Gólová radosť hráčov Podbrezovej. (Autor: TASR)

Trenčania sa naposledy radovali z ligovej výhry začiatkom augusta.

Rozhodovali: Očenáš – Roszbeck, Vass, ŽK: Ibrahim, Zorič, Sulejman - Galčík, Slávik

AS Trenčín: Katič – Hájovský, Bondarenko, Stojsavljevič, Holúbek – Ben Sallam (58. Emeka) – Djerlek, Bariš (73. Bagin) – Sunday (73. Suleiman), Ibrahim (73. Zorič), Šefčík (46. Donkor)

FK Železiarne Podbrezová: A. Danko – Koštrna, Oravec, Grešák (51. Markovic) – Ďatko (51. Slávik), Š. Faško (70. Paraj), Štefánik (70. Deml), Ridwan – Galčík, Smékal, Yirajang (90.+2 Juritka)

Súpisky a podrobné štatistiky zo zápasu nájdete na tomto odkaze >>>

TRENČÍN. Futbalisti FK Železiarne Podbrezová remizovali v sobotňajšom zápase 9. kola Niké ligy na ihrisku AS Trenčín 1:1.

Na víťazstvo v najvyššej súťaži čakajú Trenčania od 3. augusta, v tabuľke sú so siedmimi bodmi priebežne na 10. mieste. Podbrezová figuruje s 9 bodmi na šiestej priečke.

Hostí poslal do vedenia na konci prvého polčasu vydarenou obaľovačkou Ridwan Sanusi, AS vyrovnal krátko po prestávke zásluhou striedajúceho Brighta Donkora.

Ten bol na ihrisku len pár sekúnd a sieť rozvlnil strelou z väčšej diaľky. V závere nevyužili veľké šance na rozhodnutie domáci Emeka a Ridwan a na strane hostí Galčík.