Live

Anna Karolína Schmiedlová.
Anna Karolína Schmiedlová. (Autor: TASR/AP)
Sportnet|28. júl 2024 o 14:30

Sledujte s nami ONLINE prenos zo zápasu 1. kola tenisu na OH 2024: Anna Karolína Schmiedlová - Katie Boulterová.

PARÍŽ. Slovenská tenistka Anna Karolína Schmiedlová a britská reprezentantka Katie Boulterová hrajú zápas 1. kola na tenisovom turnaji na OH v Paríži 2024.

Schmiedlová mala štartovať už v úvodný deň Hier, no pre počasie v metropole Francúzska sa program musel posúvať.

Kde sledovať OH 2024 v TV?
Nasledujúce 3 týždne nie je plánovaný žiaden priamy prenos.

Tenis sledujte spolu s nami naživo ako online prenos.

ONLINE PRENOS: Anna Karolína Schmiedlová - Katie Boulterová (OH 2024, Paríž 1. kolo, dnes, výsledok, nedeľa, LIVE)

6:2
importantKatie Boulterová na záver vyhodila bekhend a Anna Karolína Schmiedlová zvládla úvodné kolo na olympijskom tenisovom turnaji vo dvojhre žien, keď postupuje po zaslúženom víťazstve v dvoch setoch 6:4 a 6:2!
40-30
importantTeraz už Boulterovej bekhend skončil v sieti a Schmiedlová má prvý mečbal!
30-30
Boulterová si pomohla priamym bodom.
30-15
Boulterovej pokus o dropshot neprešiel cez sieť.
15-15
Ďalšiu výmenu však Schmiedlová zakončila víťazným krížnym bekhendom z defenzívy.
0-15
Boulterová podáva na udržanie v zápase a Schmiedlová jej pomáha nepresným forhendom.
5:2
Koniec prestávky, podávať bude Katie Boulter.
5:2
Nasleduje prestávka a výmena strán.
5:2
Ale Schmiedlová trafila ďalší víťazný bekhend po čiare a vedie 5:2 v druhom sete.
40-15
Čistá hra to však nebude, keďže Schmiedlovej bekhend bol nepresný.
40-0
Navyše si Schmiedlová vynútila chybu Boulterovej a má šancu na čistú hru.
30-0
Schmiedlovej víťazný bekhend dopadol presne na základnú čiaru.
15-0
Schmiedlová začína hru na potvrdenie brejku priamym bodom.
4:2
importantSchmiedlová však bola trpezlivá a počkala si na napálený forhend do siete v podaní Boulterovej, takže konečne sa dočkala brejku a vedie 4:2 v druhom sete!
40-30
Boulterová si však pomohla podaním, po ktorom zakončila víťazným forhendom na sieti.
40-15
importantSchmiedlová zvládla zakončiť výmenu na sieti presným bekhendom k základnej čiare a vybojovala si ďalšie dva brejkbaly!
30-15
Schmiedlová uspela v dlhej výmene a približuje sa k brejkbalom.
15-15
Priamy bod pre Boulterovú.
15-0
Schmiedlová začína na returne víťazným bekhendom po čiare.
3:2
3:2
3:2
Napokon sa Schmiedlovej podarilo ukončiť náročnú hru na podaní ďalším priamym bodom a vedie 3:2 v druhom sete.
A-40
Ďalší priamy bod pre Schmiedlovú, ktorý jej priniesol výhodu.
40-40
Boulterová však vracia gem na zhodu vďaka víťaznému krížnemu bekhendu.
A-40
Schmiedlová má opäť výhodu po priamom bode.
40-40
Ako cez kopirák však Boulterová trafila ďalší presný bekhendový return po čiare.
A-40
Schmiedlová po dobrom podaní zakončila nechytateľným krížnym forhendom a má ďalšiu výhodu.
40-40
Boulterová však vytiahla opäť víťazný bekhendový return po čiare.
A-40
Schmiedlová ukázala vytrvalosť v dlhej výmene od základnej čiary a nakoniec ju zakončila víťazným bekhendom.
40-40
Boulterová cíti šancu a trafila víťazný krížny bekhendový return.
