Ivan Šaponjič.
Ivan Šaponjič. (Autor: TASR - Martin Baumann)
Sportnet|11. aug 2022 o 22:40

Slovan Bratislava remizoval s Olympiakosom Pireus.

BRATISLAVA. Futbalisti Slovana Bratislava doviedli odvetný zápas s gréckym Olympiakosom Pireusu do predĺženia.

Po remíze na ihrisku súpera 1:1 dosiahli identický výsledok v základnej hracej dobe aj doma.

Postaral sa o to útočník Ivan Šaponjič, ktorý vyrovnal skóre v 95. minúte.

Šaponjič nastúpil do zápasu ako striedajúci hráč a presadil sa už v 92. minúte, no jeho gól nebol uznaný pre ofsajd.

Slovanisti však mali stále dostatok času, keďže rozhodcovia nadstavili až deväť minút za rôzne šarvátky, striedania a ošetrovania.

Gólový moment prišiel v piatej minúte, keď grécky tím nezvládol bránenie pri rohovom kope, ktorý slovanisti zahrali nakrátko. Agbo nechránený prišiel až do šestnástky a nastrelený center zakončil Šaponjič.

"Už to nie je Šapo-nič, ale Šapo-všetko," radoval sa v priamom prenose komentátor RTVS Marcel Merčiak. Jeho kolega Ľuboš Hlavena zaujal prvou verziou mena pri jednej z nepremenených šancí.

Textový online prenos zo zápasu nájdete na tomto odkaze.

Domov»Futbal»Európska liga»VIDEO: Šapo-nič? Kdeže, Šapo-všetko, kričal Merčiak po góle Slovana