Košičan Hudaček sníva o španielskej lige

V novom drese. M. Hudaček (vľavo) sa chce presadiť.
V novom drese. M. Hudaček (vľavo) sa chce presadiť. (Autor: archív M. H.)
Patrik Fotta|9. okt 2015 o 00:00

Košičan Marko Hudaček už naplno zarezáva vo futsalovej lige v Česku.

Košičan Marko Hudaček, ktorý v minulej sezóne pôsobil v najvyššej slovenskej futsalovej lige v drese Prešova, už naplno zarezáva v Česku. Z tímov pôsobiacich u našich západných susedov, ktoré sa ho snažili zlanáriť, si napokon vybral Tango Brno.

KOŠICE. Osemnásťročný reprezentant, ktorý je držiteľom ocenenia Talent sezóny za minulý ročník, riešil v lete niekoľko prestupových ponúk.

„Počas leta ma kontaktovali nejaké kluby z Česka, medzi ktoré patrilo práve aj Tango Brno. Pre mňa to bola dobrá voľba, keďže prácu s mládežou tam majú výbornú a tak som neváhal a šiel som tam. Na pôsobenie v českej lige sa veľmi teším, bude to pre mňa nová skúsenosť a hlavne je to pre mňa posun vpred, aby som sa mohol naďalej zlepšovať,“ povedal Hudaček.

Nachádzate sa tu:
Domov»Sportnet na východe»Košičan Hudaček sníva o španielskej lige