Rovnako ako na jeseň, aj na jar brali body Krompachy.
Rovnako ako na jeseň, aj na jar brali body Krompachy. (Autor: Peter Podolinský)
Peter Podolinský|29. máj 2018 o 00:00

Tím z Gemera podľahol Spišiakom najtesnejším rozdielom.

Krompachy – Rožňava 1:0 (1:0) Gól: 50. F. Jochman. ŽK: 85. J. Dubas. R: P. Ištoňa. D: 150. ROŽŇAVA: G. Pulen – R. Szkokan, Zs. Ištók, M. Gere, J. Korfanta, T. Duczman, Pa. Gere, P. Sappanoš, D. Duczman (63. P. Husár), P. Štyvar, J. Figúr.

Rožňavčania cestovali do Krompách. Súper dokázal v jesennej časti na pôde Rožňavy vyhrať o gól. Rovnako sa skončil zápas aj teraz.

Domáci udreli v úvode druhého polčasu, keď sa v 50. min. presadil Jochman. Ďalšie minúty už gól nepriniesli.

V nabitom strede tabuľky dostalo víťazstvo Krompachy na siedme miesto, v rozmedzí štyroch priečok je však rozdiel len tri body.

Rožňave aktuálne patrí desiata priečka.

Ostatné výsledky 27. kola Tipos 3. ligy: Prešov B – Šarišské Michaľany 2:3, Stropkov – Lipany 0:1, Veľké Revištia – Vyšné Opátske 0:1, Sabinov – Snina 3:3, Bardejovská Nová Ves – Svit 0:2, Giraltovce – Svidník 0:5, Vranov n/T – Plavnica 4:3.