A-40
Schmiedlová však má výhodu po priamom bode.
40-40
Opäť útočná hra Boulterovej slávila úspech, keďže si vynútila bekhendovú chybu Schmiedlovej a dotiahla gem na zhodu.
40-30
Boulterová však ešte bojuje a trafila víťazný forhend po čiare.
40-15
Po priamom bode má Schmiedlová dva gembaly.
30-15
Schmiedlová si neporadila s vydareným forhendovým returnom Boulterovej.
30-0
Aj bekhend Boulterovej zastavila sieť.
15-0
Boulterová poslala forhend do siete.
2:2
Boulterová doviedla náročnú hru na podaní víťazného konca vďaka priamemu bodu a po odvrátení troch brejkbal vyrovnáva na 2:2 v druhom sete.
40-A
Priamy bod pre Boulterovú, ktorá má výhodu.
40-40
Boulterová však odvracia aj tretiu šancu Schmiedlovej, keď útok doviedla do víťazného konca víťazným forhendom na sieti.
A-40
importantLenže Boulterová si pripisuje štvrtú dvojchybu v zápase a darovala tretí brejkbal Schmiedlovej!
40-40
Veľká škoda pre Schmiedlovú, ktorá nedokázala dohrať výmenu na sieti a nakoniec ju Boulterová zakončila presným bekhendovým volejom.
A-40
importantSchmiedlová však dominuje vo výmenách a po víťaznom krížnom forhende má ďalší brejkbal!
40-40
Boulterovú však drží podanie a brejkbal odvracia priamym bodom.
40-30
importantSchmiedlová zvládla situáciu na sieti a zahrala presný slajzovaný bekhend k pravej čiare, po ktorom má brejkbal!
30-30
Na pomoc Boulterovej však prišiel ďalší priamy bod.
30-15
Boulterová poslala do siete hneď druhý úder z bekhendu.
15-15
Následne však Boulterová zaznamenala tretiu dvojchybu v zápase.
0-15
2:1
2:1
2:1
Boulterovej pokus o dropshot zastavila sieť a Schmiedlová vedie 2:1 v druhom sete.
40-30
Ale následne Schmiedlová zaznamenala druhú dvojchybu v zápase.
40-15
Schmiedlová trafila eso na stred, ktoré je pre ňu prvé v zápase a má dva gembaly.
30-15
Boulterová po útoku prešla na sieť a Schmiedlovej lob z ťažkej pozície dopadol za základnú čiaru.
30-0
Schmiedlová doviedla útok do víťazného konca presným forhendom po čiare.
15-0
Schmiedlová začína ďalšiu hru na podaní úspešným skrátením, ktoré Boulterová nedobehla.
1:1
Schmiedlovej forhend po čiare skončil mimo a Boulterová vyrovnáva na 1:1 v druhom sete.
30-40
Boulterová sa vydala na sieť, ale tam nemusel hrať, keďže bekhendové obhodenie Schmiedlovej sa nezmestilo do kurtu.
30-30
Dlhšia výmena skončila namiereným bekhendom do siete v podaní Boulterovej.
15-30
Schmiedlová tlačila do bekhendovej strany Boulterovej a vynútila si jej chybu.
0-30
Schmiedlovej bekhend bol nepresný.
0-15
1:0
Boulterová prestrelila forhend a Schmiedlová vedie 1:0 v druhom sete.
40-15
Ale aj Boulterovej bekhend dopadol za základnú čiaru a Schmiedlová má dva gembaly.
30-15
Teraz sa však už hrala výmena a Schmiedlová pokazil krížny bekhend.
30-0
Ani forhendový return Boulterovej nebol presný.
15-0
Schmiedlová otvára druhý set priamym bodom.
0:0
Koniec prestávky, podávať bude Anna Karolína Schmiedlová.
0:0
6:4
importantBoulterová už v tejto chvíli Schmiedlovej pomohla nepresným forhendom a slovenská tenistka napriek zbytočným komplikáciám doviedla prvý set do víťazného konca výsledkom 6:4!
40-15
importantSchmiedlová si však vďaka dobrému returnu vytvorila pozíciu na víťazný forhend po čiare, takže má ďalšie dva setbaly!
