Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

Trebišovčania za záchranou už bez Jana, avizujú posilnenie kádra

Útočník Róbert Jano (v strede) si už v jarnej časti dres Trebišova obliekať nebude. (Autor: Róbert Andrejov)
Róbert Andrejov|Publikované 10. jan 2020 o 23:00

O ofenzívneho ťahúňa Matiča sa intenzívne zaujíma konkurent.

TREBIŠOV. Po viac než mesiaci voľna sa vo štvrtok popoludní prvýkrát v tomto kalendárnom roku na úvodnom tréningu zimnej prípravy zišli futbalisti Slavoja Trebišov.

Posledný tím druholigovej tabuľky odštartoval bez jedného z trénerov Ľuboša Benkovského, ktorý sa k mužstvu pripojí v sobotu, i bez niekoľkých hráčov jesenného kádra.

Ak nerátame trojicu dorastencov, žiadna nová tvár sa v kabíne neobjavila, ale v ďalšom priebehu prípravy sa očakáva aj príchod posíl.

Väčšinou budú hrať doma

„Pripravovať sa budeme iba v domácich podmienkach, kde máme všetko, čo potrebujeme, teda ihrisko s umelou trávou, športovú halu, posilňovňu i kvalitnú regeneráciu,“ prezradil športový riaditeľ a zároveň hlavný lodivod Slavoja Vladimír Rusnák.

Žlto-modrí majú v pláne odohrať osem prípravných stretnutí, ten prvý v sobotu 18. januára (pravdepodobne o 10. hodine) na vlastnej pôde s treťoligovým Tatranom Prešov.

„Až na zápas s Humenným sa predstavíme zakaždým doma, keďže aj v jarnej časti súťaže budeme prevažne hrať pred vlastnými fanúšikmi.“

Niektorí sa zatiaľ nepripojili

Ako sme už spomenuli, do prvého tímu boli z dorastu vytiahnutí Jozef Boberský, Richard Rigo a Vladimír Rusnák mladší, ktorý je synom trénera. S mužstvom začnú trénovať aj Richard Škodi a Patrik Čerňák.

Prémiový obsah

Zamknutý obsah Sportnet.sk bude dostupný mesiac zdarma.
Stačí sa prihlásiť pomocou SME prihlásenia.

Ak ešte nemáte SME.sk účet, zaregistrujte sa
Autor: Róbert Andrejov

Diskusia

Diskusiu k článku si môžete prečítať na sport.sme.sk

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.