Prešovský bič opäť plieskal na konci, proti štvrtoligistovi musel otáčať skóre

Prešovskí futbalisti to nemali v Kechneci vôbec jednoduché. (Autor: Viktor Zamborský)

Prešovčania postúpili do 4. kola Slovnaft Cupu.

Kechnec - Prešov 2:3 (1:1)

Góly: 40. a 51. Terpaj - 12. Andrič, 80. Baran, 90. Karaš

/Zostavy a štatistiky zo zápasu nájdete na tomto odkaze >>>/

KECHNEC. Futbalisti Tatrana Prešov sa prebojovali do 4. kola Slovnaft Cupu.

Druhý tím priebežnej tabuľky II. ligy otvoril v Kechneci skóre pomerne rýchlo, ale domáci štvrtoligista v závere prvého polčasu vyrovnal a krátko po prestávke šiel dokonca do vedenia. V oboch prípadoch sa presadil Peter Terpaj.

Prešovský bič plieskal na konci. O postupe Tatrana rozhodol v 90. min stredopoliar Kamil Karaš, ktorý tak na poslednú chvíľu odmietol penaltový rozstrel.

Prešovčania zvládli vďaka úspešnému záveru už druhý pohárový zápas v rade. V predchádzajúcom kole uspeli vďaka dvom gólom v záverečnej päťminútovke v Medzeve (2:1).

Domov»Futbalnet»Prešovský bič opäť plieskal na konci, proti štvrtoligistovi musel otáčať skóre