Derby na Tehelnom poli aj F1 v Bahrajne. Športový program na dnes (2. marec)

Roztržka hráčov v zápase ŠK Slovan Bratislava - FC Spartak Trnava v zápase Fortuna ligy.
Roztržka hráčov v zápase ŠK Slovan Bratislava - FC Spartak Trnava v zápase Fortuna ligy. (Autor: TASR)
Sportnet|2. mar 2024 o 00:00

Pozrite si prehľad športových udalostí v sobotu, 2. marca. Aký je program dňa?

Športový program na sobotu, 2. marec

Futbal

  • 14:00 1. FC Tatran Prešov - OFK Malženice, II. liga
  • 14:00 MŠK Považská Bystrica - MŠK Púchov, II. liga /vysiela JOJ Šport NAŽIVO/
  • 14:30 MFK Tatran Liptovský Mikuláš - KFC Komárno, II. liga

  • 14:00 FC Sevilla - Real Sociedad San Sebastián, La Liga
  • 16:15 Rayo Vallecano - FC Cádiz, La Liga
  • 18:30 FC Getafe - UD Las Palmas, La Liga
  • 21:00 FC Valencia - Real Madrid, La Liga

  • 15:00 Udinese Calcio - US Salernitana, Serie A
  • 18:00 AC Monza - AS Rím, Serie A
  • 20:45 FC Turín - AC Fiorentina, Serie A

  • 15:00 FK Jablonec - FC Hradec Králové, Česká liga
  • 15:00 FK Mladá Boleslav - SK Dynamo České Budějovice, Česká liga
  • 15:00 SK Sigma Olomouc - Bohemians Praha 1905, Česká liga
  • 15:00 MFK Karviná - 1. FC Slovácko, Česká liga
  • 18:00 FK Pardubice - FC Viktoria Plzeň, Česká liga

  • 15:30 1. FC Heidenheim - Eintracht Frankfurt, Bundesliga
  • 15:30 1. FC Union Berlín - Borussia Dortmund, Bundesliga
  • 15:30 Darmstadt 98 - FC Augsburg, Bundesliga
  • 15:30 FSV Mainz 05 - Borussia Mönchengladbach, Bundesliga
  • 15:30 VfL Bochum - RB Lipsko, Bundesliga
  • 18:30 VfL Wolfsburg - VfB Stuttgart, Bundesliga

  • 16:00 FC Brentford - FC Chelsea, Premier League
  • 16:00 FC Everton - West Ham United, Premier League
  • 16:00 FC Fulham - Brighton & Hove Albion, Premier League
  • 16:00 Newcastle United - Wolverhampton Wanderers, Premier League
  • 16:00 Nottingham Forest - FC Liverpool, Premier League
  • 16:00 Tottenham Hotspur - Crystal Palace, Premier League
  • 18:30 Luton Town - Aston Villa, Premier League

  • 17:00 MFK Ružomberok - FK Železiarne Podbrezová, Niké liga
  • 17:00 MFK Dukla Banská Bystrica - FC Košice, Niké liga
  • 17:00 ŠK Slovan Bratislava - FC Spartak Trnava, Niké liga
  • 17:00 MFK Skalica - AS Trenčín, Niké liga
  • 17:00 MFK Zemplín Michalovce - FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble, Niké liga
  • 17:00 FC DAC 1904 Dunajská Streda - MŠK Žilina, Niké liga

  • 17:00 Stade Reims - OSC Lille, Ligue 1
  • 21:00 Clermont Foot - Olympique Marseille, Ligue 1

Hokej

  • 1:00 Ottawa Senators - Arizona Coyotes, NHL
  • 1:00 Washington Capitals - Philadelphia Flyers, NHL
  • 4:00 Anaheim Ducks - New Jersey Devils, NHL
  • 18:30 Carolina Hurricanes - Winnipeg Jets, NHL
  • 21:00 New York Islanders - Boston Bruins, NHL
  • 22:00 Seattle Kraken - Edmonton Oilers, NHL

Tenis

  • turnaje ATP v Dubaji, Acapulcu a Santiagu
  • turnaj WTA v San Diegu a Austine

Krasokorčuľovanie

  • 5:00 tanečné páry - voľné tance, MS juniorov
  • 9:15 muži - voľné jazdy, MS juniorov

Biatlon

  • 8:45 štafeta juniorov na 4x7,5 km, MS juniorov a kadetov
  • 11:40 štafeta junioriek na 4x6 km, MS juniorov a kadetov
  • 13:20 ženy - preteky s hromadným štartom na 12,5 km, Svetový pohár v Holmenkolene
  • 15:20 muži - preteky s hromadným štartom na 15 km, Svetový pohár v Holmenkolene

Lyžovanie

Cyklistika

  • 11:10 Strade Bianche (215 km)

Atletika

  • 11:00 úvodný blok II. súťažného dňa - finále: diaľka mužov, halové MS
  • 12:20 rozbehy - 60 m žien,halové MS
  • 20:05 večerný blok II. súťažného dňa - semifinále 60 m žien, finále: 400 m, 3000 m, 60 m prek. a trojskok mužov, 60 m, 400 m, 3000 m a žrď žien,halové MS

Formula 1

  • 16:00 Veľká cena Bahrajnu (57 kôl)

Basketbal

  • 16:00 BC Komárno - BKM Lučenec, Niké SBL
  • 18:00 Iskra Svit - MBK Baník Handlová, Niké SBL
  • 18:00 BC Prievidza - Spišskí Rytieri, Niké SBL
  • 18:00 Piešťanské Čajky - ŠBK Šamorín, Niké extraliga žien
  • 17:30 BK ŠK UMB Banská Bystrica - CBK Košice, Niké extraliga žien
  • 19:00 BK AS Trenčín - YOUNG ANGELS Košice, Niké extraliga žien

Skoky na lyžiach

Hádzaná

  • 18:00 Ukrajina - Izrael, kvalifikácia ME 2024 žien

Volejbal

  • 18:00 Projekt RD SVF - ŠVK Pezinok, Niké extraliga žien
  • 19:00 Hit UCM Trnava - VK Prešov, Niké extraliga žien
  • 19:00 VKP FTVŠ UK Bratislava - VK MIRAD UNIPO Prešov, Niké extraliga mužov
  • 19:00 Rieker UJS Komárno - TJ Spartak Myjava, Niké extraliga mužov
  • 19:00 ŠVK Tatran Banská Bystrica-Slovenská Ľupča - VK Slávia SPU Nitra, Niké extraliga mužov
  • 19:00 SŠŠ Trenčín-Projekt RD SVF - TJ Slávia Svidník, Niké extraliga mužov

Strelectvo

  • 11:45 muži - finále vzduchová puška trio, ME
  • 14:15 ženy - finále vzduchová pištoľ trio, ME
  • 16:45 ženy - finále vzduchová puška trio, ME
  • 19:00 muži - finále vzduchová pištoľ trio, ME
TV program: sobota, 2. marec
Nasledujúce 3 týždne nie je plánovaný žiaden priamy prenos.

Súvisiaci obsah

Nachádzate sa tu:
Domov»Ďalšie športy»Ostatné športy»Derby na Tehelnom poli aj F1 v Bahrajne. Športový program na dnes (2. marec)