Mužstvám z okresu Bardejov sa v súťaži veľmi nedarí a obsadzujú posledné priečky tabuľky. Ani v tomto kole veľa vody nenamútili. Vyhral akurát Kľušov v Šibe, ostatné celky nebodovali.
FC Pivovar Šariš Veľký Šariš – FK Gerlachov 3:2 (0:1)
Góly: 63. a 80. Hritz, 77. Rusnák – 37. Žarnovský, 51. Dzivý
Gerlachov: Lukáč – Ovčačík, Balužinský, Dorin, Kaščák, Škvarla, Kundra, Koscelnik, Pavúk (78. Kamidra), Žarnovský, Dzivý (86. Horbaj).
Hostia sa ujali vedenia v 37. minúte, autorom úvodného gólu bol Žarnovský. Po prestávke už na 0:2 zvyšoval Dzivý. No keď sa zdalo, že by Gerlachov mohol zvíťaziť, domáci Hritz znížil v 63. minúte. Zlomová bola 77. minúta zápasu, rozhodca odpískal pre domácich pokutový kop, ten premenil Rusnák, no zároveň domáci Mihok videl druhú žltú kartu a porúčal sa pod sprchy. Na ihrisku bolo poriadne horúco, čo využili Veľkošarišania a o chvíľu aj v oslabení pridali tretí gól. V závere domáci ubránili tesné víťazstvo.
TJ Šľachtiteľ Malý Šariš – TJ Javorina Malcov 8:0 (4:0)
Góly: 13. a 49. Kočiš, 19. a 30. Marcinko, 44. Biatt, 64. Pribiš, 81. Ambrózy, 87. Vargovič
Malcov: Mochnacký – Maňko, Bilavský, Džamba, Petrek (52. Dubovecký), Bocko (46. Mižišin), Bľanda, Džunda, Bobalik, Sviatkovský, Durík.
Futbalisti Malého Šariša privítali Malcov a na hosťujúcu bránu si poriadne zastrieľali. Hostia sa počas zimy oslabili, čo sa prejavuje aj v zápasoch jarnej časti. Domáci sa ujali vedenia v trinástej minúte, do polčasu pridali ešte tri góly. V druhom dejstve pokračovala kanonáda a Mochnacký inkasoval ďalšie štyri kúsky. Skóre sa uzavrelo na čísle osem. Malcov v tabuľke klesol už na deviate miesto.
TJ Slovan Dlhá Lúka – OŠK Kľušov 0:2 (0:0)
Góly: 70. Liček, 90. Soušek.
Dlhá Lúka: Čobej – Bučko, Marek Vilček, Matúš Vilček, Kožarik (67. Kukulský), Mizerák, Surgent, P. Jurčišin (83. Šimco), Druga, M. Jurčišin, S. Jurčišin.
Kľušov: Sobek – Pillár, Gerčák, Liček, Kotuľak (90. Minčák), Soušek, Niščák, Iľko (69. Martin Novák), Stachura, Marek Novák, Roháľ.
V zápase dvoch zástupcov okresu hostila Dlhá Lúka celok Kľušova. V domácej bráne sa predstavil Juraj Čobej, no ako sa neskôr ukázalo, ani on nezabránil prehre. Po bezgólovom polčase v 70. minúte otvoril skóre Liček, v závere sa snažili domáci vyrovnať, avšak v 90. minúte potvrdil tri body Soušek.
TJ OK Chmiňany – TJ Busov Gaboltov 3:1 (1:1)
Góly: 9. a 78. Uličný, 70. Špak – 18. Daniel Javorský.
Gaboltov: Mačko – Kačmár, Peter Javorský, Ščešňák, Rastislav Javorský, Kažimir, Daniel Javorský, Kerbčák, Kačmár, Mikula (Klimek), Pavol Javorský.
Chmiňany privítali Gaboltov a získali tri body po výhre 3:1. Domáci rozhodli o víťazstve v druhom polčase v priebehu ôsmich minút. Gaboltov je v tabuľke na jedenástom mieste.
TJ Poľana Šiba – OŠFK Šarišské Michaľany 0:2 (0:0)
Góly: 86. Papp, 90. Král.
Šiba: Ondavský – Kaščák (57. Matta), Kučeravý, Počurek, Haniš, Tkáč, Ščasný, Rančík, Adamčík, Hudák, Počurek (83. Benka).
Oba celky sa zamerali na defenzívu a nevytvárali si veľa príležitostí. Keď sa už zdalo, že zápas sa skončí bezgólovou remízou, dvakrát udreli hostia. V 86. minúte zo štandardnej situácie otvoril skóre Papp a v nadstavenom čase pridal druhý gól Král. Šiba po prehre okupuje dvanáste miesto.