30-15
Schmiedlová sa držala vo výmene od základnej čiary, ale napokon jej bekhend zastavila sieť.
30-0
Boulterovej sa síce podarilo dobehnúť skrátenie Schmiedlovej, ale bekhend poslala do siete.
15-0
Boulterová podáva po druhýkrát na udržanie v prvom sete a začína nepresným bekhendom.
5:4
5:4
5:4
importantSchmiedlová vyhodila krížny forhend vo výmene od základnej čiary, a tak prvý set ešte bude pokračovať, keďže Boulterová po odvrátenom setbale znižuje na 4:5!
40-A
importantNavyše Schmiedlová nezareagovala správne po dobrom returne Boulterovej, pretože forhend poslala do siete a bude čeliť brejkbalu!
40-40
Už sa zdalo, že Schmiedlová ukončila prvý set úspešným dropshotom, lenže predtým jej krížny bekhend dopadol do tesného autu, čo potvrdil aj empajrový rozhodca, a tak je tu zhoda.
40-30
importantSchmiedlová si vybojovala prvý setbal aj vďaka úspešnému skráteniu, ktoré Boulterová už nevrátila!
30-30
Boulterová mala jasnú pozíciu na sieti, kde však zahrala veľmi zlý forhendový úder a Schmiedlová to využila na presné forhendové obhodenie.
15-30
Boulterová opäť zariskovala a urobila dobre, lebo trafila víťazný forhend po čiare.
15-15
Boulterová ešte chce zabojovať a forhendovým útokom si vynútila chybu Schmiedlovej.
15-0
Schmiedlová však začína podanie na víťazstvo v prvom sete presvedčivým víťazným forhendom na siete.
5:3
Boulterová už ďalšie problémy nepripustila a po priamom bode znižuje na 3:5 v prvom sete.
30-40
Schmiedlová vytiahla víťazný krížny forhendový return.
15-40
Boulterová si vďaka dobrému útoku vynútila bekhendovú chybu Schmiedlovej.
15-30
Boulterová už trochu zariskovala, ale výmenu sa jej podarilo zakončiť víťazným forhendom.
15-15
Schmiedlovej však tiež nevyšiel bekhendový return.
15-0
Boulterová začína podanie na udržanie v prvom sete len svojou druhou dvojchybou v zápase.
5:2
5:2
Schmiedlová zakončila hru na podaní víťazným krížnym forhendom a vedie 5:2 v prvom sete.
40-15
Boulterová hrala vo výmene len z forhendovej strany, napokon posledný úder poslala do siete.
30-15
Boulterovej nevyšiel ani bekhendový return.
15-15
Schmiedlová odpovedá priamym bodom.
0-15
Boulterová bola aktívnejšia vo výmene a vynútila si bekhendovú chybu Schmiedlovej.
4:2
Boulterová si však pomohla priamym bodom a znížila na 2:4 v prvom sete.
30-40
Schmiedlová predviedla dobrú defenzívu a Boulterovej tentokrát vôbec nevyšiel pokus o dropshot.
15-40
Šancu na čistú hru Boulterová zahodila forhendom namiereným do siete.
0-40
Prišlo aj kvalitné podanie Boulterovej a presné zakončenie smečom.
0-30
Boulterová predviedla vydarené skrátenie, po ktorom obhodila bekhendom Schmiedlovú na sieti.
0-15
4:1
4:1
4:1
Napokon priamy bod a po rýchlo potvrdenom brejku Schmiedlová vedie už 4:1 v prvom sete.
40-15
V ďalšej výmene mala Schmiedlová navrch a Boulterovej nečisto trafený forhend letel mimo.
30-15
Schmiedlová si pomáha aj priamym bodom.
15-15
Boulterová však stále dosť chybuje a teraz jej forhend skončil v sieti.
0-15
Schmiedlová však začína hru na potvrdenie brejku svojou prvou dvojchybou v zápase.
3:1
importantKonečne to Schmiedlovej na piaty pokus vyšlo, keď sa dočkala dlhého forhendu Boulterovej a vedie 3:1 v prvom sete!
