Sobota, 23. január, 2021Meniny má Miloš

IV. liga Juh - jar 2018

Ilustračné. (Autor: archív)
Sportnet|Publikované 17. mar 2018 o 11:32

Prinášame rozpis futbalových zápasov.

17. kolo – 18.3. o 15.00 h:
MFK Veľké Kapušany – AFK Topoľany, AŠK Maria Huta Gelnica – FK Tatra Sokoľany, FK Geča 73 – OŠK Rudňany, MFK Sobrance – FK Krásnohorské Podhradie, MFK Spartak Medzev – ŠK Strážske, TJ Mladosť Kalša – TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom, FK Čaňa – TJ Družstevník Malá Ida, FK Kechnec – TJ Družstevník Čičarovce

18. kolo – 25.3. o 15.00 h:
Topoľany – Kechnec, Čičarovce – Čaňa, Malá Ida – Kalša, Petrovce n/L – Medzev, Strážske – Sobrance, Kr. Podhradie – Geča, Rudňany – Maria Huta, Sokoľany – V. Kapušany

19. kolo – 1.4. o 15.30 h:
Sokoľany – Topoľany, V. Kapušany – Rudňany, Maria Huta – Kr. Podhradie, Geča – Strážske, Sobrance – Petrovce n/L, Medzev – Malá Ida, Kalša – Čičarovce, Čaňa – Kechnec

20. kolo – 8.4. o 15.30 h:
Topoľany – Čaňa, Kechnec – Kalša, Čičarovce – Medzev, Malá Ida – Sobrance, Petrovce n/L – Geča, Strážske – Maria Huta, Kr. Podhradie – V. Kapušany, Rudňany – Sokoľany

21. kolo – 15.4. o 15.30 h:
Rudňany – Topoľany, Sokoľany – Kr. Podhradie, V. Kapušany – Strážske, Maria Huta – Petrovce n/L, Geča – Malá Ida, Sobrance – Čičarovce, Medzev – Kechnec, Kalša – Čaňa

22. kolo – 22.4. o 16.00 h:
Topoľany – Kalša, Čaňa – Medzev, Kechnec – Sobrance, Čičarovce – Geča, Malá Ida – Maria Huta, Petrovce n/L – V. Kapušany, Strážske – Sokoľany, Kr. Podhradie – Rudňany

23. kolo – 29.4. o 16.00 h:
Kr. Podhradie – Topoľany, Rudňany – Strážske, Sokoľany – Petrovce n/L, V. Kapušany – Malá Ida, Maria Huta – Čičarovce, Geča – Kechnec, Sobrance – Čaňa, Medzev – Kalša

24. kolo – 6.5. o 16.30 h:
Topoľany – Medzev, Kalša – Sobrance, Čaňa – Geča, Kechnec – Maria Huta, Čičarovce – V. Kapušany, Malá Ida – Sokoľany, Petrovce n/L – Rudňany, Strážske – Kr. Podhradie

25. kolo – 13.5. o 16.30 h:
Strážske – Topoľany, Kr. Podhradie – Petrovce n/L, Rudňany – Malá Ida, Sokoľany – Čičarovce, V. Kapušany – Kechnec, Maria Huta – Čaňa, Geča – Kalša, Sobrance – Medzev

26. kolo – 20.5. o 17.00 h:
Topoľany – Sobrance, Medzev – Geča, Kalša – Maria Huta, Čaňa – V. Kapušany, Kechnec – Sokoľany, Čičarovce – Rudňany, Malá Ida – Kr. Podhradie, Petrovce n/L – Strážske

27. kolo – 27.5. o 17.00 h:
Petrovce n/L – Topoľany, Strážske – Malá Ida, Kr. Podhradie – Čičarovce, Rudňany – Kechnec, Sokoľany – Čaňa, V. Kapušany – Kalša, Maria Huta – Medzev, Geča – Sobrance

28. kolo – 3.6. o 17.00 h:
Topoľany – Geča, Sobrance – Maria Huta, Medzev – V. Kapušany, Kalša – Sokoľany, Čaňa – Rudňany, Kechnec – Kr. Podhradie, Čičarovce – Strážske, Malá Ida – Petrovce n/L

29. kolo – 10.6. o 17.00 h:
Malá Ida – Topoľany, Petrovce n/L – Čičarovce, Strážske – Kechnec, Kr. Podhradie – Čaňa, Rudňany – Kalša, Sokoľany – Medzev, V. Kapušany – Sobrance, Maria Huta – Geča

30. kolo – 17.6. o 17.00 h:
Topoľany – Maria Huta, Geča – V. Kapušany, Sobrance – Sokoľany, Medzev – Rudňany, Kalša – Kr. Podhradie, Čaňa – Strážske, Kechnec – Petrovce n/L, Čičarovce – Malá Ida

Výnimky:
Maria Huta, Kr. Podhradie, Rudňany – domáce zápasy v sobotu v ÚHČ
Geča – domáce zápasy v nedeľu o 10.45 hod.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.