Aby naše stránky správne fungovali, je potrebné mať zapnutý Javascript.
Futbal
Futbalnet
Hokej
Cyklistika
Tenis
Formula 1
MMA
VIAC
Výsledky
Halové športy
Zimné športy
Ďalšie športy
Život po kariére
Sportnet na východe
Blog
Prehľad
Súťaže
Zväzy
Kluby
Prestupy
Členovia
Archív
Podcasty
Šport v TV
Výsledky
Muži
Ženy
Mládež
Slovenský futbalový zväz
MONACObet liga
III. liga
Slovnaft Cup
Prezidentský pohár
Regions' Cup
Viac
Bratislavský futbalový zväz
Majstrovstvá regiónu - IV. liga BFZ
V. liga BFZ
Pohár BFZ - muži
Viac
Oblastné súťaže
Oblastný futbalový zväz Bratislava-mesto
Oblastný futbalový zväz Bratislava-vidiek
Únia ligových klubov
Niké liga
Viac
Západoslovenský futbalový zväz
Majstrovstvá regiónu - IV. liga HUMMEL ZsFZ
V. liga Juhovýchod HUMMEL ZsFZ
V. liga Severozápad HUMMEL ZsFZ
VI. liga Sever HUMMEL ZsFZ
VI. liga Juh HUMMEL ZsFZ
Viac
Oblastné súťaže
Oblastný futbalový zväz Nové Zámky
Oblastný futbalový zväz Trnava
Oblastný futbalový zväz Trenčín
Oblastný futbalový zväz Dunajská Streda
Oblastný futbalový zväz Galanta
Oblastný futbalový zväz Komárno
Oblastný futbalový zväz Levice
Oblastný futbalový zväz Nitra
Oblastný futbalový zväz Považská Bystrica
Oblastný futbalový zväz Prievidza
Oblastný futbalový zväz Senica
Oblastný futbalový zväz Topoľčany
Slovenský futsal
Niké Futsal Extraliga
Slovenský pohár SF
Viac
Stredoslovenský futbalový zväz
Majstrovsto regiónu - IV. liga
V. liga
VI. liga
Viac
Oblastné súťaže
Oblastný futbalový zväz Banská Bystrica
Turčiansky futbalový zväz Martin
Liptovský futbalový zväz
Oblastný futbalový zväz Kysúc
Oblastný futbalový zväz Lučenec
Oblastný futbalový zväz Rimavská Sobota
Oblastný futbalový zväz Veľký Krtíš
Oblastný futbalový zväz Žiar nad Hronom
Oblastný futbalový zväz Žilina
Oblastný futbalový zväz Zvolen
Oblastný futbalový zväz Dolný Kubín
Plážový futbal Slovensko
Slovenská liga v plážovom futbale
Viac
Východoslovenský futbalový zväz
Majstrovstvo regiónu IV. liga Východ
V. liga Juh dospelí VsFZ
V. liga Sever dospelí VsFZ
VI. liga Košicko-gemerská dospelí VsFZ
VI. liga Podtatranská dospelí VsFZ
Viac
Oblastné súťaže
Mestský futbalový zväz Košice
Oblastný futbalový zväz Košice-okolie
Podtatranský futbalový zväz
Oblastný futbalový zväz Prešov
Oblastný futbalový zväz Bardejov
Oblastný futbalový zväz Humenné
Oblastný futbalový zväz Michalovce
Oblastný futbalový zväz Rožňava
Okresný futbalový zväz Stará Ľubovňa
Oblastný futbalový zväz Trebišov
