Momentka zo zápasu Rimavská Sobota - Fiľakovo
Momentka zo zápasu Rimavská Sobota - Fiľakovo (Autor: Attila Gecse)
Titanilla Bőd|19. sep 2022 o 16:21

Fiľakovu úvod sezóny nevyšiel podľa predstáv.

V minulej sezóne patril medzi popredné tímy III. ligy Stred, úvod nového ročníka po reorganizácii mu však nevyšiel podľa predstáv.

FTC Fiľakovo je momentálne so štyrmi bodmi na predposlednom mieste III. ligy Východ.

Fiľakovčania naposledy prehrali v derby s Rimavskou Sobotou vysoko 0:4. Tréner ĽUBOMÍR ŠIMKOVIČ však verí, že jeho tím nebude mať záchranárske starosti.

Čomu pripisujete, že sa Fiľakovu zatiaľ výsledkovo nedarí a v siedmich kolách ste získali iba štyri body za jednu výhru a jednu remízu?

V lete odišlo od nás veľa hráčov a nepodarilo sa nám doplniť káder tak, ako sme si to predstavovali. Máme úzky káder, do toho prišli zranenia a karty. Chceli by sme ešte dotiahnuť dvoch-troch hráčov, ale vieme, že v tejto fáze už je to ťažké.

Okrem derby v Rimavskej Sobote sme všetky zápasy prehrali o gól. Trošku nám chýbala sila v druhých polčasoch, lebo ani príprava nebola taká, ako sme si predstavovali. Hráči prichádzali a odchádzali, a to má za dôsledok, že druhé polčasy nás trápia najmä po fyzickej stránke. Nevieme to oživiť z lavičky, lebo máme dosť úzky káder.

Naposledy ste prehrali v Rimavskej Sobote 0:4. Ako ste videli ten zápas?

Domov»Futbalnet»V derby viedol tím proti bývalému kolegovi. Nebolo to až také vyhecované, tvrdí