Pondelok, 2. augusta, 2021Meniny má Gustáv

Tenistka dostala počas zápasu žiadosť o sobáš. Zareagovala pohotovo

Steffi Grafová. (Autor: TASR/AP)
Igor Dopirák|8. máj 2020 o 10:00

Jej odpoveď pobavila všetkých.

SME Šport extra - najlepšie virály:

Športový svet sa v týchto dňoch zastavil. Letné olympijské hry a majstrovstvá Európy vo futbale odložili, hokejový šampionát zrušili. Pozastavené sú aj všetky prestížne futbalové ligy či hokejová NHL.

Tím športových reportérov a editorov denníka SME sa preto rozhodol potešiť fanúšikov výberom najlepších virálnych videí a fotografií, ktoré v uplynulých rokoch rozveselili, dojali alebo ohromili divákov na Slovensku či na celom svete.

Najlepšie príspevky zo seriálu SME Šport extra - najlepšie virály zverejníme každý pondelok, stredu a piatok o 10:00 na stránke sport.sme.sk.

BRATISLAVA. Výkriky fanúšikov môžu najmä počas tenisových zápasov športovcov vyrušovať. Nájdu sa však aj výnimky.

Slávna nemecká tenistka Steffi Grafová v roku 1996 čelila v semifinále Wimbledonu japonskej súperke Kimiko Dateovej.

Keď sa Nemka chystala na podanie, muž z publika vykríkol: "Steffi, vezmeš si ma?"

Diváci na tribúnach sa začali smiať a ponuka fanúšika rozosmiala aj samotnú Grafovú. Po chvíľke váhania mužovi odvetila: "Koľko máš peňazí?"

Grafová napokon dotiahla zápas do víťazného konca a vo finále si poradila aj so Španielkou Arantxou Sánchezovou Vicariovou.

Igor Dopirák pracuje na pozícii senior editor. V denníku SME pôsobil od roku 2015, najskôr ako externý redaktor. Jeho srdcovkou je futbal, venuje sa však aj ďalším športom.

Súvisiace články