Fermin López oslavuje gól.
Fermin López oslavuje gól. (Autor: REUTERS)
TASR|24. feb 2024 o 20:45 (aktualizované 24. feb 2024 o 23:28)

Slovenský futbalista odohral celý zápas.

MADRID. Futbalisti Mallorcy remizovali v sobotňajšom zápase 26. kola španielskej La Ligy na pôde Alavesu 1:1.

Za hostí odohral celý zápas ako kapitán Slovák Martin Valjent. Jeho tím je v tabuľke šestnásty, o štyri priečky za svojím sobotňajším súperom.

Barcelona vyhrala nad Getafe 4:0. Prvý a zároveň víťazný gól strelil v 20. minúte Raphinha. Domáci tak poskočili v neúplnej tabuľke na druhé miesto pred Gironu, ich sobotňajší súper je desiaty.

Futbalisti Atletica Madrid remizovali v sobotňajšom zápase 26. kola španielskej La Ligy na pôde Almerie 2:2.

Hostia na dvakrát neudržali vedenie, nad súperom vyhrávali už v druhej minúte po góle Angela Correu.

V neúplnej tabuľke sú štvrtí pred Athleticom Bilbao, ich súperovi patrí posledné miesto a v tejto sezóne ešte nevyhral.

V predošlých troch zápasoch však bral bod za remízu. O ich oba góly do siete madridského súpera sa postaral Luka Romero.

Tabuľka La Ligy

Domov»Futbal»Španielsko»La Liga»Valjent bol pri remíze Mallorcy ako kapitán, Barcelona sa v tabuľke dostala pred Gironu