Volejbal

Volejbal

Slovenské volejbalistky do 18 rokov
14.04.2024
Slovenky U18 zavŕšili kvalifikáciu víťazne, Kosovo zdolali v piatich setochV konečnej tabuľke obsadili tretie miesto.
14.04.2024
Miroslav Čada ako tréner volejbalistiek VK Prostějov.
14.04.20241
Čada: Ženský kolektív nemá rád vulgárnych, radikálnych a náladových trénerovRozhovor so známym volejbalovým trénerom.
14.04.20241
Slovenské volejbalistky do 18 rokov.
13.04.2024
Mladým Slovenkám sa postúpiť nepodarilo, podľahli Taliankam bez zisku setuV ďalšom zápase kvalifikačnej skupiny A podľahli reprezentantky Kosova Maďarkám 0:3.
13.04.2024
Radosť hráčov VKP FTVŠ Bratislava
13.04.2024
Bratislavčania vyrovnali sériu s Komárnom, doma zvíťazili po päťsetovej bitkeTretí duel je na programe v piatok 19. apríla.
13.04.2024
Dominik Fořt (VKP), Peter Mlynarčík (Komárno) a Filip Bilich (VKP) počas prvého zápasu finále play off Niké extraligy vo volejbale mužov.
12.04.2024
Komárno nedalo na Pasienkach domácim žiadnu šancu, neprehralo ani setV druhom sete sa domáci zmohli len na 16 bodov.
12.04.2024
12.04.2024
Slovenky neodštartovali kvalifikáciu v dobrom svetle, s Maďarskom uhrali len setSlovenky čakajú na kvalifikačnom turnaji ešte dva duely.
12.04.2024
Slovenskí volejbalisti do 20 rokov.
07.04.2024
Šampionáty budú bez Slovákov, mladíci prehrali všetky tri zápasySlovenkám nepomohla ani výhoda domáceho prostredia.
07.04.2024
Slovenské volejbalistky do 20 rokov.
06.04.2024
Mladí volejbalisti stratili šancu na postup na ME, prehrali aj volejbalistkySlovenským výberom sa v druhých zápasoch kvalifikácie na ME nedarilo.
06.04.2024
Slovenskí volejbalisti do 20 rokov
05.04.2024
Mladí Slováci nezačali druhé kolo kvalifikácie ME ideálne, v Lotyšsku prehraliSlováci do 20 rokov uhrali jeden set.