09.10.2020, Jozef Pavlík

Obsadenie R a DS-PR ObFZ Bratislava – mesto 13. - 18.10. 2020 č. 10

09.10.2020, Jozef Pavlík
Obsadenie R a DS-PR ObFZ Bratislava – mesto 13. - 18.10. 2020 č. 10

Súťaže riadené ObFZ BA-M

Seniori V. liga S5A – 8. kolo

13.10. 16.00 (UTOROK)  Z. Bystrica – D. N. Ves ,,B”   Šafárik (R BFZ), Samko, Turčan, Žilavý

Seniori V. liga S5A – 10. kolo

17.10. 10.30 Danubia V. Biel – Iskra Petržalka   Durkáč, Rataj, Tabiš; (D)

17.10. 15.00 Jarovce – Miloslavov   Stolárik, Ťažký, Hejda; Žilavý

17.10. 15.00 Kráľová p/S – Inter ,,B”   Knopp, Hajovský, Samko; Šuniar

17.10. 15.00 D. N. Ves ,,B” – Igram   Koštrna, Vargová, Kravárik; (D)

18.10. 15.00 FK Mariathal – Krasňany   Vargová, Knopp, (AR2); (D)

18.10. 15.00 Ch. Grob – NŠK 1922   Hajovský, Samko, Turčan; Šuniar

18.10. 15.00 Z. Bystrica – Malinovo   Tabiš, Křivan, (AR2); (D)

Seniori V. liga S6A – 9. kolo

17.10. 15.00 Kaplna – Vrakuňa ,,B”   Křivan, Šusták, Rataj; Randa

17.10. 15.00 Most p/B  „B” – Š. Ú. R.   Turčan, Gvora, Durkáč; Brody

18.10. 13.30 FK Kozmos – Reca   Durkáč, Rataj, Sidenko; Vyletel

18.10. 15.00 Ekonóm – Čataj   Stolárik, Šusták, Hejda; (D)

18.10. 15.00 Blatné – FK The Dragons   Chalka, Ťažký, Kravárik; Randa

18.10. 15.00 Hamuliakovo – NŠK 1922 ,,B”   Abrman, Koštrna, Gvora; Brody

St. žiaci SZM „A“ – 6. kolo

14.10. 17.00 (STREDA) Z. Bystrica – N. Dedinka   Šusták

17.10. 10.00 Lamač – Kráľová p/S   Šusták

St. žiaci SZM „A“ – 8. kolo

17.10. 12.00 Z. Bystrica – Vajnory   Šusták

18.10. 10.30 Blatné – Senec FA   Kravárik

18.10. 11.00 Lamač – N. Dedinka   Křivan

18.10. 11.00 FA Lafranconi – Kráľová p/S   Tabiš

18.10. 13.00 Iskra Petržalka – MŠK Senec ,,B”   Šusták

St. žiaci SZM „A“ – 10. kolo

20.10. 16.00 (UTOROK) Kráľová p/S – MŠK Senec „B”   (R)

St. žiaci SZM „B“ – 8. kolo

17.10. 15.00 Malinovo – D. Lužná   (R)

17.10. 15.00 Ivanka p/D – NŠK 1922 ,,B”   (R)

18.10. 11.30 FK Dúbravka – Iskra Petržalka ,,B”   Turčan

Ml. žiaci MZM „A“ – 8. kolo

17.10. 9.30 N. Dedinka – Miloslavov  (R)

17.10. 10.30 FK Dúbravka ,,B” – Vrakuňa ,,B”   Samko

17.10. 10.30 Čunovo – D. Lužná   Hejda

17.10. 12.30 Rača ,,B” – MŠK Senec ,,B”   Senko S.

18.10. 8.45 Rovinka ,,B” – NŠK 1922 ,,B”   Chalka

Ml. žiaci MZM „A“ – 10. kolo

18.10. 10.00 N. Dedinka – FKM D. N. Ves  (R)

Ml. žiaci MZM „B“ – 8. kolo

17.10. 14.00 Rača ,,C” – Vajnory   Senko S.

18.10. 10.00 Kráľová p/S –  Lamač   Kravárik

18.10. 11.00 Kalinkovo – Senec FA   Chalka

18.10. 12.30 Malinovo – FKP Bratislava ,,B”   (R)

18.10. 15.00 Domino ,,B” – Iskra Petržalka ,,B”   Senko S.

Ml. žiaci MZM „C“ – 5. kolo

15.10. 18.00 (ŠTVRTOK) Ivanka p/D – FK Dúbravka   Koštrna

Ml. žiaci MZM „C“ – 6. kolo

14.10 16.30 (STREDA) Rovinka – Z. Bystrica   Vargová

Ml. žiaci MZM „C“ – 8. kolo

17.10. 8.45 Rovinka – FA Lafranconi   Vargová

17.10. 9.00 FK Dúbravka – FK Mariathal   Samko

17.10. 13.00 Iskra Petržalka – Ch. Grob   (R)

18.10. 9.00 Ivanka p/D –  Z. Bystrica   Hajovský

18.10. 11.00 Most p/B – Domino ,,C”   Hajovský

Súťaže riadené ObFZ BA-V

Dorast SD4V – 8. kolo

17.10. 12.30 Jarovce – Sv. Jur   Ťažký, Hejda

18.10. 9.00 FK Dúbravka – Rohožník   Gvora, Turčan

[doc]č.10 Obsadenie R a DS-PR ObFZ Bratislava – mesto 13. - 18.10. 2020.pdf
Prečítané: 58x