Hlavné menu

Halový turnaj o Pohár predsedu ObFZ BB 19.01.2020

Tomáš Tůma|21. jan 2020 o 11:00

V nedeľu 19. januára sa uskutočnil finálový turnaj za účasti ôsmich futbalových klubov, ktoré sa do finále kvalifikovali ako najlepšie dve družstvá základných skupín. Futbalové kluby boli rozdelené podľa vopred stanoveného kľúča do dvoch skupín, v ktorých odohrali stretnutia každého s každým. Víťazi skupín sa potom stretli v stretnutí o celkového víťaza turnaja, mužstvá z druhých miest v skupinách odohrali stretnutie o tretie miesto.

Výsledky:

Finálová skupina A: Slovenská Ľupča B – Lučatín 1 : 3; Braväcovo – Riečka 2 : 1; Lučatín – Braväcovo 1 : 2; Riečka – Slovenská Ľupča B 2 :5; Riečka – Lučatín 1 : 5; *Slovenská Ľupča B – Braväcovo 0 : 2.

Poradie v skupine A: 1. Braväcovo – 9 bodov (skóre 6:2); 2. Lučatín 6 bodov (9:4); 3. Slovenská Ľupča B – 3 body (6:7); 4. Riečka 0 bodov (4:12).

Finálové skupina B: Jasenie – Horné Pršany 3 : 2; Valaská – Slovenská Ľupča A 3 : 1; Horné Pršany – Valaská 1 : 8; Slovenská Ľupča A – Jasenie 3 : 0; Slovenská Ľupča A – Horné Pršany  12 : 2; Jasenie – Valaská 1 : 2.

Poradie v skupine B: 1. Valaská - 9 bodov (skóre 13:3); 2. Slovenská Ľupča A – 6 bodov (16:5); 3. Jasenie – 3 body (4:7); 4. Horné Pršany – 0 bodov (5:23).

Stretnutie o tretie miesto: Slovenská Ľupča A – Lučatín 5 : 2.

Finále: Valaská – Braväcovo 1 : 1 na pokutové kopy 3 : 2.

Víťazom turnaja sa po tuhom boji stal OFK Slovan VALASKÁ.

Na druhom mieste skončil FK Sokol Braväcovo a na treťom mieste sa umiestnili muži OFK Slovenská Ľupča A.