Oblastný futbalový zväz Vranov nad Topľou
Ondavský oblastný futbalový zväz Svidník
Spišský oblastný futbalový zväz
Slovenský futbalový zväz
Viac
Bratislavský futbalový zväz
Viac
Oblastný futbalový zväz Bratislava-mesto
Oblastný futbalový zväz Bratislava-vidiek
Únia ligových klubov
Viac
Západoslovenský futbalový zväz
Viac
Oblastný futbalový zväz Nové Zámky
Oblastný futbalový zväz Trnava
Oblastný futbalový zväz Trenčín
Oblastný futbalový zväz Dunajská Streda
Oblastný futbalový zväz Galanta
Oblastný futbalový zväz Komárno
Oblastný futbalový zväz Levice
Oblastný futbalový zväz Nitra
Oblastný futbalový zväz Považská Bystrica
Oblastný futbalový zväz Prievidza
Oblastný futbalový zväz Senica
Oblastný futbalový zväz Topoľčany
Slovenský futsal
Viac
Slovenský futsal - Bratislava
Slovenský futsal - Stredoregión
Slovenský futsal - Východoregión
Slovenský futsal - západoregión
Stredoslovenský futbalový zväz
Viac
Oblastný futbalový zväz Banská Bystrica
Turčiansky futbalový zväz Martin
Liptovský futbalový zväz
Oblastný futbalový zväz Kysúc
Oblastný futbalový zväz Lučenec
Oblastný futbalový zväz Rimavská Sobota
Oblastný futbalový zväz Veľký Krtíš
Oblastný futbalový zväz Žiar nad Hronom
Oblastný futbalový zväz Žilina
Oblastný futbalový zväz Zvolen
Oblastný futbalový zväz Dolný Kubín
Plážový futbal Slovensko
Viac
Východoslovenský futbalový zväz
Viac
Mestský futbalový zväz Košice
Oblastný futbalový zväz Košice-okolie
Podtatranský futbalový zväz
Oblastný futbalový zväz Prešov
Oblastný futbalový zväz Bardejov
Oblastný futbalový zväz Humenné
Oblastný futbalový zväz Michalovce
Oblastný futbalový zväz Rožňava
Okresný futbalový zväz Stará Ľubovňa
Oblastný futbalový zväz Trebišov
Oblastný futbalový zväz Vranov nad Topľou
Ondavský oblastný futbalový zväz Svidník
Spišský oblastný futbalový zväz
Ročník
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
MS v hokeji 2024
Program
Tabuľky
Výsledky
Všetky tímy
Slovenský tím
Štatistiky
Prípravné zápasy
Informácie
10.05. 16:20
Sk. A
Skupina A
SUI
10.05. 16:20
-
NOR
Skupina A
-
Detail zápasu
10.05. 16:20
Sk. B
Skupina B
SVK
10.05. 16:20
-
GER
Skupina B
-
Detail zápasu
10.05. 20:20
Sk. B
Skupina B
SWE
10.05. 20:20
-
USA
Skupina B
-
Detail zápasu
10.05. 20:20
Sk. A
Skupina A
CZE
10.05. 20:20
-
FIN
Skupina A
-
Detail zápasu
11.05. 12:20
Sk. A
Skupina A
GBR
11.05. 12:20
-
CAN
Skupina A
-
Detail zápasu
11.05. 12:20
Sk. B
Skupina B
FRA
11.05. 12:20
-
