1:1, 2:3, 0:2
Nemecko na MS v hokeji 2024
Nemecko

Fotogaléria (20)
Nice Sturm pred brankárom Quentinom Papillonom v zápase Francúzsko - Nemecko na MS v hokeji 2024. (Autor: TASR/AP)
Sportnet|21. máj 2024 o 15:26

Video, zostrih a góly zo zápasu skupiny B Francúzsko - Nemecko na MS v hokeji 2024 dnes.

OSTRAVA. Nemeckí hokejisti zvíťazili vo svojom záverečnom duely B-skupiny na MS v hokeji 2024 s Francúzskom 6:3.

Francúzi v dueli trikrát viedli, no Nemci boli schopní manká zmazať a otočiť zápas vo svoj prospech.

Hokejistov Nemecka posunul zisk troch bodov na priebežnú druhú priečku v ostravskej skupine. Predbehnúť ich môžu už iba Američania, ktorých čaká duel s Lotyšskom.

Pozrite si kompletný program šampionátu, výsledky a tabuľky.

Fotogaléria zo zápasu Francúzsko - Nemecko na MS v hokeji 2024 (skupina B)

Tabuľka skupiny B na MS v hokeji 2024

Z = zápasy, V = Výhry, VP = Výhry po predĺžení, PP = Prehry po predĺžení, P = Prehry, B = Body
Domov»MS v hokeji 2024»VIDEO: Pozrite si zostrih zápasu Francúzsko - Nemecko na MS v hokeji 2024