Storm Sandersová

Švajčiarske tenistky vyhrali Pohár Billie-Jean Kingovej 2022.
13.11.2022
Benčičová si pripísala ďalší skvelý úspech. Švajčiarky ovládli Pohár Billie-Jean KingovejŠvajčiarske tenistky rozhodli finálový duel už po dvojhrách.
13.11.2022
Ajla Tomljanovičová.
10.11.2022
Austrálčanky vyhrali slovenskú skupinu. Kanaďanky predviedli nevídaný debakelSlovensko si pripísalo jedno víťazstvo a jednu prehru.
10.11.2022
Viktória Kužmová.
08.11.2022
Kužmová nezvládla zápas s nižšie postavenou hráčkou. Slovenky prehrávajúAustrália sa na finálovom turnaji Pohára Billie Jean Kingovej ujala vedenia 1:0.
08.11.2022
Storm Sanders vs. Viktória Kužmová: ONLINE prenos z finálového turnaja Pohára Billie Jean Kingovej 2022.online
08.11.2022
Pohár Billie Jean Kingovej: Viktória Kužmová prehrala úvodnú dvojhru, Austrália vedieSledovali ste s nami ONLINE prenos z prvého zápasu na finálovom turnaji Billie Jean King Cup 2022: Viktória Kužmová - Storm Sandersová.
08.11.2022
08.11.2022
Slovenské tenistky čelia Austrálčankam. Ktoré hráčky dostali dôveru?Slovenky na úvod finálového turnaja Pohára Billie Jean Kingovej 2022 hrajú s Austrálčankami, koho nominoval tréner Matej Lipták?
08.11.2022
Storm Sandersová a John Peers.
10.09.2022
Poláškov kolega získal grandslamový titul, s krajankou vyhrali v mixe US OpenObaja sa tešia z premiérového grandslamového titulu.
10.09.2022
Belinda Benčičová počas finálového turnaja Pohára Billie Jean Kingovej 2021.
05.11.20212
Opäť rozhodla Benčičová. Švajčiarky nedali šancu Austrálii a sú vo fináleŠvajčiarske tenistky v dvojhrách nestratili ani set.