Streda, 4. augusta, 2021Dnes je Deň Matice slovenskej, Meniny má Dominika, Dominik

Youtuber Jake Paul v prvom kole knokautoval Bena Askrena (VIDEO)

(Zdroj: Instagram)
Vladimír Bilohuščin|18. apr 2021 o 10:00 (aktualizované 19. apr 2021 o 08:05)

Hlavný zápas podujatia Triller Fight Club trval menej ako 2 minúty.

Jake Paul si na konto pripísal tretí kariérny knokaut, keď kentokrát poslal k zemi bývalého MMA šampióna Bellatoru a ONE Championship Bena Askrena.

Hviezda You Tubu Paul začal už od úvodných sekúnd zasahovať tvrdými kombináciami súpera, ktorý sa snažil súboj spomaliť klinčami. Askren ale nedokázal odrážať útoky Paula, ktorý bol vyšším a tvrdším bojovníkom.

Koniec prišiel na po necelých dvoch minútach boja, keď Paul predným priamym úderom rozhodil Askrenovu obranu a pravým hákom poslal súpera k zemi. Aj keď sa Askren dokázal postaviť na nohy, rozhodca po počítaní súboj ukončil.

"Štyri mesiace som každý deň trénoval, zaslúžil som si toto víťazstvo. Je to najšialenejší moment v mojom živote. Povedal som, že to bude v prvom kole, neviem koľkokrát vám to musim dokazovať, ale som naozaj skutočný bojovník," povedal Paul po zápase.

Aj keď sme v hlavnom súboji veľa akcie nevideli, obaja boxeri si odnášajú slušný balík, keď Paul zinkasoval 690 tisíc dolárov, Akskren rovných 500 tisíc.

Vladimír Bilohuščin je zakladateľ webu o zmiešaných bojových umeniach SvetMMA, kde pôsobil viac ako 5 rokov na poste šéfredaktora. V marci 2021 prešiel spolu s celou redakciu do Sportnetu, kde sa venuje MMA a ďalším bojovým umeniam. Vo voľnom čase rád hráva volejbal.

Súvisiace články