A-40
importantSchmiedlová má už piaty brejkbal po tom, čo Boulterová trafila forhend do siete!
40-40
Ani v tejto chvíli však dlhý gem nekončí, keďže Boulterová poslala forhend za základnú čiaru.
40-A
Po ďalšom priamom bode má Boulterová už výhodu.
40-40
Aj ten sa Boulterovej podarilo odvrátiť, tentokrát vďaka priamemu bodu.
A-40
importantBoulterová poslala do siete jednoduchý bekhend a darovala Schmiedlovej štvrtý brejkbal!
40-40
Schmiedlová však vytiahla kvalitný forhendový return k základnej čiare, ktorý Boulterová nevrátila do kurtu.
40-A
Ďalšia výmena však už skončila dlhým bekhendom Schmiedlovej a Boulterová má opäť výhodu.
40-40
Boulterová prerušila výmenu, keďže bola presvedčená o tom, že bekhend Schmiedlovej dopadol za základnú čiaru, ale empajrový rozhodca mal opačný názor a prisúdil bod Schmiedlovej.
40-A
Následne Boulterová zahrala aj víťazný krížny bekhend do otvoreného kurtu a má výhodu.
40-40
Boulterová predviedla agresívny tenis, ktorý jej priniesol víťazný forhend.
A-40
importantAle Schmiedlová si vybojovala už tretí brejkbal, keď Boulterovej bekhend zastavila sieť!
40-40
Teraz už Schmiedlová mala dobrú šancu vo výmene, lenže jej forhend bol príliš dlhý.
40-30
Boulterová si útočnou hrou vynútila forhendovú chybu Schmiedlovej.
40-15
importantLenže Boulterová poslala forhend za základnú čiaru a Schmiedlová už má dva brejkbaly!
30-15
Veľká škoda pre Schmiedlovú, ktorá poslala bekhendový return do siete pri druhom podaní Boulterovej.
30-0
Boulterová zaznamenala prvú dvojchybu v zápase a dostáva sa do problémov na podaní.
15-0
Schmiedlová sa ubránila a Boulterová napokon vyhodila forhend.
2:1
2:1
2:1
Boulterová nedostala cez sieť ani dobiehaný forhend a Schmiedlová s menšími problémami zvládla aj druhú hru na podaní, po ktorej vedie 2:1 v prvom sete.
A-40
Boulterová mala dobre rozohranú výmenu, ale posledný bekhend napálila do siete.
40-40
Lenže v ďalšej výmene Schmiedlová vyhodila krížny bekhend a po prvýkrát musí ísť na podaní cez zhodu.
40-30
Schmiedlová získala gembal vďaka priamemu bodu.
30-30
Boulterová zaútočila ihneď forhendovým returnom a následne zakončila už víťazným úderom do voľného kurtu.
30-15
V prestrelke od základnej čiary bola úspešná Schmiedlová, keďže Boulterová namierila bekhend do siete.
15-15
Chybu sa jej však podarilo napraviť priamym bodom.
0-15
Schmiedlová poslala hneď druhý úder z bekhendu iba do siete.
1:1
Schmiedlová tesne minula forhendový return a Boulterová vyrovnáva na 1:1 v prvom sete.
15-40
Potom však Boulterová ihneď vyhodila bekhend a čistá hra z toho nebude.
0-40
Dokonca Boulterová trafila aj prvé eso v zápase.
0-30
0-15
Boulterová si pripisuje prvý víťazný úder v zápase z forhendovej strany po čiare.
1:0
Po kvalitnom podaní Schmiedlová zakončila úvodnú hru na podaní jednoduchým smečom a vedie 1:0 v prvom sete.
40-15
Schmiedlová zvládla zakončiť výmenu hneď druhým úderom z forhendovej strany.
30-15
Schmiedlová si dobrou dĺžkou úderu vynútila bekhendovú chybu Boulterovej.
15-15
Priamy bod pre Schmiedlovú.
0-15
Na úvod dlhšia výmena od základnej čiary a skončila nepresným forhendom Schmiedlovej.
0:0
Stretnutie sa práve začalo.