KAZ
Skupina B
-
Detail zápasu
11.05. 16:20
Sk. B
Skupina B
POL
11.05. 16:20
-
LAT
Skupina B
-
Detail zápasu
11.05. 16:20
Sk. A
Skupina A
AUT
11.05. 16:20
-
DEN
Skupina A
-
Detail zápasu
11.05. 20:20
Sk. B
Skupina B
USA
11.05. 20:20
-
GER
Skupina B
-
Detail zápasu
11.05. 20:20
Sk. A
Skupina A
NOR
11.05. 20:20
-
CZE
Skupina A
-
Detail zápasu
12.05. 12:20
Sk. A
Skupina A
FIN
12.05. 12:20
-
GBR
Skupina A
-
Detail zápasu
12.05. 12:20
Sk. B
Skupina B
SVK
12.05. 12:20
-
KAZ
Skupina B
-
Detail zápasu
12.05. 16:20
Sk. B
Skupina B
LAT
12.05. 16:20
-
FRA
Skupina B
-
Detail zápasu
12.05. 16:20
Sk. A
Skupina A
DEN
12.05. 16:20
-
CAN
Skupina A
-
Detail zápasu
12.05. 20:20
Sk. B
Skupina B
SWE
12.05. 20:20
-
POL
Skupina B
-
Detail zápasu
12.05. 20:20
Sk. A
Skupina A
AUT
12.05. 20:20
-
SUI
Skupina A
-
Detail zápasu
13.05. 16:20
Sk. A
Skupina A
NOR
13.05. 16:20
-
FIN
Skupina A
-
Detail zápasu
13.05. 16:20
Sk. B
Skupina B
USA
13.05. 16:20
-
SVK
Skupina B
-
Detail zápasu
13.05. 20:20
Sk. A
Skupina A
SUI
13.05. 20:20
-
CZE
Skupina A
-
Detail zápasu
13.05. 20:20
Sk. B
Skupina B
GER
13.05. 20:20
-
SWE
Skupina B
-
Detail zápasu
14.05. 16:20
Sk. A
Skupina A
DEN
14.05. 16:20
-
NOR
Skupina A
-
Detail zápasu
14.05. 16:20
Sk. B
Skupina B
KAZ
14.05. 16:20
-
LAT
Skupina B
-
Detail zápasu
14.05. 20:20
Sk. A
Skupina A
CAN
14.05. 20:20
-
AUT
Skupina A
-
Detail zápasu
14.05. 20:20
Sk. B
Skupina B
POL
14.05. 20:20
-
FRA
Skupina B
-
Detail zápasu
15.05. 16:20
Sk. A
Skupina A
CZE
15.05. 16:20
-
DEN
Skupina A
-
Detail zápasu
15.05. 16:20
Sk. B
Skupina B
GER
15.05. 16:20
-
LAT
Skupina B
-
Detail zápasu
15.05. 20:20
Sk. A
Skupina A
SUI
15.05. 20:20
-
GBR
Skupina A
-
Detail zápasu
15.05. 20:20
Sk. B
Skupina B
SVK
15.05. 20:20
-
POL
Skupina B
-
Detail zápasu
16.05. 16:20
Sk. B
Skupina B
KAZ
16.05. 16:20
-
SWE
Skupina B
-
Detail zápasu
16.05. 16:20
Sk. A
Skupina A
FIN
16.05. 16:20
-
AUT
Skupina A
-
Detail zápasu
16.05. 20:20
Sk. B
Skupina B
USA
16.05. 20:20
-
FRA
Skupina B
-
Detail zápasu
16.05. 20:20
Sk. A
Skupina A
CAN
16.05. 20:20
-
NOR
Skupina A
-
Detail zápasu
17.05. 16:20
Sk. B
Skupina B
GER
17.05. 16:20
-
KAZ
Skupina B
-
Detail zápasu
17.05. 16:20
Sk. A
Skupina A
GBR
17.05. 16:20
-
DEN
Skupina A
-
Detail zápasu
17.05. 20:20
Sk. A
Skupina A
CZE
17.05. 20:20
-
AUT
Skupina A
-
Detail zápasu
17.05. 20:20
Sk. B
Skupina B
POL
17.05. 20:20
-
USA
Skupina B
-
Detail zápasu
18.05. 12:20
Sk. A
Skupina A
DEN
18.05. 12:20
