Je Haraslín na odchode zo Sparty? Chcem do Ligy majstrov, vyhlásil po postupe

Lukáš Haraslín.
Lukáš Haraslín. (Autor: AC Sparta Praha)
Sportnet|14. aug 2024 o 08:54

Jeho tím zabojuje v baráži o postup do Ligy majstrov s Malmö FF.

BUKUREŠŤ. Sparta Praha si vybojovala účasť v play-off Ligy majstrov po odvete na trávniku FCSB v Bukurešti, keď vyhrala 3:2.

Výhru českého majstra podčiarkol slovenský útočník Lukáš Haraslín, ktorý spoza šestnástky vystrelil a "obaľovačkou" poslal loptu do brány.

Po zápase si ho odchytili českí novinári, ktorým poskytol rozhovor. "Boli sme radi, že nám to v prvom polčase padlo.

Hrali sme sústredene, disciplinovane, všetko nám hralo do kariet. V druhom polčase prišla strata koncentrácie a súper to hneď využil," povedal pre českých novinárov po zápase.

Počas rozhovoru pre kamery Nova Sportu na neho kričali domáci fanúšikovia, načo Haraslín zareagoval: Majte trochu rešpektu!

Haraslín odišiel z ihriska za stavu 3:1 v 68. minúte a priznal, že bolo ťažké sledovať zápas, keď tímu nemôže pomôcť.

"Som veľmi rád, že sme to na takom ťažkom teréne uhrali a oslavujeme postup do play-off," okomentoval.

Haraslín dostal aj otázku, či vníma, že sa môže ukázať v Lige majstrov záujemcom na jeho kúpu.

"Som veľmi rád, že som tímu pomohol gólom. O odchode špekulujete vy, ja sa sústredím len na Spartu, chcem ísť do Ligy majstrov. Tak som si to nastavil," uzavrel rozhovor pre web Isport.

Domov»Futbal»Liga majstrov»Je Haraslín na odchode zo Sparty? Chcem do Ligy majstrov, vyhlásil po postupe