Schmiedlová a Boulterová sa už rozohrávajú na kurte číslo 11 a všetko sa pripravuje na začiatok tohto zápasu úvodného kola na olympijskom tenisovom turnaji vo dvojhre žien.
importantV Paríži prší celý deň, a tak sa dnes v rámci olympijského tenisového turnaja vo dvojhre mužov a žien odohralo len pár zápasov na dvoch najväčších kurtoch so zatiahnutou strechou, ale zápas Anny Karolíny Schmiedlovej proti Katie Boulterovej je definitívne odložený na zajtra!
Vitajte pri sledovaní zápasu olympijského tenisového turnaja 2024 v Paríži, v ktorom máme jediné zastúpenie vďaka Anne Karolíne Schmiedlovej vo dvojhre žien. Pre Schmiedlovú ide už o druhú olympijskú účasť v tenisovej kariére, keď v roku 2016 vo dvojhre v Riu de Janeiro najprv vyradila taliansku tenistku Vinciovú, ale v ďalšom kole vypadla s ruskou tenistkou Makarovovou. V Paríži Schmiedlová dostala do úvodného kola celkom priaznivý žreb, keď jej súperkou bude britská tenistka Katie Boulterová, ktorá odohrala celkovo len trinásť zápasov na antuke vo svojej kariére a z toho vyhrala len šesť z nich. Naopak pre Schmiedlovú je antuka určite najobľúbenejším povrchom a práve na kurtoch Roland Garros v Paríži dosiahla doposiaľ najväčší úspech na grandslamových turnajoch, keď si tu minulý rok zahrala osemfinále. Práve kvôli tomu by Schmiedlová mohla byť miernou favoritkou v dnešnom zápase proti Boulterovej, ale to že jej antukový povrch v Paríži vyhovuje viac, bude musieť potvrdiť na kurte.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 15:00.
Anna Karolína Schmiedlová.online
dnes 14:30
ONLINE: Anna Karolína Schmiedlová - Katie Boulterová dnes, tenis na OH 2024 LIVE (1. kolo)Sledujte s nami ONLINE prenos zo zápasu 1. kola tenisu na OH 2024: Anna Karolína Schmiedlová - Katie Boulterová.
dnes 14:30
Eliška Mintálová. online
dnes 12:30
ONLINE: Vodný slalom na OH 2024, Eliška Mintálová dnes LIVE (semifinále K1)Sledujte s nami online prenos zo semifinále K1 žien vo vodnom slalome na OH 2024. Predstaví sa aj Eliška Mintálová.
dnes 12:30
Nemeckí hráči pozemného hokeja.
dnes 09:02
Jedlo je katastrofa, sťažovali sa Nemci. Kritizovali aj dlhé čakanie v radochZdôraznili, že francúzsky personál je veľmi priateľský.
dnes 09:02
Simone Bilesová.
dnes 15:08
dnes 15:08
Wang Jang.
dnes 11:301
V niektorých momentoch pôsobil lepšie. Wang ale na najväčšieho favorita nestačilSvetovej jednotke dokázal ukradnúť prvý set.
dnes 11:301
Áron Szilágyi (vľavo)
dnes 14:18
Postaral sa o najväčšie prekvapenie. Kanaďan vyradil šermiara, ktorý na OH 16 rokov neprehralObhajca zlata v šabli mužov z ostatných troch OH nečakane prehral už svoj úvodný súboj na OH 2024 v Paríži.
dnes 14:18
Rayan Rebbadj a Antoine Dupont.
dnes 09:41
Fidži spoznalo pocit prehry až na tretích OH. Hrdinu Francúzska označil tréner za výnimočného Dupont nastúpil po zmene strán za nerozhodného stavu 7:7 a odvtedy bodovali už iba Francúzi.
dnes 09:41
Sie jü sa teší zo zisku zlatej medaily na OH v Paríži 2024.
dnes 10:24
V Tužinského disciplíne sa tešila naposledy v Pekingu. Čína vzala aj druhé strelecké zlatoNa stupni víťazov ho doplnili dvaja Taliani.
dnes 10:24
Domov»Olympiáda Paríž 2024»ONLINE: Anna Karolína Schmiedlová - Katie Boulterová dnes, tenis na OH 2024 LIVE (1. kolo)