Roland Garros 2024

Druhý grandslamový turnaj roka Roland Garros sa hrá v Paríži od 26. mája do 9. júna.

Ženský titul vo dvojhre obhajuje Iga Swiateková, medzi mužmi vlani uspel Novak Djokovič.

Zo Slovákov v hlavnej časti turnaja hrajú vo dvojhre Jozef Kovalík, Rebecca Šramková a Anna Karolína Schmiedlová. Vo štvorhre sa ešte navyše predstaví Tereza Mihalíková.

Slovensko má zastúpenie aj v juniorskom turnaji. Tu sa v dvojhre a aj vo štvorhre predstavia Mia Pohánková a Renáta Jamrichová

Poľská tenistka Iga Swiateková s trofejou pre víťazku Roland Garros 2024.
dnes 15:00
Víťazky Roland Garros: Najviac titulov má Evertová, Swiateková na ňu stráca tri prvenstváDo finále jedného z najprestížnejších tenisových turnajov sa prebojovali aj tri Čechoslovenky a štyri Češky. Pozrite si kompletný menoslov.
dnes 15:00
Carlos Alcaraz s trofejou z Roland Garros 2024.
dnes 14:40
Víťazi Roland Garros: Najviac titulov má Nadal, zoznam rozšíril AlcarazDo finále jedného z najprestížnejších tenisových turnajov sa prebojovali aj piati Čechoslováci. Pozrite si kompletný menoslov.
dnes 14:40
Juniorská grandslamová víťazka vo štvorhre na Roland Garros 2024 Renáta Jamrichová s prezidentom Slovenského tenisového zväzu Miloslavom Mečířom.
Miloslav Šebela11.06.2024
Štvorhru v Paríži nemala v pláne, získala tretí titul. Wimbledonom zrejme ukončí jednu časť kariéryVeľká tenisová nádej získala už tretí grandslamový titul.
Jozef Kovalík v zápase 3. kola na Roland Garros 2024.
10.06.20241
Kovalík po životnom turnaji poskočil takmer o tridsať miest, nová jednotka je SinnerPozrite si aktuálne vydanie rebríčka ATP.
10.06.20241
Alexander Zverev počas finále Roland Garros 2024.
10.06.2024
Carlos je ako šelma, vravel Zverev po finále. Z verdiktu rozhodcu je frustrovanýPo chybe empajrového rozhodcu Zverev prišiel o brejk v piatom sete.
10.06.2024
Carlos Alcaraz pózuje so svojím trénerom Juanom Carlosom Ferrerom po triumfe na Roland Garros 2024.
10.06.20241
Triumfom v Paríži si splnil sen. Alcaraz má grandslamový titul už z každého povrchu O tomto som sníval, keď som mal päť či šesť rokov a začal hrať tenis, povedal Španiel po triumfe na Roland Garros.
10.06.20241
Carlos Alcaraz vyhral Roland Garros 2024.
09.06.20249
Alcaraz prvýkrát ovládol Roland Garros, Zvereva zdolal po päťsetovej bitkeAlcaraz získal svoj tretí grandslamový titul.
09.06.20249
Kateřina Siniaková a Cori Gauffová s trofejou.
09.06.2024
Dvojité sklamanie Paoliniovej. Na Roland Garros prehrala svoje druhé fináleTaliansky tenistka nestačila vo dvojhre na svetovú jednotku Igu Swiatekovú.
09.06.2024
Alexander Zverev - Carlos Alcaraz: ONLINE prenos z finále Roland Garros 2024.online
09.06.2024
Roland Garros 2024: Alcaraz v Paríži premiérovo vyhral, vo finále zdolal ZverevaSledovali ste s nami ONLINE prenos z finále mužov na grandslamovom turnaji Roland Garros 2024: Alexander Zverev - Carlos Alcaraz.
09.06.2024
Futbalisti Slovenska.
09.06.2024
Generálka futbalistov Slovenska aj finále Roland Garros. Športový program na dnes (9. jún)Pozrite si prehľad športových udalostí v nedeľu, 9. júna. Aký je program dňa?