Banská Bystrica prišla o víťaznú sériu, B-čko Slovana si dalo dva vlastné góly

Futbalisti Banskej Bystrice.
Futbalisti Banskej Bystrice. (Autor: mfkdukla.sk)
Sportnet|6. dec 2020 o 15:17

Nedeľňajšie výsledky II. futbalovej ligy.

BRATISLAVA. Futbalisti FK Dubnica nad Váhom vyhrali v nedeľnom stretnutí 15. kola druhej ligy na trávniku ŠK Slovan Bratislava B jednoznačne 4:0.

O svojom víťazstve rozhodli už v prvom polčase, v ktorom strelili tri góly. O dva z nich sa postarali domáci obrancovia Samuel Orság a Adam Laczkó, ktorí si strelili vlastné góly. Ďalšie dva pridal hosťujúci Marek Kuzma.

O päťzápasovú víťaznú sériu prišla Banská Bystrica, ktorá remizovala v bratislavskej Petržalke 1:1. V 18. minúte síce premenil pokutový kop Róbert Polievka, ale desať minút pred koncom odpovedal rovnako Lukáš Gašparovič.

Vo zvyšných zápasoch zdolala rezerva Žiliny hráčov domáceho Bardejova 4:1 a futbalisti Šamorína podľahli Podbrezovej 0:2.

II. liga - 15. kolo

Slovan Bratislava B - Dubnica nad Váhom 0:4 (0:3)

Góly: 23. Orság (vl.), 28. Laczkó (vl.), 42. a 80. Kuzma

Zostavy a podrobné štatistiky nájdete na tomto odkaze >>>

Petržalka - Banská Bystrica 1:1 (0:1)

Góly: 80. Gašparovič (z pok. kopu) – 18. Polievka (z pok. kopu)

Bardejov - Žilina B 1:4 (1:2)

Góly: 36. Lukáš – 4. a 17. Jibril, 83. Myslovič, 90. Holáň

Šamorín - Podbrezová 0:2 (0:2)

Góly: 80. Galčík, 87. Pribula

Domov»Futbalnet»Banská Bystrica prišla o víťaznú sériu, B-čko Slovana si dalo dva vlastné góly