Patrícia Tománková

Patrícia Tománková.
25.03.2024
Mladá džudistka Tománková vyhrala deviaty turnaj v rade, neprehrala už viac ako rokSlovenský športový Talent roka 2024 potvrdil pozíciu favoritky kategórie do 44 kg.
25.03.2024
20.03.2024
Neprehrala už vyše roka. Džudistka Tománková chce v Šamoríne natiahnuť víťaznú sériuNa Slovensku sa uskutoční Európsky pohár džudistov do 18 rokov.
20.03.2024
Danka Barteková získala 1. miesto v kategórii najlepší jednotlivec počas slávnostného vyhlásenia výsledkov ankety Športovec roka 2023.
05.02.202413
Dominancia Vlhovej sa skončila. Športovcom roka sa stala strelkyňa Danka BartekováCenu pre najlepší kolektív získala slovenská futbalová reprezentácia.
Barbora Mokošová.
20.12.2023
Mokošová získala Bratislavskú cenu za šport, ocenenie si odniesol aj plochodrážnik VaculíkOcenenie sa rozdávalo v siedmich kategóriách.
20.12.2023
18.12.2023
Zbiera jeden úspech za druhým. Mladá Slovenka ovládla až tri kategórieDžudistom roka 2023 sa stal Márius Fízeľ.
18.12.2023
Nikola Baďová18.12.20233
Rodinný klan z Pezinka už vychoval majsterku sveta. Plán? Traja borci na OH v Los AngelesV meste má džudistický klub štyridsaťročnú históriu.
06.10.2023
Veľký úspech džudistky Tománkovej. Je tretia najlepšia mladá športovkyňa EurópyTománková má za sebou výnimočný rok, počas ktorého získala zlaté medaily na MS, ME aj EYOF.
06.10.2023
Slovenská džudistka Patrícia Tománková.
20.09.2023
Veľká pocta pre mladú džudistku. Je nominovaná na cenu, ktorú vyhrala aj LopušanováSlovenská hokejista získala cenu v máji tohto roka.
20.09.2023
23.08.20231
Veľký talent! Má zlato z ME a EYOF, mladá Slovenka je už aj majsterkou svetaSlovenská džudistka má už tretie zlato z vrcholného podujatia v tomto roku.
23.08.20231
Džudistka Patrícia Tománková so zlatou medailou na ME 2023.
25.07.2023
Slovensko s prvou zlatou medailou. Svetová jednotka ovládla svoju váhovú kategóriuUspela dvakrát na ippon.