Adrián Kaprálik z MŠK Žilina sa teší po strelenom góle.
Adrián Kaprálik z MŠK Žilina sa teší po strelenom góle. (Autor: TASR)
Sportnet|24. sep 2024 o 17:45

Štvrtoligové Oravské Veselé inkasovalo až v nadstavenom čase.

BRATISLAVA. Futbalisti MŠK Žilina vyhrali v zápase 3. kola Slovnaft Cupu na pôde MŠK Námestovo jasne 5:0.

Dvoma gólmi sa prezentoval Eric Bille, po jednom zásahu si pripísali Patrik Iľko, Basirou Badjie a Adrián Kaprálik. Domáci dohrávali stretnutie po červenej karte s desiatimi hráčmi.

Prešovčania si postrážili postup na pôde treťoligovej Slávie TU Košice, ktorú zdolali 3:0. Už po desiatich minútach bolo pritom 2:0 pre hostí.

Štvrtoligové Oravské Veselé doma tuho vzdorovalo treťoligovej Spišskej Novej Vsi, ktorá o postupe napokon rozhodla jediným gólom až v nadstavenom čase.

V akcii boli aj futbalisti Slovana Bratislava, ktorí vyhrali na pôde treťoligového FK Beluša vysoko 6:1, hoci skóre otvorili až v 44. minúte.

Viac o zápase FK Beluša - ŠK Slovan Bratislava nájdete na tomto odkaze.

Slovnaft Cup - 3. kolo:

FK Beluša - ŠK Slovan Bratislava 1:6 (0:1)

Góly: 89. Knížka - 44. Tolič, 47. Ignatenko, 49. Metsoko, 59. Kašia, 72. Gajdoš, 81. Zuberu