Slováci utrpeli na ME prvú prehru, Holandsku podľahli vysokým rozdielom

Vodné pólo, ilustračný záber (Autor: TASR - Pavel Neubauer)

Posledný duel v skupine odohrajú proti Rumunsku.

ME vo vodnom póle 2024

D-skupina

Slovensko - Holandsko 6:17 (1:5, 3:4, 2:3, 0:5)

Zostava a góly SR: Hoferica - Baláž 3, Čaraj 2, Kaid 1, Tisaj, Matejka, Zolovčík, Bielik, Marek Tkáč, Maroš Tkáč, Furman, Mihal

DUBROVNÍK. Vodní pólisti Slovenska prehrali s Holandskom 6:17 vo svojom druhom zápase v základnej D-skupine na ME v Chorvátsku.

Po dvoch dueloch majú na konte tri body a účinkovanie v základnej skupine uzavrú utorňajším súbojom proti Rumunsku (od 17.45).

Slováci nezachytili úvod a hoci Baláž skorigoval na priebežných 1:2, po prvej štvrtine bol stav 1:5 pre Holanďanov.

Tí ťažili z tohto náskoku aj v ďalších dvoch štvrtinách, v ktorých Slováci zlepšili obranu, no nedokázali sa výraznejšie gólovo priblížiť súperovi.

Domov»Ďalšie športy»Vodné športy»Slováci utrpeli na ME prvú prehru, Holandsku podľahli vysokým rozdielom