-
SUI
Skupina A
-
Detail zápasu
18.05. 12:20
Sk. B
Skupina B
LAT
18.05. 12:20
-
SWE
Skupina B
-
Detail zápasu
18.05. 16:20
Sk. B
Skupina B
GER
18.05. 16:20
-
POL
Skupina B
-
Detail zápasu
18.05. 16:20
Sk. A
Skupina A
CAN
18.05. 16:20
-
FIN
Skupina A
-
Detail zápasu
18.05. 20:20
Sk. A
Skupina A
CZE
18.05. 20:20
-
GBR
Skupina A
-
Detail zápasu
18.05. 20:20
Sk. B
Skupina B
FRA
18.05. 20:20
-
SVK
Skupina B
-
Detail zápasu
19.05. 16:20
Sk. A
Skupina A
NOR
19.05. 16:20
-
AUT
Skupina A
-
Detail zápasu
19.05. 16:20
Sk. B
Skupina B
USA
19.05. 16:20
-
KAZ
Skupina B
-
Detail zápasu
19.05. 20:20
Sk. A
Skupina A
SUI
19.05. 20:20
-
CAN
Skupina A
-
Detail zápasu
19.05. 20:20
Sk. B
Skupina B
SVK
19.05. 20:20
-
LAT
Skupina B
-
Detail zápasu
20.05. 16:20
Sk. B
Skupina B
SWE
20.05. 16:20
-
FRA
Skupina B
-
Detail zápasu
20.05. 16:20
Sk. A
Skupina A
GBR
20.05. 16:20
-
NOR
Skupina A
-
Detail zápasu
20.05. 20:20
Sk. A
Skupina A
FIN
20.05. 20:20
-
DEN
Skupina A
-
Detail zápasu
20.05. 20:20
Sk. B
Skupina B
KAZ
20.05. 20:20
-
POL
Skupina B
-
Detail zápasu
21.05. 12:20
Sk. B
Skupina B
FRA
21.05. 12:20
-
GER
Skupina B
-
Detail zápasu
21.05. 12:20
Sk. A
Skupina A
AUT
21.05. 12:20
-
GBR
Skupina A
-
Detail zápasu
21.05. 16:20
Sk. B
Skupina B
LAT
21.05. 16:20
-
USA
Skupina B
-
Detail zápasu
21.05. 16:20
Sk. A
Skupina A
CAN
21.05. 16:20
-
CZE
Skupina A
-
Detail zápasu
21.05. 20:20
Sk. B
Skupina B
SWE
21.05. 20:20
-
SVK
Skupina B
-
Detail zápasu
21.05. 20:20
Sk. A
Skupina A
FIN
21.05. 20:20
-
SUI
Skupina A
-
Detail zápasu
ZsFZ
Futbalnet
Prehľad
Súťaže
Komisie
Podzväzy
Viac
Muži
Mládež
Západoslovenský futbalový zväz
Majstrovstvá regiónu - IV. liga HUMMEL ZsFZ
V. liga Juhovýchod HUMMEL ZsFZ
V. liga Severozápad HUMMEL ZsFZ
VI. liga Sever HUMMEL ZsFZ
VI. liga Juh HUMMEL ZsFZ
Viac
Oblastný futbalový zväz Dunajská Streda
VII. liga ObFZDS / AG SPORT LIGA
VIII. liga ObFZ DS / ONLINESTAVBA LIGA
Viac
Oblastný futbalový zväz Nitra
VII. liga - ObFZ NR
VIII. liga - A - ObFZ NR
VIII. liga - B - ObFZ NR
VIII. liga - C - ObFZ NR
Pohár ObFZ Nitra - Campri Cup
Viac
Oblastný futbalový zväz Topoľčany
VII. liga - ObFZ TO
VIII. liga - ObFZ TO + NR
Viac
Oblastný futbalový zväz Nové Zámky
Majstrovstvá oblasti-VII. liga HUMMEL ObFZ NZ
VIII. liga HUMMEL ObFZ NZ
XX.ročník zimného halového turnaja dospelých
Viac
Oblastný futbalový zväz Galanta
VII. liga
Viac
Oblastný futbalový zväz Považská Bystrica
