Soňa Moravčíková

Momentka z tímovej súťaže na MS v alpskom lyžovaní 2019.
12.02.201911
Slovensko neobhájilo striebro v tímovej súťaži, vypadlo vo štvrťfináleMajstrami sveta sú Švajčiari.
Adam Žampa.
11.02.20198
Pred dvomi rokmi získali striebro, Slováci zabojujú v tímovej súťažiV poradí siedma disciplína sa v Aare začne v utorok o 16.00 h.
11.02.20198
Petra Vlhová so svojimi fanúšikmi.
01.02.20192
MS v alpskom lyžovaní 2019 - Program, preteky, výsledkyPozrite si výsledky šampionátu.
01.02.20192
Petra Vlhová.
30.01.20199
Na MS v alpskom lyžovaní bude štartovať deväť Slovákov, líderkou je VlhováViceprezident Garaj verí v medailu.
30.01.20199
Petra Vlhová brala super-G ako tréning.
19.02.2018
Kombináciu žien preložili na štvrtok, v ten istý deň sa pôjde aj slalom mužovV slalome mužov aj v kombinácii žien má Slovensko trojnásobné zastúpenie
19.02.2018
17.02.2018
Ledecká vyhrala super-G na ZOH, Vlhová skončila 32. (online prenos)Prenos ste mohli sledovať online s nami.
17.02.2018
Petra Vlhová (vľavo) a Veronika Velez-Zuzulová.
15.02.20184
Vlhová vyštartuje v slalome ako tretia, Velez-Zuzulová si ešte polepšilaSlovenské lyžiarky spoznali štartové čísla.
15.02.20184
Vietor robí organizátorom v Pjongčangu veľké problémy.
12.02.20189
Vlhová v pondelok nesúťažila, obrovský slalom žien odložiliŽeny pôjdu obrovský slalom vo štvrtok. Deň po klasickom slalome.
12.02.20189
Juraj Berzedi06.02.2018
Už nezbiera skúsenosti a zážitky. Zvládne Vlhová útok na medailu?Športovcovi dodá sebavedomie, keď má pred olympiádou úspešné výsledky, hovorí slovenská lyžiarka.