Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Do olympijského Londýna Oľga Barbušová necestuje

Sportnet|Publikované 2. máj 2012 o 22:00

Pred dvomi mesiacmi sme písali o tom, ako úspešná stolná teniska Oľga Barbušová splnila limity na paralympiádu v Londýne. Do olympijských bojov však Oľga nezasiahne.

Pred dvomi mesiacmi sme písali o tom, ako úspešná stolná teniska Oľga Barbušová splnila limity na paralympiádu v Londýne a rovnako úspešný bol aj jej klub, ktorý postúpil do prvej ligy. Do olympijských bojov však Oľga nezasiahne.

KROMPACHY. Stolná tenistka z Kolinoviec pôsobí v MŠK STO Krompachy a je dlhoročnou reprezentantkou Slovenska. Atmosféru olympijských hier zažila pred štyrmi rokmi v Pekingu.

Po štyroch rokoch má opäť istú účasť na najvýznamnejšom športovom podujatí.

„Nominovala som sa na paralympijské hry v Londýne po splnení limitu Ittf. Na olympiádu postupujem z druhej priečky svetového rebríčka,“ uviedla pred dvomi mesiacmi O. Barbušová.

Na začiatku mája prišla Oľga s ďalšou radostnou správou.

„Každý sa ma vypytuje, ako sa pripravujem na Londýn, kedy cestujem a podobne. Aby všetci mali v tom jasno, na paralympiáde sa nepredstavím. Čakáme bábätko. Veľmi sa na túto udalosť v rodine tešíme, lebo dlho sme sa snažili o druhé dieťa,“ prezradila radostnú správu Oľga Barbušová.

K dcérke Liliane Alicji tak pribudne ďalší súrodenec. Či to bude braček, alebo sestrička, to už mamička Oľga prezradiť nechcela.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.