Ondrej Molnár.
Ondrej Molnár. (Autor: TASR)
Oh my Hockey|15. dec 2022 o 07:52

Ondrej Molnár odohral prvý duel za Erie Otters.

NEW YORK. V nočných zápasoch v kanadských juniorských súťažiach sa výraznejšie presadili dvaja slovenskí útočníci.

Ondrej Molnár pri debute v drese Erie Otters zaujal asistenciou. Prihrával na jediný gól pri prehre 1:4 proti Sarnii. Skóroval Bressette. Molnár raz vystrelil na bránku a pripísal si dve mínusky.

Súčasťou klubu je krátko. Slovensko, kde hral za extraligovú Nitru, opustil po škandále na školskom florbalovom turnaji. Následne bol vylúčený z prípravy na blížiace sa MS do 20 rokov.

Ďalšie tri body do tabuľky produktivity pridal Samuel Honzek. Osemnásťročný útočník pomohol Vancouveru Giants k výhre 5:3 nad Victoriou gólom a dvomi asistenciami.

Presadil sa v čase 25:24. V 33. minúte prihrával na víťazný gól a v 45. minúte aj na posledný presný zásah svojho tímu v zápase. Štyrikrát ohrozil brankára.

Po 31 dueloch má už 44 bodov. Vo WHL hrajú len traja produktívnejší hráči, medzi nimi aj neohrozený líder a pravdepodobne budúca jednotka draftu Connor Bedard.

Domov»Hokej»Ďalšie súťaže»Molnár debutoval v Kanade a bodoval. Honzek opäť trojbodový