Pafos FC - MŠK Žilina: ONLINE prenos z mládežníckej Ligy majstrov.
Pafos FC - MŠK Žilina: ONLINE prenos z mládežníckej Ligy majstrov. (Autor: Sportnet)
Sportnet|4. okt 2023 o 12:00 (aktualizované 4. okt 2023 o 16:55)

Sledovali ste ONLINE prenos zo zápasu mládežníckej Ligy majstrov: Pafos FC - MŠK Žilina.

PAFOS. Futbalisti MŠK Žilina odštartovali svoju púť v mládežníckej Lige majstrov výhrou na ihrisku Pafos FC 1:0.

Odveta je na programe 25. októbra na štadióne Žiliny.

Futbal ste sledovali s nami naživo ako online prenos.

ONLINE PRENOS: Pafos FC - MŠK Žilina dnes (LIVE UEFA Youth League 2023/24, streda, LIVE)

UEFA Youth League  2023/2024
04.10.2023 o 15:00
Pafos
0:1
(0:1, 0:0)
90+3 minúta
Ukončený
Žilina
Prehľad
Góly: 2. Klaučo. ŽK: 71. Neofitos Ioannou (PAF), 83. Kolotas (PAF). Rozhodca: Petřík – Hrabovský, Hurych.
Odveta je na programe v Žiline 25.10.2023 o 17:30, veríme, že i tento zápas budete sledovať v našej spoločnosti. Prajem pekný deň.
Hlavný rozhodca Petřík z Českej republiky ukončil dnešný zápas, MŠK Žilina sa teší z víťazstva nad FC Pafos v pomerne 1:0!
90+3
Koniec zápasu.
90+1
Domáci Ikker bude zahrávať štandardnú situáciu Pafosu.
90
V druhom polčase bude hlavný rozhodca Petřík nadstavovať minimálne tri minúty.
89
Chyla fauloval Kolotasa, dopredu pôjde domáci Pafos FC.
89
changeStriedanie v tíme MŠK Žilina:
z ihriska odchádza Šamaj, prichádza Atanasijević.
87
Viacero súbojov a faulov v strede poľa.
85
Šanca v podaní domáceho Pafosu, strelu Lundberga však pohotovo chytá Jakub Badžgoň.
84
changeStriedanie v tíme Pafos FC:
z ihriska odchádza Evzona, prichádza Georgios Michael.
84
Žilinský Samuel Šarudi bude rozohrávať rohový kop Žiliny.
83
yellowCardŽltá karta pre tím Pafos FC (Kolotas).
82
Samuel Šarudi v šanci míňa priestor Cikacovej bránky!
80
Do konca riadneho hracieho času ostáva necelých 10 minút, Žilina stále vedie v Pafose gólom Klauča 1:0.
79
Žilina bude mať výhodu rohového kopu. Zahrá ho Staník.
77
z ihriska odchádza Chyla, prichádza Kóša.
76
z ihriska odchádza Šimun, prichádza Pekelský.
74
Oba tímy pokračujú v boji o ovládnutie stredu poľa.
72
z ihriska odchádza Papastylianou, prichádza Kokkinos.
72
z ihriska odchádza Neofitos Ioannou, prichádza Kyriakos Ioannou.
71
yellowCardŽltá karta pre tím Pafos FC (Neofitos Ioannou).
71
Neofitos Ioannou fauloval žilinského Šimuna, dostane žltú kartu.
70
Do konca riadneho hracieho času ostáva necelých 20 minút.
69
importantTakmer okamžite po tyči Žiliny musel Cikac zasahovať opäť, tentoraz zlikvidoval šancu Oravca!
68
importantObrovská šanca Žiliny po rohovom kope! V zakončení triafa Samuel Šarudi tyč domácej bránky!
67
Po zákroku Cikaca bude Žilina zahrávať rohový kop. Rozohrá ho Timotej Hranica.
66
Ďalšia útočná akcia Žiliny, tentoraz musel Cikac zasahovať po strele Šimuna.
62
Evzona fauloval v strede poľa žilinského Timoteja Hranicu.
61
V útočnej akcii žilinský ofenzívny hráč Matej Šimun, v zakončení ale minul Cikacovu bránku.
60
Hodina hry je za nami, Žilina stále vedie rozdielom jediného gólu.
56
Domáci Papastylianou v zakončení míňa Badžgoňovu bránku.
54
z ihriska odchádza Badjie, prichádza Staník.
50
