Trnava nezvládla záver zápasu na Letnej. Škoda toho výsledku, banoval Gašparík

Kapitán Trnavy Roman Procházka v súboji s hráčom Sparty Praha Markusom Solbakkenom. (Autor: TASR)

Trnava držala so Spartou viac ako hodinu nerozhodné skóre.

Príprava pred Niké ligou 2024/2025

Sparta Praha - Spartak Trnava 3:0 (0:0)

Góly: 62. Wiesner, 80. Olatunji, 89. Schánělec

PRAHA. Futbalisti Spartaka Trnava prehrali v piatkovom prípravnom zápase na pražskej Letnej s domácou Spartou 0:3.

Úradujúci český majster rozhodol o svojom triumfe v druhom polčase, keď postupne skórovali Tomáš Wiesner, Victor Olatunji a Tomáš Schnánělec.

"Škoda toho výsledku, pretože prvý polčas bol dobrý z našej strany. Sparta bola síce futbalovejšia, ale prvé zakončenie mala v 45. minúte, keď sme v prechode stratili loptu. Inak sme ich do ničoho nepustili.

Naopak, my sme mali nejaké strely, jednu veľkú šancu, takže mohli sme ísť do vedenia. Výhodou Sparty v druhom polčase bolo, že vystriedala celú desiatku hráčov a naši chalani boli trochu unavení.

Po centri nám dali gól na 1:0 a je škoda, že ku koncu sme to neuhrali lepšie," povedal po zápase pre klubový web tréner Trnavy Michal Gašparík.

Domov»Futbal»Slovensko»Trnava nezvládla záver zápasu na Letnej. Škoda toho výsledku, banoval Gašparík