Katarína Pecsuková s Bianka Sidová získali bronz na MSJ v kanoistike 2021.
Katarína Pecsuková s Bianka Sidová získali bronz na MSJ v kanoistike 2021. (Autor: Facebook Slovenská kanoistika - Sprint Team)
TASR|6. sep 2021 o 16:18

Sidová má zo šampionátu aj striebornú medailu.

MONTEMOR-O-VELHO. Slovenské reprezentantky v rýchlostnej kanoistike Katarína Pecsuková s Biankou Sidovou získali bronzové medaily na juniorských majstrovstvách sveta v Portugalsku v disciplíne K2 na 500 m.

"Myslím si, že sa nám preteky vydarili celkom dobre. Možno sme si to trošku horšie rozložili, ale nevadí, sme spokojné obidve," uviedla pre canoe.sk Pecsuková.

Dvadsaťtrojkárky Dagmar Čulenová s Romanou Jakubisovou skončili na 500 m trati na piatom mieste.

Slovensko zažilo pomerne úspešný šampionát. Bronz získali aj Mariana Petrušová a Matúš Jedinák, Sidová si na MS vybojovala okrem bronzovej medaily aj striebro.

Domov»Ďalšie športy»Vodné športy»Ďalší úspech pre slovenskú kanoistiku. Juniorky získali na MS bronz