Správy

    WU19 – Nominácia na prvé kolo kvalifikácie ME v Portugalsku

    (Zdroj: SFZ, Autor: Roman Ferstl)
    5. okt 2021 o 13:30
    (Zdroj: SFZ, Autor: Roman Ferstl)

    BRATISLAVA (SFZ) - Tréner reprezentácie WU19 Jozef Jelšic nominoval 20-členný tím na prvé kolo kvalifikácie ME v Portugalsku. Zraz nominovaných je v piatok 15. októbra o 13.00 v hoteli Senec v Senci.

    Program
    19. októbra o 17.00 (SEČ):
     Španielsko WU19 – Slovensko WU19 (Albufeira Municipal) 
    22. októbra o 17.00 (SEČ): Česko WU19 – Slovensko WU19 (Estadio Algarve)
    25. októbra o 17.00 (SEČ): Portugalsko WU19 – Slovensko WU19 (Estadio Algarve)

    NOMINÁCIA
    BRANKÁRKY
    Vanesa Stachová 
    (FC Nitra)
    Petra Brnčová (AS Trenčín)

    OBRANKYNE
    Sofia Jalakšová
     (ŠK Slovan Bratislava)
    Tereza Mrocková (ŠK Slovan Bratislava)
    Juliana Pivarčiová (FC Spartak Trnava)
    Patrícia Mudráková (MŠK Žilina)
    Sára Kršiaková (Spartak Myjava)
    Viktória Červeňová (MFK Ružomberok)
    Zuzana Lukáčová (FC Viktoria Plzeň)

    STREDOPOLIARKY
    Lívia Múčková
     (SK Slavia Praha)
    Karen Mak (US Sassuolo Calcio)
    Rebeka Žihlavníková (MFK Ružomberok)
    Laura Retkesová (Spartak Myjava)
    Karina Pelikánová (RSC Anderlecht) 
    Frederika Kovalíková (MFK Ružomberok)
    Lenka Mazuchová (FC Nitra)

    ÚTOČNÍČKY
    Pavlina Hrdličková
     (ŠK Slovan Bratislava)
    Katarína Vredíková (Spartak Myjava)
    Sofia Anna Škerdová (ŠK Slovan Bratislava)
    Tamara Morávková (1. FC Slovácko)

    NÁHRADNÍČKY
    BRANKÁRKY
    Stela Kucharová
     (ŠK Slovan Bratislava)
    Nikola Maťková (MŠK Žilina)
    Jana Králiková (MFK Ružomberok)

    OBRANKYNE
    Roxana Kolárová (Ferencvárosi TC)
    Sofia Čerňaková (ŠK Slovan Bratislava)
    Mária Petrová (Partizán Bardejov BŠK)
    Ema Ťapajáková (MFK Ružomberok)
    Barbora Čambalová (FC Spartak Trnava)
    Monika Vravková (FC Baník Prievidza)

    STREDOPOLIARKY
    Viktória Hanková
     (ŠK Slovan Bratislava)
    Paulína Tonkovičová (FC Spartak Trnava)
    Zora Obertová (MŠK Žilina)
    Nina Huťová (AS Trenčín)
    Dominika Paterová (MFK Dukla Banská Bystrica)
    Ella Glatzová (Spartak Myjava)

    ÚTOČNÍČKY
    Vanessa Krásna
     (SKV Altenmarkt)
    Sofia Papajová (FC Košice)
    Romana Sirvoňová (MŠK Považská Bystrica)

    REALIZAČNÝ TÍM
    Hlavný tréner: Jozef Jelšic
    Asistent trénera: Peter Januška
    Asistent trénera: Ján Gajdošík
    Tréner brankárok: Roman Hodál
    Fyzioterapeutka: Anna Popelková
    Fyzioterapeutka: Katarína Košlabová
    Lekárka: Zuzana Dohányosová
    Technický vedúci: Filip Trosko

    Súvisiace články

    Nachádzate sa tu: