BC Prievidza

Radosť hráčov Spišskej Novej Vsi po víťazstve vo štvrtom semifinálovom zápase.
dnes 21:10
Spišiaci oslavujú postup do finále, Komárno si vynútilo rozhodujúci zápasSpišskí Rytieri vyradili basketbalistov BC Prievidza.
dnes 21:10
Momentka z 3. zápasu semifinále Niké SBL Patrioti Levice - BC Komárno
so 21:25
Komárno držalo krok s Patriotmi len v prvom polčase, Prievidza prekonala 100-bodovú hranicuBasketbalisti Komárna v záverečných dvoch štvrtinách nastrieľali len po 10 bodov.
so 21:25
Basketbalisti BC Komárno.
st 20:33
Komárno uštedrilo Leviciam prvú prehru v play-off, Harvey atakoval 50-bodový zápisSpišskí Rytieri získali dva mečbaly.
st 20:33
Momentka zo zápasu Patrioti Levice - BC Komárno v prvom semifinále play-off Niké SBL.
27.04.2024
Spišskí Rytieri vyhrali v Prievidzi o dva body, semifinále začali triumfom aj LevičaniaPrievidžan Taylor pridal k 30 bodom aj 10 doskokov a dve asistencie.
27.04.2024
Cleveland Jackson (Prievidza).
25.04.20241
Neuveriteľná dráma v Prievidzi. O postupe do semifinále rozhodol kôš z poslednej sekundyZo striedačky Interu sa nepresadil ani jeden hráč.
25.04.20241
Momentka zo zápasu Patrioti Levice - BKM Lučenec.
20.04.2024
Patrioti z Levíc otočili zápas s Lučencom, Svit si výhrou o bod vynútil štvrtý zápasPatrioti Levice sú prvý postupujúci do štvrťfinále.
20.04.2024
Daishon Smith.
17.04.2024
Inter v zápase stupňoval svoje tempo, vyvrcholilo to debaklom v štvrtej štvrtineDomáci basketbalisti tak vyrovnali sériu s Prievidzou na 1:1.
17.04.2024
Basketbalisti BC Prievidza.
13.04.2024
Inter mal výhru na dosah, napokon sa radovali basketbalisti Prievidze V ďalšej štvrťfinálovej sérii sa z víťazstva radovali Spišskí Rytieri.
13.04.2024
Robert Paul Howard (vľavo) a Filip Rákai v zápase 36. kola Niké SBL Patrioti Levice - BKM Lučenec.
06.04.2024
Základnú časť SBL ovládli Levice. Pozrite si štvrťfinálové dvojice play-offDo bojov o titul nepostúpila iba Nitra. Aký je program play-off Niké SBL?
06.04.2024
Basketbalisti Iskry Svit.
30.03.2024
Svit zabral a Prievidzi nedovolil ujsť. Handlová čakala na výhru dva mesiaceZvíťazil aj líder z Levíc, keď si poradil s poslednou Nitrou.