MACRON SPORT 7. Liga - ObFZ Považská Bystrica - muži
8. Liga - ObFZ Považská Bystrica - muži
Viac
Oblastný futbalový zväz Trnava
VII. liga-MEVA-ObFZ TT
VIII. liga-RUBBEX-ObFZ TT
VIII. liga-SWAN-ObFZ TT
IX. liga-MEVA-sk.A-ObFZ TT
Halový turnaj ObFZ Trnava
Viac
Oblastný futbalový zväz Komárno
VII. Liga – MEVA-OBFZ KN
Viac
Oblastný futbalový zväz Prievidza
VII. liga
VIII. liga "A"
VIII. liga "B"
IX. liga
Viac
Oblastný futbalový zväz Trenčín
7. liga - HUMMEL - ObFZ TN
8. liga - JUH - ObFZ TN
8. liga - SEVER - ObFZ TN
9. liga - NM - ObFZ TN
Pohár ObFZ Trenčín
Viac
Oblastný futbalový zväz Levice
VII. LIGA - ObFZ Levice
VIII. LIGA - II.trieda - ObFZ Levice
Viac
Oblastný futbalový zväz Senica
VII. liga FELBER-dospelí-MO ObFZ SE
VIII. liga - ThaiSen- dosp. II.tr.-ObFZ SE
IX .liga - Ploty SKALA -dosp.-III.tr.-ObFZ SE
HypeDress CUP - dosp.-ObFZ SE
Viac
Športovo-technická komisia
Disciplinárna komisia
Komisia delegátov
Komisia rozhodcov
Matričná komisia
Oblastný futbalový zväz Nové Zámky
Oblastný futbalový zväz Trnava
Oblastný futbalový zväz Trenčín
Oblastný futbalový zväz Dunajská Streda
Oblastný futbalový zväz Galanta
Oblastný futbalový zväz Komárno
Oblastný futbalový zväz Levice
Oblastný futbalový zväz Nitra
Oblastný futbalový zväz Považská Bystrica
Oblastný futbalový zväz Prievidza
Oblastný futbalový zväz Senica
Oblastný futbalový zväz Topoľčany
Konferencie ZsFZ
Správy
Úradné správy
Oznamy sekretariátu ZsFZ
Uznesenia VV ZsFZ
Futbalové normy
Stanovy FZ
Poriadky SFZ
Rozpis súťaží ZsFZ
Štatúty a kódexy
Smernice SFZ
Formuláre, tlačivá
Pravidlá futbalu
Návody, rady, odporúčania
Na pripomienkovanie
Zákony SR dôležité pre FK
Štruktúra ZsFZ
Výkonný výbor ZsFZ
Sekretariát ZsFZ
Odborné komisie ZsFZ
Správa nezávislého audítora
Mládež ZsFZ
Nominácie KM-ŠF
Informácie KM-ŠF
Pôvodná stránka
Obsadenie R a DZ
Obsadenie R a DZ 5. kolo, update zo dňa 03.09.2020
Mária Bartošová
|
3. sep 2020 o 20:00
Obsadenie R a DZ 5. kolo, update zo dňa 03.09.2020.pdf
Stiahnuť
Súvisiaci obsah
Ľubomír Zábojník
∙
22.04.2024
UZNESENIA prijaté na zasadnutí VV ZsFZ dňa 19.04.2024
NITRA (ZsFZ) - Informácia o uzneseniach prijatých na riadnom zasadnutí Výkonného výboru ZsFZ dňa 19.04.2024.
Ľubomír Zábojník
∙
22.04.2024
Ľubomír Zábojník
∙
21.04.2024
UZNESENIA prijaté na riadnej Konferencii ZsFZ dňa 19.04.2024
NITRA (ZsFZ) - Informácia o uzneseniach prijatých na riadnej Konferencii Západoslovenského futbalového zväzu dňa 19.04.2024 v Nitre.
