AC Ajaccio

Hráči PSG.
03.06.2023
Messi a Ramos sa s klubom lúčia prehrou, Auxerre zostúpilo z ligyKluby z Ligue 1 uzavreli tohtoročnú sezónu poslednými zápasmi.
03.06.2023
Kylian Mbappe sa teší z gólu.
21.05.2023
Mbappe zariadil triumf PSG, Gouiri sa blysol hetrikomFutbalisti Stade Rennes naďalej bojujú o pohárovú Európu.
21.05.2023
Lionel Messi v zápase PSG - Ajaccio.
13.05.2023
Messi sa vrátil do zostavy PSG, Mbappe strelil dva gólyNa domácej pôde Parížania triumfovali jednoznačne 5:0.
13.05.2023
Remy Cabella oslavuje gól.
29.04.2023
Lille si poradil s predposledným Ajacciom, dvojgólový GomesRozhodnuté bolo v prvom polčase.
29.04.2023
Hráči Montpellieru.
23.04.2023
Oslabený Montpellier udrel v závere, Marseille proti Lyonu v poslednej sekundeNice bez formy klesá v tabuľke.
23.04.2023
Remy Cabella z OSC Lille.
16.04.2023
Víťazný boj o záchranu v Ligue 1, Clermont zvíťazil aj s 9 hráčmiZvíťazilo Lille aj Monaco.
16.04.2023
Hráči Auxerre sa tešia z gólu.
09.04.2023
Auxerre sa odpútalo zo zóny zostupu, Monako stratilo dvojgólový náskokBrest viedol takmer celý zápas, no inkasoval v nadstavenom čase.
09.04.2023
Kylian Mbappé v drese Paríž St. Germain.
02.04.2023
Lyon vyhral na pôde PSG, krídelník Reims strelil dva góly za dve minútyAS Monaco zvládlo prestrelku so Štrasburgom.
02.04.2023
Lois Openda.
12.03.2023
Openda strelil hetrik za necelých 5 minút, najrýchlejší za 56 rokovPosledné Angers doma opäť prehralo.
12.03.2023
Futbalisti AS Monaco.
05.03.2023
AS Monaco nevyužilo šancu, zakoplo s predposledným tímomMontpellier deklasoval posledné Angers, Lyon nedokázal preskočiť Lorient.