Futbalisti ŠK Slovan Bratislava.
Futbalisti ŠK Slovan Bratislava. (Autor: Facebook ŠK Slovan Bratislava)
TASR, Sportnet|20. jún 2021 o 20:58

Slovenský majster zvládol vstup do prípravy.

OBERWART. Futbalisti ŠK Slovan Bratislava zvíťazili vo svojom prvom prípravnom zápase pred sezónou 2021/2022 nad rakúskym druholigistom Kapfenberger SV jednoznačne 4:1.

O góly úradujúceho slovenského majstra sa postarali Filip Lichý, Dejan Dražič, Dávid Hrnčár a Aleksandar Čavrič.

Slovan odohral polčasy s rozdielnymi zostavami, tréner Vladimír Weiss st. sa do zápasu snažil nasadiť čo najviac hráčov.

Po prestávke sa do zápasu dostali aj gruzínske posily Guram Kashia a Jaba Kankava, ktorí zažili debut v drese Slovana.

A práve Kankava v 54. minúte začal gólovú akciu, keď prihrávkou cez stred poľa našiel Alena Mustafuiča. Ten pätičkou našiel Hrnčára, ktorý z blízka zvyšoval na 3:1.

Nedeľný duel sa hral v rakúskom Oberwarte. Ďalší prípravný zápas odohrajú slovanisti vo štvrtok, keď vyzvú ruský FK Orenburg.

Domov»Futbal»Slovensko»Slovan jasne zdolal rakúskeho druholigistu, Weiss nasadil gruzínske posily