Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

Trnava aj Slovan spoznali možných súperov v Európskej lige

Futbalisti ŠK Slovan Bratislava, ilustračná fotografia. (Autor: TASR)
SITA|Publikované 6. aug 2018 o 11:43

Pozrite si žreb 4. predkola Európskej ligy 2018/2019.

Dvojice play off futbalovej Európskej ligy 2018/2019 >>>

BRATISLAVA. Futbalisti Trnavy v prípade vypadnutia so srbskou Crvenou Zvezdou Belehrad v 3. predkole Ligy majstrov 2018/2019 nastúpia v play off Európskej ligy proti slovinskému družstvu NK Olimpija Ľubľana alebo fínskemu HJK Helsinki.

Obaja možní súperi Trnavy si zmerajú sily v 3. predkole EL.

Rozhodol o tom pondelkový žreb vo švajčiarskom Nyone.

Už skôr sa Trnavčania dozvedeli, že keď cez Srbov postúpia, tak v play off LM nastúpia proti postupujúcemu z dvojice RB Salzburg (Rak.) alebo Škendija Tetovo (Maced.) a s istotou sa predstavia minimálne v skupinovej fáze EL.

Slovan Bratislava v prípade postupu cez rakúsky tím Rapid Viedeň v 3. predkole EL nastúpi v play off tejto súťaže proti chorvátskemu Hajduku Split alebo rumunskému družstvu FCSB.

AS Trenčín v prípade postupu cez holandský Feyenoord Rotterdam v 3. predkole EL nastúpi v play off proti rakúskemu Sturmu Graz alebo cyperskému celku AEK Larnaka.

Dvojice play off futbalovej Európskej ligy 2018/2019:

(prvé zápasy odohrajú 23. augusta 2018, odvety prídu na rad 30. augusta 2018)

Majstrovská vetva:

NK Olimpija Ľubľana (Slovin.) / HJK Helsinki (Fín.) - Crvena zvezda Belehrad (Srb.) / FC Spartak Trnava

Hapoel Beer Ševa (Izr.) / APOEL Nikózia (Cyp.) - FK Astana (Kaz.) / Dinamo Záhreb (Chor.)

FC Cork City (Ír.) / Rosenborg Trondheim (Nór.) - RB Salzburg (Rak.) / Škendija Tetovo (Maced.)

Legia Varšava (Poľ.) / F91 Dudelange (Lux.) - FC Alaškert (Arm.) / CFR Kluž (Rum.)

FK Spartaks Jurmala (Lot.) / FK Suduva Marijampolé (Lit.) - Celtic Glasgow (Škót.) / AEK Atény (Gréc.)

FK Šerif Tiraspoľ (Mold.) / Valur Reykjavík (Isl.) - FK Karabach (Azer.) / BATE Borisov (Biel.)

Malmö FF (Švéd.) / FC Videoton Székesfehérvár (Maď.) - FC The New Saints (Wal.) / FC Midtjylland (Dán.)

Torpedo Kutaisi (Gruz.) / FK Kukesi (Alb.) - Ludogorec Razgrad (Bul.) / HŠK Zrinjski Mostar (Bos. a Herc.)

Hlavná vetva:

Sigma Olomouc (ČR) / Kajrat Almaty (Kaz.) - FC Sevilla (Šp.) / FK Žalgiris Vilnius (Lit.)

Sarpsborg 08 (Nór.) / HNK Rijeka (Chor.) - Pjunik Jerevan (Arm.) / Maccabi Tel Aviv (Izr.)

Jagiellonia Bialystok (Poľ.) / KAA Gent (Belg.) - Mariupoľ (Ukr.) / Girondins Bordeaux (Fr.)

FC Nordsjaelland (Dán.) / Partizan Belehrad (Srb.) - Besiktas Istanbul (Tur.) / LASK Linz (Rak.)

ŠK Slovan Bratislava (SR)/ Rapid Viedeň (Rak.) - Hajduk Split (Chor.) / FCSB (Rum.)

Apollon Limassol (Cyp.) / Dinamo Brest (Biel.) - Vitesse Arnhem (Hol.) / FC Bazilej (Švaj.)

Glasgow Rangers (Škót.) / NK Maribor (Slovin.) - FK Ufa (Rus.) / FC Progres Niederkorn (Lux.)

Hapoel Haifa (Izr.) / Atalanta Bergamo (Tal.) - CSKA Sofia (Bul.) / FC Kodaň (Dán.)

Dinamo Minsk (Biel.) / Zenit Petrohrad (Rus.) - Hibernian (Škót.) / Molde FK (Nór.)

AS Trenčín (SR) / Feyenoord Rotterdam (Hol.) - Sturm Graz (Rak.) / AEK Larnaka (Cyp.)

KRC Genk (Belg.) / Lech Poznaň (Poľ.) - Spartak Subotica (Srb.) / Bröndby Kodaň (Dán.)

Olympiakos Pireus (Gréc.) / FC Luzern (Švaj.) - FK Istanbul Basaksehir (Tur.) / FC Burnley (Angl.)

Zaria Lugansk (Ukr.) / Sporting Braga (Portug.) - RB Lipsko (Nem.) / CSU Craiova (Rum.

Autor: SITA

Diskusia

Diskusiu k článku si môžete prečítať na sport.sme.sk

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.