V štvrtej lige strelil exportný gól. Najrýchlejší v kariére, smial sa

Ivan Mriška|25. máj 2022 o 15:47

Dominik Augustín z TJ Partizán Domaniža otváral skóre už v prvej minúte.

DOMANIŽA. Zápas len začal, bežala prvá minúta. Domáci hráč však skúsil vystreliť. A bol z toho exportný gól.

Dominik Augustín z TJ Partizán Domaniža otváral skóre proti FK Horná Krupá v IV. lige SZ ukážkovým spôsobom. Jeho presný zásah z prvej minúty kandiduje v súťaži o Gól roka 2022.

„Neviem či to bol najkrajší, ale najrýchlejší gól v kariére určite,“ smial sa po zápase.

Domaniža aj vďaka jeho výkonu vyhrala vysoko 6:0. „Videl som možnosť vystreliť, tak som to skúsil. A vyšlo to,“ dodal spokojne.

TJ Partizán Domaniža je v IV. lige SZ s päťdesiatimi bodmi na šiestej priečke tabuľky. Horná Krupá je dvanásta.

Tabuľka IV. ligy SZ

Ivan Mriška
Ivan Mriška sa špecializuje najmä na nižšie futbalové súťaže na Slovensku. Sám ešte aktívne hráva ako brankár. Niekoľko rokov pracoval pre regionálne noviny MY v Petitpresse ako regionálny šéfredaktor.