Zväz vybral Slovákov, ktorí pôjdu do Paríža. Plavkyňu delili od bronzu stotinyPotocká je vo výbornej forme.
25.06.20242
Tamara Potocká (uprostred vľavo).
23.06.2024
Slovenské reprezentantky uspeli v štafete a postúpili do fináleNa 400 m voľným spôsobom sa ani jedna z dvojice Sloveniek z rozplavieb do finálovej osmičky neprebojovala.
23.06.2024
Tamara Potocká.
22.06.2024
Po skvelom semifinále pomýšľala na medailu, na úkor Slovenky ju získala aj Češka Tamara Potocká zaostala za vlastným rekordom.
22.06.2024
Tamara Potocká (uprostred vľavo) počas ME 2024
21.06.2024
Skvelá Potocká bude na ME opäť plávať o medaily, vylepšila vlastný slovenský rekordDo finále postúpila druhým najlepším časom.
21.06.2024
19.06.2024
Prekonala aj národný rekord. Slovenskú plavkyňu delili od bronzu tri stotinyPotockej sa darilo v disciplíne 50 metrov motýlik.
19.06.2024
Andrea Podmaníková
18.06.2024
Podmaníková aj Potocká postúpili do finále ME v Belehrade, šancu má aj SlušnáSlušnej chýbalo na zaistenie si priamej účasti vo finále iba 15 stotín.
18.06.2024
18.06.20241
Potocká na ME postúpila do semifinále 50 m motýlik, vylepšila slovenský rekordV rozjazdách obsadila celkové druhé miesto.
18.06.20241
Samuel Košťál.
09.06.2024
Potocká triumfovala na MSR Open, rolu favorita potvrdil aj KošťálPozrite si výsledky MSR Open.
09.06.2024
29.05.2024
Vydržal 26 rokov. Moravcovej národný rekord prekonala mladá SlovenkaVýkon Martiny Moravcovej bol zlepšený o 73 stotín sekundy.
29.05.2024
11.02.2024
Potocká postúpila do semifinále 200 m polohové preteky, muži skončili v rozplavbeVíťazkou rozplavby sa stala Američanka Kate Douglassová.