importantV šanci sa ocitol domáci obranca Ikker, ale Jakub Badžgoň opäť kvalitným zákrokom podržal svoj tím.
49
Druhý polčas otvárajú hráči Pafosu ofenzívnou snahou.
46
z ihriska odchádza Beňadik, prichádza Šarudi.
46
Začal sa druhý polčas.
Po prvom polčase vedie MŠK Žilina v Pafose nad domácim FC 1:0. O jediný gól sa v 2. minúte zápasu postaral 17-ročný útočník Martin Klaučo.
45+2
Prvý polčas sa skončil.
45+1
Šanca MŠK v nadstavenom čase, Badjie však strelou míňa Cikacovu bránku!
45
V prvom polčase bude hlavný rozhodca Petřík z Českej republiky nadstavovať minimálne 2 minúty.
43
importantDomáci Arvid Lundberg vo veľkej šanci, gólovú radosť mu výborným zákrokom pokazil Jakub Badžgoň!
41
Štandardnú situáciu Žiliny bude zahrávať Vincent Chyla.
40
Útočná akcia Pafosu zastavená, Lundberg bol v postavení mimo hru.
38
Monteiro Nhaga zahrával štandardnú situáciu domáceho tímu.
36
importantŠanca v podaní mladých žilinských Šošonov, do lopty sa oprel Klaučo, ale minul Cikacovu bránku!
35
Štandardnú situáciu Žiliny bude rozohrávať Michal Mynář.
34
Žilina opäť útočí, Chyla bol však faulovaný.
31
importantVeľká šanca Pafosu, strieľal Papastylianou, ale Badžgoň mu výborným zákrokom pokazil gólovú radosť!
29
Viacero súbojov v strede poľa, lopta však ostáva v moci žilinských futbalistov.
27
Žilina bude zahrávať rohový kop, zahrá ho Beňadik.
25
Priamy kop po faule Evzonu bude zahrávať Hranica.
24
Evzona fauloval jedného z hráčov Žiliny.
17
Žilina znovu v útoku, Klaučo však míňa bránku Cikaca.
16
Po rohovom kope Žilina domáca obrana bez problémov upratal loptu do bezpečia.
15
Rohový kop MŠK zahrá Timotej Hranica.
14
importantŠimun v šanci, ale domáci brankár Cikac loptu vyráža na rohový kop!
13
Priamy kop Žiliny bude zahrávať Oravec.
13
Dva fauly v strede poľa krátko po sebe, najskôr bol faulovaný žilinský Klaučo, následne domáci Kelasov.
11
Domáci Pafos opäť útoční, zakončenie Monteira Nhagu však v žilinskej sieti nekončí.
9
Prvú vážnejšiu šancu domáceho celku zmaril žilinský brankár Jakub Badžgoň.
4
Klaučo v pokutovom území Pafosu fauloval brankára Cikaca, nasledovať bude rozohrávka od bránky domáceho celku.
4
Žilina pokračuje v ofenzívnom tlaku, rohový kop bude zahrávať Chyla.
2
goalŽilina dala gól! Skóre zápasu otvára už v druhej minúte po asistencii Badjieho KLAUČO!
1
Stretnutie sa práve začalo.
Zo zápasu vám prinesieme informácie o zmenách stavu, nakoľko prenos zo zápasu nie je dostupný.
Úvodné zostavy:

Pafos FC: Cikac – Georgiou (C), N. Ioannou, Tansini Lemke, Ikker – Kelasov, Evzona, Kolotas, Monteiro Nhaga – Lundberg, Papastylianou
Náhradníci: Petrou – Konstanti, Kokkinos, D. Michael, Delimpaltidis, G. Michael, Ioannou
Tréner: Oleksandr Kniaziev

MŠK Žilina: Badžgoň – Mynář, Jaššo (C), Oravec – Hranica, Chyla, Šamaj, Badjie – Beňadik, Klaučo, Šimun
Náhradníci: Jokl – Staník, Pekelský, Atanasijević, Rehák, Kóša, Šarudi
Tréner: Ivan Belák

Rozhodca: Petřík – Hrabovský, Hurych.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 15:00 a my vám z neho prinesieme informácie o zmenách stavu..
Domov»Futbal»Liga majstrov»Mládežnícka Liga majstrov: Žilina zvládla prvý zápas, Pafos zdolala najtesnejším rozdielom