Barbora Mokošová

Barbora Mokošová.
01.06.2024
Mokošovej s Dobrockou sa darilo v Koperi, obe sa dostali do TOP 5Podujatie v Koperi bolo štvrté z piatich pretekov seriálu World Challenge Cup, ktorý je po Svetovom pohári druhým najprestížnejším.
01.06.2024
02.05.2024
Mokošová bola najlepšia zo Sloveniek, na olympijskú miestenku to však nestačiloMajsterkou Európy sa stala domáca Manila Espositová za 55,432.
02.05.2024
Slovenská reprezentantka v gymnastike Barbora Mokošová.
30.04.2024
Mokošová zabojuje o tretiu olympiádu, predstaví sa aj v tímovej súťažiSlovenské gymnastky čakajú majstrovstvá Európy žien v talianskom Rimini.
30.04.2024
07.03.2024
Mokošová bojuje o účasť na olympijských hrách, v bradlách jej finále ušloSlovenská gymnastka získala v kvalifikácii známku 12,966.
07.03.2024
Na snímke je najlepšia gymnastka roka 2023 Barbora Mokošová.
25.01.20242
Mokošová si prevzala ocenenie. Boj o olympijskú miestenku nevzdávaNajlepšia slovenská gymnastka sníva o OH v Paríži.
25.01.20242
20.12.2023
Mokošová získala Bratislavskú cenu za šport, ocenenie si odniesol aj plochodrážnik VaculíkOcenenie sa rozdávalo v siedmich kategóriách.
20.12.2023
25.11.2023
Slovensko má nových majstrov vo viacboji, rozhodlo podujatie v PopradeDruhá Adéla Balcová stratila tri body.
25.11.2023
03.10.20231
Slovenská gymnastka si sen o olympiáde nenaplnila. Zvalo: Bojovala ako tigerBarbora Mokošová získala súhrnnú známku 48,032.
03.10.20231
02.10.2023
Kvalifikácia jej nevyšla. Mokošová skončila až v piatej desiatke. Šanca na Paríž stále žijePo 7 z 10 sledov jej patrilo 53. miesto.