ne 16:16
ne 16:16
Gólová radosť hráčov Valencie
04.04.2024
Valencia v dohrávke zvíťazila v Granade a poskočila v tabuľkeJediný gól zápasu strelil Almeida.
04.04.2024
Nacho Fernandéz, Vinicius Junior a Aurelien Tchouamenis sa radujú po výhre nad Osasunou.
16.03.2024
Real Madrid neprehral už 23 ligových zápasov, Girona nečakane zaváhalaDvomi gólmi prispel k výhre "Bieleho baletu" Vinicius Junior.
16.03.2024
Alvaro Morata z Atletica Madrid
09.03.2024
Trpká prehra Atletica Madrid, tímu z dna tabuľky nestrelilo ani gólAtletico okupuje štvrtú priečku La Ligy.
09.03.2024
Futbalisti RCD Mallorcy s Martinom Valjentom (vľavo).
03.03.2024
Druhá Girona sa proti Mallorce nezmohla ani na gól, Valjent odohral jubilejný zápasMartin Valjent hral do 54. minúty.
03.03.2024
Fermin López oslavuje gól.
24.02.2024
Valjent bol pri remíze Mallorcy ako kapitán, Barcelona sa v tabuľke dostala pred GironuSlovenský futbalista odohral celý zápas.
24.02.2024
Futbal, ilustračné foto.
23.02.2024
Futbal ide na vedľajšiu koľaj. Zápas Valencie v Granade po tragédii odložiliDuel bol na programe v sobotu.
23.02.2024
Joselu (vľavo) a Andrei Ratiu v zápase Rayo Vallecano - Real Madrid.
18.02.2024
Real viedol už od tretej minúty. V malom madridskom derby však zakopolV závere dostal Carvajal červenú kartu.
18.02.2024
Vitor Roque
03.02.20241
Objav Barcelony púta pozornosť. Prišiel, dal gól a nechal sa vylúčiťBarcelona zvíťazila na baskickej pôde 3:1.