Ľubomír Zábojník
∙
21.04.2024
19.04.2024
KOMUNIKÉ zo zasadnutia Výkonného výboru ZsFZ zo dňa 19.04.2024
NITRA (ZsFZ) - Na riadnom zasadnutí sa zišli členovia Výkonného výboru Západoslovenského futbalového zväzu.
19.04.2024
Ľubomír Zábojník
∙
19.04.2024
Úradná správa ZsFZ č. 37 zo dňa 19.04.2024
NITRA (ZsFZ) - Úplný a záväzný text úradnej správy odborných komisií Západoslovenského futbalového zväzu.
Ľubomír Zábojník
∙
19.04.2024
Alena Jančoková - Žáčiková
∙
18.04.2024
Obsadenie R a DZ ZsFZ - zmeny 22. kolo, 23. kolo a 30. kolo - 1. mája 2024
Alena Jančoková - Žáčiková
∙
18.04.2024
Ľubomír Zábojník
∙
12.04.2024
Úradná správa ZsFZ č. 36 zo dňa 12.04.2024
NITRA (ZsFZ) - Úplný a záväzný text úradnej správy odborných komisií Západoslovenského futbalového zväzu.
Ľubomír Zábojník
∙
12.04.2024
Alena Jančoková - Žáčiková
∙
11.04.2024
ZMENY v obsadení R a DZ - 21. kolo a OBSADENIE R a DZ - 22. kolo
Alena Jančoková - Žáčiková
∙
11.04.2024
Ľubomír Zábojník
∙
05.04.2024
Úradná správa ZsFZ č. 35 zo dňa 05.04.2024
NITRA (ZsFZ) - Úplný a záväzný text úradnej správy odborných komisií Západoslovenského futbalového zväzu.
Ľubomír Zábojník
∙
05.04.2024
Alena Jančoková - Žáčiková
∙
04.04.2024
ZMENY v obsadení R a DZ - 20. kolo a OBSADENIE R a DZ - 21. kolo
Alena Jančoková - Žáčiková
∙
04.04.2024
Ľubomír Zábojník
∙
29.03.2024
Úradná správa ZsFZ č. 34 zo dňa 29.03.2024
NITRA (ZsFZ) - Úplný a záväzný text úradnej správy odborných komisií Západoslovenského futbalového zväzu.
Ľubomír Zábojník
∙
29.03.2024
Alena Jančoková - Žáčiková
∙
28.03.2024
ZMENY v obsadení R a DZ - 19. kolo a OBSADENIE R a DZ - 20. kolo
Alena Jančoková - Žáčiková
∙
28.03.2024
Ľubomír Zábojník
∙
22.03.2024
Úradná správa ZsFZ č. 33 zo dňa 22.03.2024
NITRA (ZsFZ) - Úplný a záväzný text úradnej správy odborných komisií Západoslovenského futbalového zväzu.
Ľubomír Zábojník
∙
22.03.2024
Predchádzajúce
Nasledujúce
Najčítanejšie
Najnovšie
4 hod
24 hod
7 dní
1.
1
Senzácia dokonaná, Slovensko je v semifinále. Chlapci šialene verili, vyhlásil tréner
2.
2
Slováci spoznali svojho semifinálového súpera, vyzvú jedného z favoritov šampionátu
3.
3
Program, výsledky, tabuľky, skupiny - MS v hokeji do 18 rokov 2024 (MS U18)
4.
4
Bol to najlepší kšeft v dejinách Slovana. Kde je útočník, ktorý u nás lámal rekordy?
5.
5
Skvelé správy pre slovenskú reprezentáciu. Na MS prídu ďalšie posily zo zámoria
6.
6
Fantastický úspech Slovákov. Ambiciózne Česko poslali domov a zabojujú o medaily
7.
7
MS v hokeji U18 2024: Slováci vyradili rovesníkov z Česka a postúpili do semifinále
Nachádzate sa tu:
Domov
»
Futbalnet
»
ZsFZ
»
Správy
»
Úradné správy
»
Obsadenie R a DZ