.04.2024
26.04.2024
SLOVNAFT CUP - Tréner Trnavy Michal Gašparík blízko pohárového hetriku
26.04.2024
25.04.2024
SLOVNAFT CUP - Tréner MFK Ružomberok Ondřej Smetana „hrá“ aj o svoju prvú pohárovú trofej
25.04.2024
23.04.2024
SLOVNAFT CUP - Info o vstupenkách pre skautov na finále
23.04.2024
17.04.2024
SLOVNAFT CUP - Trnava je vo finále, v Podbrezovej uhrala postupovú remízu 0:0
17.04.2024
17.04.2024
SLOVNAFT CUP – Podbrezová do semifinálovej odvety s jednogólovým mankom na Trnavu
17.04.2024
17.04.2024
SLOVNAFT CUP – Vstupenky na finále v Košiciach v predaji online
17.04.2024
16.04.2024
SLOVNAFT CUP - Lipany v odvete víťazne, do finále postupuje Ružomberok
16.04.2024
16.04.2024
SLOVNAFT CUP – Ružomberok do odvety s cieľom potvrdiť vysoké víťazstvo v Lipanoch
16.04.2024
03.04.2024
SLOVNAFT CUP - Trnava zdolala Podbrezovú 1:0
03.04.2024
02.04.2024
SLOVNAFT CUP - V prvom semifinále Ružomberok vyhral v Lipanoch vysoko 5:0
02.04.2024
Predchádzajúce
Nasledujúce
Najčítanejšie
Najnovšie
4 hod
24 hod
7 dní
1.
1
ONLINE: 21. Etapa na Tour de France 2024 LIVE
2.
2
Namiesto olympiády definitívne ukončil kariéru. Sagan sa rozlúčil na stupňoch víťazov
3.
3
Formula 1: Veľkú cenu Maďarska ovládli McLareny, z triumfu sa teší Piastri
4.
4
Neapol nemôže sedieť a čakať na športovú smrť. Conte vyhlásil na prestup Lobotku embargo
5.
5
VIDEO: Youtuber Paul rozobral bývalú hviezdu UFC a zvíťazil pred limitom
6.
6
V McLarene sa hádali, kto má vyhrať preteky. Verstappen sa zrazil s Hamiltonom
7.
7
Prvý zápas pre bitku nedohrali. Klub z východu Slovenska oslávi storočnicu
Nachádzate sa tu:
Domov
»
Futbalnet
»
SFZ