Slovan aj Trnava zaznamenali vysoké výhry. Postupuje i Púchov (Slovnaft Cup)

Nástup na zápas v Trenčianskych Stankovciach.
Nástup na zápas v Trenčianskych Stankovciach. (Autor: Martin Jurčo)
Ivan Mriška|28. sep 2022 o 17:18

Slovnaft Cup mal na programe posledné tri zápasy tretieho kola.

BRATISLAVA. Veľké futbalové sviatky sa konali v Malej Mači a Trenčianskych Stankovciach.

K prvému menovanému pricestoval v Slovnaft Cupe Slovan Bratislava a druhý hostil FC Spartak Trnava.

Favoriti z Fortuna ligy zaznamenali vysoké výhry.

Slovan zdolal súpera zo šiestej ligy 7:0, po dva góly dali David Hrnčár s Aleksandarom Čavričom.

Trnavčania o triumfe nad piatoligistom rozhodli už do 25. minúty, v ktorej vyhrávali 5:0. Hetrikom za sedem minút sa blysol legionár Abdulrahman Taiwo. Nakoniec v Trenčianskych Stankovciach triumfovali 6:0.

Okrem slávnych slovenských klubov si postup vybojoval aj druholigový Púchov, ktorý v Galante zvíťazil hladko 6:0. Hetrik zaznamenal Erik Pucheľ.

Zápasy štvrtého kola sa už budú žrebovať, mená dvojíc spoznáme v pondelok 3. októbra o 14:00 h.

Slovnaft Cup – 3. kolo – streda:

Galanta - Púchov 0:6 (0:3)

Góly: 7. Lacko, 36. Michlík, 41., 64., 78. Pucheľ, 79. Valík.

/Zostavy a štatistiky zo zápasu nájdete na tomto odkaze >>>/

Trenčianske Stankovce - Spartak Trnava 0:6 (0:5)

Góly: 11., 25. Štefánik, 17., 19., 24. Taiwo, 67. Boateng (11m).

Malá Mača - Slovan Bratislava 0:7 (0:4)

Góly: 23. Ramirez, 29., 65. Hrnčár, 38., 42. Čavrič, 60. Zmrhal, 62. Kankava.

Do pohára sa prihlásilo 26 klubov z Bratislavského futbalového zväzu, 58 zo Západoslovenského futbalového zväzu, 73 zo Stredoslovenského futbalového zväzu, 40 z Východoslovenského futbalového zväzu, 12 fortunaligistov, 14 druholigistov a 32 treťoligistov.

/Pavúk súťaže nájdete na tomto odkaze >>>/

Domov»Futbalnet»Slovan aj Trnava zaznamenali vysoké výhry. Postupuje i Púchov (Slovnaft Cup)