Streda, 1. decembra, 2021Meniny má Edmund

Svatoš dostane iného centra, Ölveckého nahradí Kytnár

Marek Svatoš (Autor: TASR)
SITA|28. jan 2013 o 13:23

Hokejisti Slovana Bratislava nastúpia v pondelok večer proti Dinamu Minsk takmer v totožnej zostave ako hrali v piatok s Čerepovcom.

BRATISLAVA. Hokejový Slovan Bratislava nastúpi na pondelkový zápas Kontinentálnej hokejovej ligy proti Dinamu Minsk v takmer rovnakom zložení ako sobotu proti Čerepovcu.

Tréner Rostislav Čada urobil tri zmeny v zložení jednotlivých útokov. V druhom bude hrať medzi Marekom Svatošom a Milan Bartovičom na pozícii centra Milan Kytnár, Peter Ölvecký sa presunie medzi Romana Kukumberga a Libora Hudáčka. V strede štvrtého útoku nastúpil s Tomášom Mikúšom a Markom Daňom tentoraz Martin Bakoš.

Do zostavy sa z obrancov nedostal Ivan Ďatelinka, v tretej obrane bude vedľa Vladimíra Mihálika hrať Ivan Švarný. Trinástym útočníkom bude Miroslav Preisinger a siedmym obrancom Patrik Luža. Informáciu priniesol web Slovana.

Zostava Slovana Bratislava na pondelkový zápas proti Dinamu Minsk:

Janus (Konrád) - Sersen, Sigalet, J. Tabaček, Mojžíš, V. Mihálik, Švarný, Luža - Miklík, Bližňák, Vondrka - Svatoš, Kytnár, Bartovič - Kukumberg, Ölvecký, L. Hudáček - M. Daňo, Bakoš, T. Mikúš - Preisinger

Súvisiace články