Fotogaléria (20)
Oiva Keskinen (vľavo) a Adam Sýkora v zápase Slovensko - Fínsko vo štvrťfinále MS v hokeji do 20 rokov 2024. (Autor: TASR/TT News Agency via AP)
Sportnet|2. jan 2024 o 14:50

GÖTEBORG. Slovenskí reprezentanti končia na MS v hokeji do 20 rokov 2024. Po veľkej dráme podľahli vo štvrťfinále Fínsku 3:4 po predĺžení.

Slováci sa dostali do vedenia v závere prvej tretiny zásluhou Adama Sýkoru, ale v tretej tretine dvakrát prehrávali a o vyrovnanie sa dvakrát postarali Dalibor Dvorský a Filip Mešár.

Napriek obetavému výkonu však nakoniec smútia, keď v predĺžení o výhre Fínska rozhodol Jere Lassila.

Slovenskí mladíci sa na šampionáte prezentovali kvalitnými výkonmi a mohli útočiť na medailu. Nakoniec však končia pred bránami semifinále.

Pozrite si momentky zo štvrťfinálového zápasu Slovensko - Fínsko na MS v hokeji do 20 rokov 2024.

Fotogaléria zo zápasu Slovensko - Fínsko vo štvrťfinále MS v hokeji U20 2024
Domov»Hokej»Reprezentácie»FOTO: Slovákom sa rozplynul sen o medaile. Ako vo štvrťfinále podľahli Fínsku