Nedávno hral druhú ligu. Bardejov dal víťazný gól, hoci mal len deväť hráčov

Hráči Bardejova videli dve červené karty. Napriek tomu v Giraltovciach vyhrali.
Hráči Bardejova videli dve červené karty. Napriek tomu v Giraltovciach vyhrali. (Autor: Ladislav Lukáč)
Daniel Dedina|10. okt 2022 o 14:30

Bardejovčania zvládli dlhý úsek hry po dvoch vylúčeniach.

BARDEJOV. Krátko po prestávke prišli o vylúčeného hráča. V 51. minúte za zmarenie gólovej príležitosti videl červenú kartu stopér Ondrej Elexa.

O ďalších jedenásť minút to pre Bardejov vyzeralo ešte horšie. Ihrisko po druhej žltej karte nútene opustil aj 19-ročný Brazílčan Pedro Batista.

Stav stretnutia 10. kola III. ligy Východ Giraltovce – Bardejov bol v tej chvíli 1:1. Hostia dvojnásobné oslabenie nielenže ustáli, ale strelili v ňom víťazný gól a domov si odviezli mimoriadne cenné tri body.

Prestriedali a zmenili rozostavenie

„Mali sme štandardku, ktorú sme zahrali veľmi dobre. Somov sa presadil a pekným gólom sme sa druhýkrát v zápase dostali do vedenia,“ opísal víťazný gól na 2:1 tréner Partizána Bardejov Rastislav Kica.

V tej chvíli bežala 68. minúta, do konca stretnutia zostávalo ešte veľa času. Hostia museli aj so štyrmi nadstavenými minútami zvládnuť takmer polhodinový úsek hry s ôsmimi hráčmi v poli.

Po inkasovaní druhej červenej karty boli nútení na vzniknutú situáciu reagovať. Na ihrisko sa dostali čerství hráči, predovšetkým do stredu poľa. Mužstvo prešlo na rozostavenie 4-3-1.

Domov»Futbalnet»Nedávno hral druhú ligu. Bardejov dal víťazný gól, hoci mal len deväť hráčov